Zobacz zdjęcia (3)
Kwartet smyczkowy - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych, Jelenia Góra - zdjęcie 1
Kwartet smyczkowy - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych, Jelenia Góra - zdjęcie 2 Kwartet smyczkowy - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych, Jelenia Góra - zdjęcie 3
1 / 3

Kwartet smyczkowy - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych id:48290

Jelenia Góra, dolnośląskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
692-877...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Absolwentki Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Londynie pracujące na co dzień w zawodowej orkiestrze symfonicznej zapraszają do współpracy wszystkie Pary Młode szukające eleganckiej i profesjonalnej oprawy muzycznej ceremonii ślubnej . Muzyka do obiadu weselnego lub wieczorny kameralny koncert przy świecach mogą także być miłą niespodzianką nawet dla najbardziej wymagających gości.
W naszej ofercie oprócz dużej ilości standardów muzyki klasycznej i rozrywkowej znajdziecie również możliwość aranżacji utworów na życzenie a także wykonanie pierwszego tańca na żywo.
Występujemy w kwartecie, trio lub duecie w zależności od możliwości akustycznych wnętrza i preferencji klienta.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Muzyka to nasza pasja, posiadamy więc szeroki repertuar muzyki klasycznej i rozrywkowej. Ponadto współpracujemy z z najlepszymi instrumentalistami z Jeleniej Góry , więc w naszej ofercie znajdują się rożne zespoły kameralne , np. trio smyczkowe lub skrzypce z harfą.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Stawiamy na jakość wykonania , gramy tylko ze sprawdzonymi muzykami z którymi współpracujemy od lat. Wszyscy nasi muzycy to profesjonaliści po Akademiach Muzycznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się jak najbardziej poznać potrzeby klienta aby zaproponować jak najlepszy scenariusz oprawy muzycznej. Oprócz jakości bardzo ważna jest dla nas prezencja. Oprawę muzyczną traktujemy jako pełnowartościowy występ artystyczny, w którym ważną rolę odgrywa strona wizualna.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasi klienci oprócz jakości doceniają bezproblemowy kontakt z nami. W rozmowie z Parami Młodymi stawiamy na miłą atmosferę i profesjonalizm. Dbamy o to by ustalenia były przejrzyste i z odpowiednim wyprzedzeniem.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zespołu ustalamy z klientem. Pomagamy mu w wyborze przesyłając nagrania , a także analizując czynniki takie jak preferencje Pary Młodej, rodzaj ceremonii, akustyka sali,itp.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na własnych instrumentach muzycznych. Są one najwyższej jakości, wykorzystywane zarówno w koncertach solowych jak i kameralnych i orkiestrowych.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub mejlowo. Istnieje możliwość spotkania przy kawie, oczywiście nie jest płatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefonicznie, tak często , żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Opinie Muzyka na ślub (5)

Kwartet smyczkowy - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych id:48290
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
F
Filip
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Jelenia Góra
Data dodania: 25-04-2022

Bardzo polecam, szczególnie Ave Maria Schuberta! Panie grają na poziomie profesjonalnym. Doceniam gotowość do aranżowania nowych utworów! Instrumentalistki są dyskretne, nie kradną show dla siebie, przez co para młoda pozostaje na piedestale. Gorąco polecam - rzewne i czyste dźwięki instrumentów smyczkowych sprawią, że żadna z ciotek nie będzie w stanie powstrzymać łez!

Beata
24-05-2022

Dziękujemy bardzo za opinię i przemiłą współpracę ☺️

E
Ela i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Jelenia Góra
Data dodania: 13-09-2021

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tak pięknej oprawy muzycznej. Razem z mężem jesteśmy zachwyceni. Trio smyczkowe uświetniło nasz ślub w kościele a także podczas składania życzeń i w czasie obiadu. Pani Beata wraz z zespołem są prawdziwymi profesjonalistkami, u nie trudno także zauważyć ogromną pasję i serce jakie wkładają w grę. Polecamy wszystkim wahającym się taki właśnie sposób oprawy muzycznej, a konkretnie ten właśnie zespół Pani Beaty. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy wspaniałemu zespołowi. Ela i Pawel

T
Tomek i Anita
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Staniszów
Data dodania: 12-09-2021

Świetnie wyglądają, grają równie fatastycznie, panie elastycznie reagują na przebieg uroczystosci. Kontakt bez zarzutu. Godne zaufania, przemiłe osoby. Dziękujemy i polecamy.

Beata
12-09-2021

Dziękujemy bardzo , cała przyjemność po naszej stronie 😊

A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2021
Jelenia Góra
Data dodania: 02-05-2021

Polecam w 100% oprawę muzyczną zespołu Pani Beaty . Profesjonalizm, magiczna muzyka, wspaniali ludzie, doradztwo. Nic dodać, nic ująć. Przed ślubem co nieco obawiałem się jak to wszystko wyjdzie na żywo, ale całość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Zarówno my, jak i goście byliśmy zachwyceni.

Beata
12-09-2021

Dziękujemy bardzo 😊

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2020
Lubliniec
Data dodania: 30-01-2021

Serdecznie polecamy oprawę muzyczna w wykonaniu pani Beaty i jej kwartetu smyczkowego. Uświetnili naszą ceremonię w kościele, dzięki czemu msza była piękna i wzruszająca. Pani Beata jest bardzo pomocna, wszystko wyjaśnia dokładnie i pomaga w wyborze repertuaru. Jednym słowem pełen profesjonalizm :))

Beata
12-09-2021

Dziękujemy serdecznie 😊

Kontakt Muzyka na ślub

Nazwa firmy: Muzyka na ślub
Imię: Beata 
Adres: Jelenia Góra, woj. dolnośląskie
692-877...
liczba odwiedzin: 1353
Zadzwoń
692-877...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie