Zobacz zdjęcia (2)
Moja Pasja, Sosnowiec - zdjęcie 1
Moja Pasja, Sosnowiec - zdjęcie 2
1 / 2

Moja Pasja id:34091

Sosnowiec, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Dzień ślubu to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w naszym życiu. Niejednokrotnie o nim marzymy, śnimy, wyobrażamy sobie jaki on będzie. Dzień ten niesie ze sobą wiele pozytywnych emocji, uczuć i wzruszeń.

Moja Pasja to miejsce, w którym spełni się wasz sen o idealnym weselu. Każdej parze z wielką przyjemnością poświecę swój czas, przekażę doświadczenie i jeśli zaistnieje taka potrzeba osobiście zajmę się wszystkim tym co związane jest z organizacją wesela i ślubu. Posiadam bogatą baze danych osób świadczących mało znane usługi weselne, a nasze pomysły sprawią że przyjęcie będzie niepowtarzalne.

Opinie Moja Pasja (4)

Moja Pasja id:34091
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
S
Sara
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sosnowiec
Data dodania: 23-09-2021

Wystawić 5/5 to za mało w przypadku Mojej Pasji. Tutaj należy się 1000000/1000000!

Kiedy w październiku 2019 r. wraz z obecnym mężem przyjechaliśmy do Mojej Pasji i poznaliśmy Panią Agnieszkę, nie mieliśmy wątpliwości, gdzie powinniśmy świętować ten wyjątkowy dla nas dzień.
Wszystko dopracowane jest w najmniejszych szczegółach - Pani Agnieszka mówiąc, że "Moja Pasja" to nie praca, a czysta Pasja i Miłość wcale się nie myli - widać to w każdym kroku, w każdej sekundzie i każdym detalu przyjęcia i jego organizacji. My, jako Młoda Para, nie musieliśmy się martwić absolutnie niczym. Wszystko było tak, jak omówiliśmy na spotkaniach, nie zaskoczyło nas nic.
Managerowie i osoby odpowiedzialne za Wasze przyjęcie są bardzo responsywne, byliśmy ze wszystkimi w ciągłym kontakcie.
Jedzenie doskonałe, z profesjonalnym podaniem do stołów. Wszystko pyszne i ciepłe. Żaden z gości nie czekał długo na posiłek. Doskonała organizacja co do rozstawu stołu z alkoholem, wiejskiego stołu i stołu słodkiego - na wszystko jest miejsce i nawet przy dosyć sporym weselu, tak jak u nas, 120 osób - wszystko się zmieściło.
Dzieciaki na nudę narzekać także nie mogą - obsługa chętnie daje dzieciakom kredki, pisaki i kartki, aby najmłodsi mogli się bawić, dając odpocząć swoim Rodzicom.
To, co zrobiło na mnie wrażenie - wszyscy goście czekają już na Parę Młodą na sali, co nie zdarza się zawsze podczas przyjęć weselnych.

Sara&Mateusz,
18.09.2021

R
Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Siemianowice Śląskie
Data dodania: 06-10-2019

Mieliśmy wesele robione na małej sali która tak naprawdę wcale nie jest mała fakt faktem zabawa na 35osob ale miejsca było na 60 . Obsługa super czuliśmy się jak królowie życia :) szczególne podziękowania dla pana Igora za wszystko !! Gorąco polecam nie tylko na wesela ale na inne okazje również !!

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-06-2019
Czeladź
Data dodania: 18-07-2019

Wesele zorganizowane na najwyższym poziomie, z największym zaangażowaniem, całym sercem, uśmiechem na twarzy od początku do końca. Sala przepiękna, gustowna, wystrój idealnie dopasowany do wszystkiego. A najważniejsi ludzie, ludzie dzięki którym ten dzień był dniem nie do zapomnienia, którzy włożyli w organizację naszego wesela całe serce, zadbali o najmniejszy szczegół, zajęli się każdym gościem. Jedzenie w Mojej Pasji to raj dla podniebienia, sposób jego podania i forma na 6+.
Moja Pasja to bajka a osoby tam pracujące to profesjonaliści pod każdym względem.
Jeśli chcecie przeżyć idealnie zorganizowane wesele to szybko do Agnieszki, która w restaurację włożyła całą siebie, Pasja to po prostu ONA. Stworzyła rodzinną atmosferę i grupę ludzi, dla których goście są najważniejsi. Dziękujemy za ten cudowny dzień. Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach a dzień naszego ślubu będziemy wspominać już zawsze.
Aneta i Piotr

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Sosnowiec
Data dodania: 25-10-2018

Wesele zorganizowane na najwyższym poziomie. Jedzenie pyszne i cały czas przynoszone jeśli coś ubędzie. Podanie udźca robi furorę na gościach A sam udziec z kapustą po prostu niebo w gębie. Moje wesele było na małej sali która była idealna na 55 gości spokojnie zmieściła się jeszcze fotobudka i fontanna z czekolady. Sala na również możliwość wynajmu napisu który również jest cudowny i w różnej kolorystyce. Jeśli chodzi o organizację mogę się tylko czepiać do jednej rzeczy a mianowicie na każdą salę powinien być jeden menadżer który się nami żałuję ale to naprawdę drobiazg. A więc na plus powitanie gości i państwa młodych, sala również nie zapominając o jedzeniu i miłej obsłudze którą teraz tak trudno znaleźć, pakowanie jedzenia super i cukiernia z która współpracuje sala piecze pyszne ciasta ludzie u nas prosili dokładkę bo rzadko się zdarza.

liczba odwiedzin: 10297

Popularne miasta w okolicy