Music Brothers - Twój Dj/Wodzirej na Wesele id:19766

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(31)
Dodaj opinię
693-537...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
Witamy,
Zdajemy sobie sprawę, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, a wybór odpowiedniej osoby, która zajmie się poprowadzeniem wesela to nie lada wyzwanie. Chcielibyśmy jednak przekonać Państwa do skorzystania z naszych usług. Naszym atrybutem jest szeroki repertuar muzyczny trafiający w gusta tych młodszych, jak i starszych gości.
W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości nagłośnienie pozwalające nam obsłużyć imprezy do 200 osób. Ważnym elementem każdej imprezy jest także odpowiednie oświetlenie. Posiadamy oświetlenie ledowe, sterowane systemem DMX, co oznacza, że mamy pełną kontrolę nad światłem, w mgnieniu oka możemy dowolnie np. zmienić kolor, który akurat jest obecny na sali. W naszej ofercie posiadamy także lasery animacyjne, ruchome głowy. Efekt, który możemy uzyskać przy małej ilości dymu wzbudzi zachwyt niejednego gościa. W składzie naszego zaplecza technicznego znajduje się również duża wytwornice baniek.To urządzenie można wykorzystać np. podczas pierwszego tańca. Dużą wagę przykładamy do estetyki wyglądu naszego stanowiska.
Jako disc jockeye nie tylko zabawiamy gości poprzez muzykę ale także staramy się urozmaicić każdą z imprez wprowadzając przeróżne zabawy, tańce integracyjne, które nie tylko rozbawią gości ale także zintegrują oby dwie rodziny. Posiadamy również ciekawe gadżety dla gości (maski, peruki, okulary, etc.) Zachęcamy do obejrzenie materiałów z imprez, które dotychczas mieliśmy okazję prowadzić. Zapraszamy do współpracy.
Jak będzie wyglądała nasza współpraca, jeśli zdecydujecie się Państwo na nasze usługi?
1. Umawiamy się na spotkanie.
2. Omawiamy szczegóły uroczystości, przedstawiam Państwu scenariusz wesela od A-Z. Słucham Waszych sugestii oraz pomysłów.
3. Jeśli się Państwo zdecydują to podpisujemy umowę.
4. Jesteśmy cały czas w kontakcie czy to mailowym czy telefonicznym.
5. Widzimy się na Waszym weselu.

Zaufało nam już wiele młodych par, zaufaj nam i Ty!

Dodatkowe usługi, które posiadamy w naszej ofercie:
- napis LOVE
- Serce LED
- dekoracje sali światłem
- wytwornica baniek mydlanych
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Bydgoszcz

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (31)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Music Brothers - Twój Dj/Wodzirej na Wesele id:19766
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 31 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Anetta
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-03-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 19-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Na pierwszym spotkaniu Miłosz dokładnie przedstawił scenariusz wesela, wysłuchał pomysłów i wyczerpująco odpowiedział na pytania, udzielając dobrych wskazówek z własnego doświadczenia. Pełen profesjonalizm, otwartość, życzliwość i zaangażowanie, wszyscy są zadowoleni! Polecam!
Miłosz
10-04-2019
Dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Śliwice
Data dodania: 04-09-2018
Z całego serca polecamy Music Brothers, świetnie dobrana muzyka z uwzględnieniem naszych życzeń, super oprawa świetlna, goście nie schodzili z parkietu :) Pełen profesjonalizm !!! Dziękujemy serdecznie :)
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2018
Piła młyn
Data dodania: 13-08-2018
Polecamy usługi Music Brothers, Nasze wesele udało się tak jak tego chcieliśmy, O oprawę muzyczną nie musieliśmy się martwić wszystko zorganizowane tak jak trzeba, po stworzeniu programu muzycznego wszystko, grało jak trzeba, polecamy skorzystać z oprawy świetlnej, sala nabrała zupełnie innego klimatu. Polecam Miłosza zwłaszcza za to, że dba o to, aby każdy się bawił, zachęca zabawami gości tak, aby wszyscy się bawili, a muzyka jest dopasowana do gości w różnym wieku. Dziękujemy raz jeszcze za udaną imprezę ;-)
P
Patrycja i Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Chojnice
Data dodania: 12-01-2018
Bez wahania wystawiamy najwyższą ocenę. Nasze wesele bylo idealne, takie jakie sobie wymarzyliśmy. Wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie, muzyka dla każdego pokolenia oraz fajne zabawy integracyjne. Polecamy ;)
K
Kamila Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-11-2017
BYDGOSZCZ
Data dodania: 07-01-2018
Chcielibyśmy polecić usługi Music Brothers. Mimo, że nasze przyjęcie weselne nie było za duże to Panowie potrafili tak poprowadzic imprezę, że parkiet był cały czas pełny. Super tańce integracyjne, oczepiny zrobione ze smakiem. Polecamy :)
S
Sylwek i Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Bysław
Data dodania: 08-10-2017
Serdecznie polecamy Music Brothers!! Sprawili, że nasz najważniejszy dzień w życiu zostanie w pamięci każdego z gości. Wszyscy jesteśmy zachwyceni :) Dziękujemy!!
D
Daria i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Toruń
Data dodania: 11-09-2017
Świetny DJ, świetna muzyka, zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni, gorąco polecamy na wesele !!!!
J
Justyna i Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Bydgoszcz
Data dodania: 04-09-2017
Z czystym sumieniem polecamy Music Brothers. Muzyka zroznicowana dopasowana do mlodych i starszych. Goscie i my zadowoleni bawilismy sie do bialego rana. Swietny kontakt. Naglosnienie i oswietlenie na najwyzszym poziomie.
Pokaż więcej opinii
Miłosz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Music Brothers
Imię:Miłosz 
Adres:Bydgoszcz
85-357woj. kujawsko-pomorskie
693-537...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 01-03-2016, liczba odwiedzin: 5391
Telefon
693-537...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie