Music Stories

800 zł
Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
791-654...

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

O nas

Naszą specjalnością podczas ślubów jest zespół smyczkowy Music Stories. W jego skład wchodzą utalentowani muzycy, absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Skład zespołu to: skrzypce I, skrzypce II, altówka, kontrabas oraz wokal.

Zaaranżujemy niemal każdy utwór, od muzyki poważnej po rozrywkową by jak najlepiej trafić w gusta klientów. Wyróżniamy się ciekawymi aranżacjami z kontrabasem, co nadaje koncertom głębszego, rozrywkowego brzmienia oraz wyjątkowo się prezentuje!
Nasze występy bardzo dobrze sprawdzają się m.in podczas ceremonii ślubnej wraz z koncertem dla gości podczas obiadu weselnego.ale decyzja zawsze należy do państwa, skontaktuj się z nami a doradzimy i dobierzemy repertuar by wasz ślub był absolutnie wyjątkowy i pozostał w pamięci gości na zawsze!

Przykładowy repertuar ślubny: Ave Maria, Kanon Pachelbela, Marsz Weselny Mendelssohna i Wagnera, Twoja Miłość, Stoję dziś, Ty tylko mnie poprowadź.
Przykładowy repertuar koncertu podczas imprezy weselnej: Kanon dzieł Mozarta, Bacha, ale także utwory rozrywkowe np. Ed Sheeran, Bruno Mars, U2.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta wyróżnia się unikalnym podejściem do oprawy muzycznej ślubów i imprez. Gramy w nietypowym składzie kwartetu z kontrabasem zamiast wiolonczeli, co nadaje naszym wykonaniom wyjątkowy charakter. Jesteśmy elastyczni i gotowi rozszerzyć bądź zmienić skład o inne instrumenty bądź wokal, dostosowując się do Państwa preferencji. Wybierając nas, otrzymacie Państwo nie tylko profesjonalizm, ale również oryginalne brzmienie, które sprawi, że Wasze wydarzenie będzie niezapomniane.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się unikalnym kwartetem z kontrabasem, elastycznością w dostosowaniu składu do Państwa potrzeb, profesjonalizmem, bogatym repertuarem i dynamicznym brzmieniem, co sprawia, że nasze wykonania są niezapomniane. Dodatkowo, gramy przed przyjściem gości, tworząc wyjątkową atmosferę od samego początku wydarzenia.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary wybierają naszą firmę ze względu na unikalny kwartet z kontrabasem, elastyczność w dostosowaniu składu, bogaty repertuar i wyjątkową atmosferę, którą tworzymy już przed przyjściem gości. Warto również podkreślić, że właściciel firmy, będący kontrabasistą, łączy pasję do muzyki z głębokim zrozumieniem biznesu muzycznego, co przekłada się na profesjonalizm i doskonałe wykonanie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze najmocniejsze strony to unikalny skład z kontrabasem, elastyczność w dostosowywaniu zespołu, oraz doświadczony właściciel, kontrabasista z głębokim zrozumieniem muzyki i biznesu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej cieszymy się z możliwości tworzenia wyjątkowej atmosfery muzycznej na ważnych chwilach życia naszych klientów. Kochamy dostarczać niezapomniane wrażenia muzyczne i widzieć, jak nasza muzyka sprawia, że te chwile stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. To dla nas prawdziwa satysfakcja.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam ogromną radość, ponieważ daje nam możliwość tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych klientów. Widząc, jak nasza muzyka dodaje magii ważnym momentom ich życia, czujemy się spełnieni i docenieni. Radość płynąca z tworzenia wyjątkowych doświadczeń muzycznych dla innych jest dla nas największą motywacją i satysfakcją.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasze umiejętności potwierdzają kwalifikacje zdobyte na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Jako absolwenci tej renomowanej uczelni muzycznej, posiadamy solidne wykształcenie muzyczne, które wspiera nasze profesjonalne podejście do pracy. Nasze studia na Uniwersytecie Muzycznym są solidnym fundamentem dla wysokich standardów artystycznych, jakie staramy się utrzymać w naszej pracy jako muzycy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nasi muzycy mogą poszczycić się szeregiem osiągnięć i wyróżnień. Każdy z nich ma bogate doświadczenie w współpracy z wybitnymi artystami, w tym takimi jak kwiat Jabłoni, Natalia Kukulska, Sławek Uniatowski. Ponadto, każdy z naszych muzyków ma na koncie udział w koncertach na największych salach koncertowych na świecie jako muzycy orkiestrowi. To świadczy nie tylko o ich indywidualnych umiejętnościach, ale także o naszym zespole jako całości, który reprezentuje wysoki poziom artystyczny i profesjonalizm.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy aktywni w branży ślubnej od wielu lat. Nasze doświadczenie obejmuje wiele udanych projektów muzycznych na różnorodnych wydarzeniach ślubnych. Długi staż w tej branży pozwala nam lepiej zrozumieć oczekiwania klientów i dostosować się do różnorodnych potrzeb związanych z oprawą muzyczną na ślubach i innych uroczystościach.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Nasze doświadczenie obejmuje różnorodne śluby nietypowe i oryginalne. Współpracowaliśmy z parami, które organizowały śluby tematyczne, ceremonie w nietypowych lokalizacjach oraz wyjątkowe uroczystości, takie jak śluby w plenerze, na plaży czy w górach. Nasza elastyczność i kreatywność pozwalają nam dostosować oprawę muzyczną do każdego nietypowego pomysłu, tworząc wyjątkowe i spersonalizowane doświadczenie dźwiękowe dla naszych klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasz zakres godzin jest elastyczny i dostosowujemy się do potrzeb klientów. Oferujemy oprawę muzyczną na różnych etapach uroczystości ślubnej, począwszy od ceremonii ślubnej, poprzez przyjęcie weselne, aż do zakończenia imprezy. Nasza usługa obejmuje także dodatkowe opcje, takie jak muzyka podczas przyjęcia weselnego czy ścieżki dźwiękowe do innych momentów, zależnie od życzeń klienta. Jesteśmy otwarci na dostosowanie zakresu godzin do indywidualnych preferencji i planów wydarzenia.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Oczywiście, nasza specjalność to kwartet muzyczny z kontrabasem, ale jesteśmy elastyczni i możemy dostosować się do różnych konfiguracji zespołu, zależnie od preferencji klienta. Niezależnie od składu, zawsze staramy się dostarczyć unikalne i wysokiej jakości doświadczenie muzyczne.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie muzycznym i instrumentach, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku. Nasz sprzęt obejmuje profesjonalne instrumenty strunowe, wzmacniacze, oraz systemy nagłośnieniowe dostosowane do różnych rodzajów lokacji. Dzięki temu możemy zapewnić klarowność i pełen zakres brzmienia, dostosowując się do różnych warunków akustycznych i wymagań miejscowej infrastruktury. Naszym celem jest zapewnienie klientom wysokiej jakości dźwięku, który doskonale podkreśli atmosferę ich wydarzenia.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się biegle językiem angielskim i mamy umiejętności w języku hiszpańskim na podstawowym poziomie. Oferujemy komunikację i obsługę klienta w tych językach, co umożliwia nam efektywną współpracę z klientami o różnych preferencjach językowych.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zalecamy kontakt z nami co najmniej kilka miesięcy przed planowaną datą wesela. Wcześniejszy kontakt pozwala nam lepiej zrozumieć Państwa preferencje, dostosować repertuar muzyczny oraz zapewnić dostępność naszego zespołu na wybrany termin. Jednakże, jeśli macie nietypowe wymagania lub planujecie ślub w sezonie popularnym dla tego rodzaju wydarzeń, wcześniejszy kontakt może być korzystny. Staramy się być elastyczni i dostosować do różnych harmonogramów, ale im wcześniej nawiążemy kontakt, tym lepiej możemy zorganizować oprawę muzyczną zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie z nami może odbyć się online, i takie konsultacje zazwyczaj nie są obciążane dodatkowymi kosztami. Spotkanie to ma na celu poznanie Państwa oczekiwań, przedstawienie naszej oferty oraz omówienie szczegółów dotyczących oprawy muzycznej na Waszym ślubie. Podczas rozmowy omówimy repertuar, preferencje muzyczne, a także szczegóły organizacyjne.

Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Waszych potrzeb. Online spotkanie pozwala nam również lepiej zrozumieć Wasze preferencje, nawet jeśli nie możemy spotkać się osobiście. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania przed spotkaniem lub chcielibyście omówić konkretne kwestie, proszę śmiało je zgłaszać. Naszym celem jest uczynienie procesu planowania oprawy muzycznej jak najbardziej komfortowym i dostosowanym do Państwa oczekiwań.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z parami młodymi elastycznie, dostosowując się do ich potrzeb. Początkowe spotkanie ustala ogólne kierunki, a następnie utrzymujemy regularne aktualizacje i konsultacje, zapewniając spersonalizowaną obsługę. Ostateczne ustalenia omawiamy przed datą ślubu, zawsze pozostając otwarci na bieżące pytania i pomysły.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl pracy cechuje się profesjonalizmem, elastycznością i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Stawiamy na wysoką jakość muzyczną, unikalne aranżacje oraz dbałość o detale. Dążymy do stworzenia atmosfery, która doskonale odzwierciedli charakter i oczekiwania pary młodej. Nasza praca opiera się na współpracy, słuchaniu potrzeb klienta i dostarczaniu niezapomnianych doświadczeń dźwiękowych na ważnych chwilach ich życia.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jesteśmy w stanie spersonalizować nasze usługi zgodnie z Państwa życzeniem. Zależy nam na dostarczeniu oprawy muzycznej, która doskonale odzwierciedli Państwa gust, styl i charakter wydarzenia. Możemy dostosować repertuar muzyczny, skład zespołu oraz szczegóły wykonania, aby spełnić Państwa oczekiwania. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie, dbając o to, aby nasza muzyka była spersonalizowana i wyjątkowa, dostosowana do indywidualnych preferencji klienta.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dla osób niezdecydowanych oferujemy konsultacje, odtwarzamy przykładowe utwory, doradzamy w doborze składu zespołu i dostosowujemy oprawę muzyczną do ogólnej atmosfery ślubu. Pomagamy również w wyborze repertuaru zgodnego z gustem i stylem wydarzenia.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy elastyczni i otwarci na zmiany. Jeśli para młoda zmienia zdanie lub ma nowe preferencje dotyczące wcześniejszych ustaleń, pracujemy z nimi, aby dostosować naszą oprawę muzyczną do ich aktualnych oczekiwań. Regularny kontakt i komunikacja pozwalają na płynną współpracę, a my staramy się jak najlepiej dostosować nasze usługi do zmieniających się potrzeb klienta. Ważne jest, aby para młoda czuła się swobodnie wyrażając swoje preferencje, a my zawsze jesteśmy gotowi dostosować się do tych zmian, dbając o to, aby oprawa muzyczna była zgodna z ich wizją.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

