Oferta | Opinie 0

MS Fotografia Ślubna id:21777

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 27-06-2016
Liczba odwiedzin: 153

Oferta

Proponuję profesjonalną fotografię ślubną oraz okazjonalną, która będzie wspaniałą pamiątką przywołującą wspomnienia z najważniejszych dni Waszego życia.

Moja fotografia ma za zadanie w oryginalny sposób opowiedzieć o niezapomnianych momentach Waszego życia. Dzięki pięknym, nieszablonowym kadrom macie możliwość już na zawsze powracać do ulotnych chwil, które były Waszym udziałem, a które ja zarejestrowałem dla Was wykorzystując możliwości oferowane przez współczesną fotografię cyfrową.

Dobry fotograf to nie tylko sprzęt - to przede wszystkim jego nowatorskie spojrzenie na rzeczywistość, która go otacza. Dzięki umiejętnościom tworzenia niepowtarzalnych kadrów, ciągłemu poszukiwaniu światła oraz odpowiedniej chwili na wyzwolenie migawki fotograf potrafi tworzyć prawdziwe obrazy, które na długo pozostają w pamięci oglądających. Ponadto fotograf musi być również znakomitym psychologiem - tylko dzięki temu potrafi znaleźć bezpośredni kontakt z fotografowanymi ludźmi, co - szczególnie w plenerze - przekłada się na naturalne, pełne emocji i radości zdjęcia.

Wszystkie oddawane przeze mnie zdjęcia poddane są oczywiście profesjonalnej obróbce graficznej oraz nagrane na dwóch płytach DVD w eleganckim opakowaniu typu DVD BOX (dedykowana okładka, podwójne opakowanie, nadruki na płytach).
Na zamówienie realizuję również odbitki, fotoalbumy i fotoksiążki.

Dodatkowo zdjęcia wchodzące w skład reportaży zdjęciowych opracowane są w formie pokazu slajdów w formacie Windows Media Video.

Do każdej Pary Młodych podchodzę bardzo indywidualnie starając się jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania.
l

ZAPRASZAM DO KONTAKTU :-)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

MS Fotografia Ślubna
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:93-328

Nowe ogłoszenia