Zobacz zdjęcia (8)
Mobilny Escape Room na wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, Warszawa - zdjęcie 1
Mobilny Escape Room na wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, Warszawa - zdjęcie 2 Mobilny Escape Room na wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, Warszawa - zdjęcie 3 Mobilny Escape Room na wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, Warszawa - zdjęcie 4 Mobilny Escape Room na wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, Warszawa - zdjęcie 5
Mobilny Escape Room na wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 8

Mobilny Escape Room na wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie id:49673

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
508-465...

O nas

Lubisz zagadki i chcesz zaskoczyć gości na przyjęciu weselnym? W takim razie dobrze trafiłeś :)

Mobilny Escape Room to zabawa, która polega na rozwiązywaniu szeregu różnorodnych zagadek. i zadań. Do wyboru mamy tak zwany Busescape znajdujący się w prawdziwym zabytkowym autobusie, oraz mobilny escape room.
W autobusie zainstalowaliśmy zagadki, aby móc wykorzystywać go jako niecodzienną formę atrakcji. Jednak sposób w jaki to zrobiliśmy, oczywiście nie ingeruje w wygląd i strukturę wewnętrzną autobusu, a co za tym idzie, autobus nadal możemy wykorzystywać do przejazdów okazjonalnych  Podzieleni na grupy uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zagadkami związanymi ze stolicą, a część wskazówek wpleciona będzie w krajobraz miasta.
Natomiast w scenariuszu hotelowym celem gry nie jest wydostanie się z zamkniętego pokoju ze względu na bezpieczeństwo. Zakończeniem gry jest przede wszystkim wykonanie zadania fabularnego. Do sprawnego przeprowadzenia zabawy potrzebujemy trzech pokoi, gdyż w jednym z nich instalujemy nasze centrum dowodzenia. Uczestnicy mają do rozwiązania aż 15 zagadek, z czego ponad połowa zawiera elementy elektroniczne, co znacznie uatrakcyjnia zabawę.
Formę zagadek dostosowaliśmy na atrakcje masowe, jak i na zamówienia indywidualne. Istnieje możliwość wyboru scenariusza, dostosowanego pod odpowiednią liczbę osób. Każda rozgrywka jest monitorowana, w związku z tym gracze w każdej chwili mogą otrzymać podpowiedź. Ponad to pojazd posiada rozkładaną rampę, która umożliwia wjazd osobom na wózkach dla niepełnosprawnych.

Dodatkowo do wyboru mamy również grę planszową - wyścig autobusów. Będzie to świetna atrakcja zarówno dla starszych jak i młodszych gości weselnych. Pozwoli wcielić się w rolę kierowcy autobusów. Celem gry jest przemieszczanie się autobusami pomiędzy poszczególnymi planszami, na których czekają na graczy różne utrudnienia, natomiast same plansze rozkłada się na dowolnej zadaszonej powierzchni, w dowolnej konfiguracji i odległości od siebie. W przeciwieństwie do innych gier, możliwości są prawie nieskończone, ponieważ nie trzeba ograniczać się do jednego pomieszczenia.

Zabawa w Escape Room wyzwala pokłady kreatywności, inteligencji oraz umiejętności gry zespołowej. Dlatego jest świetną atrakcją zarówno na przejęciu weselnym, jak i na innych imprezach.
Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Escape Service (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Escape Service

Nazwa firmy: Escape Service
Imię i nazwisko: Tomasz Łysakowski
Adres: Warszawa, ul. Doroszewskiego 9, 01-318, woj. mazowieckie
508-465...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1106
Zadzwoń
508-465...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie