Zobacz zdjęcia (5)
MMFilms - najlepsze filmy weselne, Warszawa - zdjęcie 1
MMFilms - najlepsze filmy weselne, Warszawa - zdjęcie 2 MMFilms - najlepsze filmy weselne, Warszawa - zdjęcie 3 MMFilms - najlepsze filmy weselne, Warszawa - zdjęcie 4 MMFilms - najlepsze filmy weselne, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

MMFilms - najlepsze filmy weselne id:52501

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cześć! Jeśli spodobały Wam się nasze materiały i zastanawiacie się jak krok po kroku rozpocząć z nami współpracę to przygotowaliśmy dla Was pomocną instrukcję.

1. Oferta

Pierwsza rzecz, którą powinniście zrobić to zapoznać się z naszymi pakietami filmowymi, które zostały stworzone w taki sposób aby każdą z par znalazła dla siebie idealne rozwiązanie bez żadnych kompromisów. Oczywiście pakiety są w pełni modyfikowalne.

2. Poznajmy się lepiej!

Kluczem do doskonałej współpracy są nasze relacje. Zanim wspólnie zdecydujemy się na współpracę umawiamy się na luźną rozmowę, na której nie tylko rozmawiamy o ofercie i aspektach technicznych, ale także przekonacie się czy nam dobrze z oczu patrzy i czy znajdujemy wspólny język i workflow, który pozwoli nam dopasować styl materiałów na każdym etapie ich produkcji. Staramy się Wam również doradzić w każdej kwestii, tak by film wyglądał jak najlepiej. Wykonując zlecenia w całej Polsce oczywiście często zdarza się, że ciężko nam się spotkać na żywo, więc umawiamy się na wideorozmowę. Jeśli chodzi o formalności, możemy je załatwić zarówno na miejscu jak i online.

3. Wsparcie

W trakcie współpracy utrzymujemy z Wami stały kontakt. Podczas oczekiwania na ten Dzień jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji.

4. Tuż przed ślubem

Na kilka tygodni przed Waszym dniem skontaktujemy się by dopiąć ostatnie szczegóły. Dopiero wtedy będziecie już znać finalny kształt scenariusza uroczystości. Dzięki specjalnej ankiecie i dodatkowej rozmowie nie będziecie się martwić o żadne kwestie logistyczne, tak by uchwycić przez nas każdy moment, na którym Wam zależy.

5. W dniu ślubu

Nie martwicie się już o nic. Macie tylko pięknie wyglądać, świetnie bawić i cieszyć się tym dniem!


6. Efekt końcowy

Najszybciej jak to możliwe zabieramy się za edycję materiałów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niecierpliwie czekacie na to, by powrócić do tych ważnych chwil wraz z bliskimi. Proces edycji przebiega niezwykle sprawnie, ponieważ wiemy czego dokładnie oczekujecie, gdyż ustaliliśmy to w poprzednich krokach.Oszczędzicie swój cenny czas!

Już na samym początku zaoszczędzicie wiele godzin na przeglądaniu portfolio, analizowaniu ofert w poszukiwaniu zewnętrznego filmowca. Posiadamy gotowy formularz, który pozwoli Wam na określenie tego co oczekujecie od filmu, a nam da potrzebne informacje do jak najlepszej realizacji Waszego zlecenia. Ponadto możemy spotkać się w celu ustalenia Waszych oczekiwań. Jest to też dwa razy mniej pytań i odpowiedzi, które mają rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości co do końcowego efektu. Pamiętajcie, że czas przygotowań do ślubu to okres pełen wyzwań i kluczowym jest to, by zarezerwować wszelkie usługi weselne oraz ślubne możliwie jak najszybciej. Kiedy będziecie mieć wolną głowę od formalności, będziecie mogli ze spokojem oczekiwać najważniejszego dotychczas dnia w historii Waszej miłości.

Wspólna wizja.

Dla nas jest to większa swoboda w pracy, a dla Was brak zbędnego zamieszania w dniu ślubu. Nie musicie też martwić się o współpracę i pełne zgranie między filmowcem, a Wami. Jest to też duże ułatwienie logistyczne, jeśli chodzi o organizację, punktualność, płynność pracy i przejazdy np. od Pana Młodego do Panny Młodej itd.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Do każdej realizacji podchodzimy nieszablonowo, tak jak każda uroczystość jest inna. Przed realizacją zlecenia staramy się poznać jak najwięcej szczegółów, aby jak najlepiej się przygotować.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podczas realizacji filmu ślubnego zaczynamy od przygotowań pary młodej, a kończymy na oczepinach (zazwyczaj kończymy w okolicach godziny 1:00).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Wszystkie nasze projekty oddajemy w jakości 4k. Oferta zawiera również ozdobny pendrive, na którym przekazywany jest materiał.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmowanie to dla nas nie tylko praca, ale również pasja, więc jesteśmy związani z filmowaniem od zawsze.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy uwieczniać emocje oraz chwile, które są tak szczególne przy okazji ślubów i wesel.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprawdzonych konstrukcjach renomowanych producentów takich jak Sony, DJI czy Rode.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne daje o wiele większe bezpieczeństwo podczas realizacji zlecenia. Mamy zdecydowanie większą pewność, że zlecenie uda się zrealizować zgodnie z jego założeniami.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego pakietu jest to jeden lub dwóch operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Ubieramy się w sposób umożliwiający nam pracę, ale również taki, aby nie wyróżniać się na tle gości weselnych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film jest przekazywany na ozdobnym pendrivie oraz online.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staramy się materiał opracowywać jak najszybciej, ale praca ta wymaga czasu. W umowie mamy zapisany termin do 3 miesięcy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Języki obce, którymi się posługujemy.

Swobodnie posługujemy się językiem angielskim oraz polskim.

Opinie Marcin Maćkowiak (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Marcin Maćkowiak

Nazwa firmy: Marcin Maćkowiak
NIP: 9512128618
Imię i nazwisko: Marcin Maćkowiak
Adres: Warszawa, ul. Komputerowa 7/67, 02-676, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1113

Popularne miasta w okolicy