wszyscy dostawcy usług ślubnych, możemy również napotkać wyzwania związane z indywidualnymi preferencjami i zmianami decyzji pary młodej. Działamy w sposób elastyczny, starając się dostosować do ewentualnych zmian w planach, repertuarze czy preferencjach muzycznych. Dzięki doświadczeniu i przygotowaniu jesteśmy w stanie skutecznie radzić sobie z różnymi sytuacjami, dbając o to, aby oprawa muzyczna była zawsze zgodna z oczekiwaniami klienta.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Podczas występu plenerowego bez zadaszenia zaskoczeniem była nagła ulewa. Aby zabezpieczyć instrumenty, zdecydowaliśmy się przerwać na chwilę, schowaliśmy sprzęt muzyczny i poczekaliśmy, aż deszcz ustanie. Następnie wznowiliśmy występ, dbając o bezpieczeństwo instrumentów i zapewniając płynność oprawy muzycznej pomimo nieprzewidzianej pogody.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu może obejmować uzyskanie opinii, podziękowania, zamknięcie umowy oraz ewentualne rozmowy na temat przyszłej współpracy. To okazja do podziękowań i dzielenia się wrażeniami z wydarzenia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę muzyczną, to piaszczysta plaża na ceremonii ślubnej. Organizacja wydarzenia na plaży stanowiła wyjątkowe wyzwanie, zarówno pod względem logistyki, jak i warunków atmosferycznych. Mimo to, elastyczność zespołu i dostosowanie oprawy muzycznej sprawiły, że ślub na plaży był niezwykle malowniczy i niezapomniany dla pary młodej oraz wszystkich gości.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Z radością dostosowujemy się do stylu boho podczas ślubów i wesel. Nasz zespół ceni swobodę, kreatywność i naturalność, co doskonale harmonizuje z charakterem boho. Tworzymy unikalne aranżacje muzyczne, dostosowane do atmosfery boho, korzystając z różnorodnych brzmień i instrumentów. Nasze podejście elastyczne i otwarte na nietypowe pomysły pozwala nam doskonale wpasować się w wyjątkowy klimat boho, tworząc niezapomniane doświadczenie dźwiękowe dla pary młodej i jej gości.

Nasze pasje.

Właściciel jest również stroicielem pianin i fortepianów. Rola kontrabasisty oraz specjalisty ds. strojenia instrumentów klawiszowych pokazuje szeroki zakres waszych talentów i zainteresowań, co z pewnością wpływa pozytywnie na jakość waszych usług muzycznych.

Music Stories
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Jawornik
Data dodania: 09-01-2024

Zespół uświetnił nasz dzień 11 czerwca 2022 roku i sprawił, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.
Profesjonalni muzycy, świetnie przygotowani, wprowadzili w kościele naprawdę wzruszająca atmosferę.
Kontakt z Panem Maciejem bezproblemowy.
Polecam z czystym sumieniem, również jako muzyk:)

Maciek
09-01-2024

Dziękujemy serdecznie za piękne słowa! Cieszymy się, że mogliśmy uświetnić Wasz wyjątkowy dzień i wprowadzić niezapomnianą atmosferę podczas ceremonii. Praca nad oprawą muzyczną ślubu to dla nas zawsze wyjątkowe wyzwanie, a Wasze zadowolenie jest dla nas największą nagrodą! Dziękujemy także za pozytywne słowa dotyczące kontaktu ze mną - ważne jest dla mnie, abyście czuli się pewnie i komfortowo na każdym etapie współpracy.

Życzymy Wam mnóstwa szczęścia na nowej drodze życia małżeńskiego. Jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebować naszych usług lub chcielibyście wspólnie stworzyć kolejne muzyczne wspomnienia, zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i najlepsze życzenia dla Waszej wspaniałej Pary! 🎶💖👰🤵

Nazwa firmy: Music Stories
NIP: 9522087737
Imię i nazwisko: Maciej Kozioł
Adres: Warszawa, Przyokopowa 43, 01-208, woj. mazowieckie
791-654...
liczba odwiedzin: 983
Zadzwoń
791-654...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie