Studio Multimedia foto & movies. Cała Polska! id:19955

Oferta
Dodaj do plannera

Mobilne studio foto i video zaprasza Pary Młode. Jesteśmy pasjonatami naszej profesji, oprócz pasji podróżniczej. Mieliśmy okazję obsłużyć wiele uroczystości weselnych na terenie całej Polski od Szczecina poprzez Warszawę po Zakopane. Owocnie łączymy nasze hobby do podróżowania z pasją filmową oraz fotograficzną. Tak jak, artysta malarz używa wyobraźni, pędzli i farb natomiast my światła, obiektywów, ujęcia kamery z rożnej perspektywy.
Kładziemy nacisk na jakość i oryginalność ujęć w tym szczególnym dla Was dniu - Waszym Dniu. Pragniemy, aby film i zdjęcia z Waszego wesela tworzyły ponadczasową jakość, ładunek uczucia i emocje utrwalone w kadrze. Jest to naszym głównym celem.
Oferujemy Państwu oryginalny film i fotoreportaż z przebiegu całego dnia : przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość w kościele, przyjęcie weselne, zabawy. Polecamy także fotografię reportażową , plenerową fotografię artystyczną według życzenia. Również otwarci jesteśmy na wszelkie Państwa propozycje i życzenia, jeśli takowe się pojawią. Zawsze jesteśmy elastyczni we współpracy z Parą Młodą i możemy towarzyszyć Państwu od pierwszych chwil z makijażem, aż do końca wesela, jeśli będzie takie Państwa życzenie, gdyż pracujemy elastycznie.
Oferujemy 3 pakiety
1. EKONOMICZNY, koszt od 900 zł. Film na 1 płycie DVD, 100 minut
2. STANDARDOWY, koszt 1100 zł. Film na 2 płytach DVD oraz BD, 180 min.
3. KOMPLETNY 1650 zł. Filmowanie plus fotografowanie, plus odbitki
Nasze ślubne filmy składają się z teledysków, które łączą proporcjonalnie sceny z fragmentami na żywo oraz różnymi innymi gustownie dobranymi dodatkami. Uwypuklam najciekawsze momenty. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje filmowi wyjątkowy nastrój, co sprawia że moje filmy są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania projekcji. Unikam szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. Staram się ująć ją w sposób niebanalny, teledyskowy. Ta usługa skierowana jest do nieprzeciętnego klienta, znudzonego filmowym kiczem weselnym.
Oprócz tego oferuję rejestracje wydarzeń i spotkań biznesowych, wykonanie teledysków reklamowych, edukacyjnych i muzycznych w przystępnej cenie. Posiadam pełny osprzęt tj. oświetlenie, statywy, korzystam z nowoczesnych rozwiązań multimedialnych, nowych technik montażu jak i projektowania i edycji.
Dodatkowo oferujemy pamiątkowy album ślubny z najlepszymi 50 odbitkami w formacie 21x15, lub fotoksiążkę 40 stron z wybranymi zdjęciami.
Zawsze wydajemy płyty z gotowym materiałem zdjęciowym oraz otrzymają Państwo trzy komplety filmu z Waszego ślubu i wesela (w tym okładka i etykieta z Państwa fotografią). Przy zamówieniu łącznym koszt realizacji usługi foto & video w korzystnym rabacie. Istnieje także możliwość zamawiania rozdzielnych usług. Nie warto czekać na ostatnią chwilę! Jeśli nie mają Państwo dla siebie ekipy, lub chcą Państwo mieć dobrą pamiątkę swojego Wielkiego Dnia, ta oferta jest dla Państwa. Polecamy się do dyspozycji w ten szczególny dzień i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty foto i video. Dojedziemy do Państwa bezpłatnie w każdy zakątek Polski, opcjonalnie oferujemy filmowanie Waszej podróży poślubnej. Życzymy powodzenia i zapraszamy do owocnej współpracy!

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • lustrzanka DSLR
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 900 PLN / wesele

Film ślubny zrealizowany z pasją, nie ustępujący wysokodochodowym produkcjom filmowym, w przystępnej cenie wykonania w pakiecie ekonomicznym już 900 zł. Dla Par szukających rozszerzonej oferty filmowej oferuję film ślubny okraszony teledyskami płytach DVD lub Blue-Ray w przystępnym koszcie realizacji 1100 zł! Mogą Państwo również zamówić filmowanie z fotografowaniem, dwie osoby, obie usługi łącznie. W przypadku łącznego zamówienia obu usług korzystny rabat 350 zł. koszt łączny wyniesie 1650 zł. Plener fotograficzny i filmowy zawsze serwujemy gratis, jesteśmy otwarci również na inne Państwa propozycje.

1. EKONOMICZNY, koszt 900 zł. Film na 1 płycie DVD
2. STANDARDOWY, koszt 1100 zł. Film na 2 płytach DVD oraz HDV
3. KOMPLETNY 1650 zł. Filmowanie plus fotografowanie, plus odbitki

Studio Multimedia Polska zaprasza!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Studio Multimedia foto & movies. Cała Polska!
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Olkusz
Kod:32-329
Data dodania: 09-03-2016
Liczba odwiedzin: 589

Godziny pracy

Pn:09:00 - 20:00
Wt:09:00 - 20:00
Śr:09:00 - 20:00
Cz:09:00 - 20:00
Pt:09:00 - 20:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia