Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Muzykowo - Dj na Twoje wesele id:32845

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rzeszów, podkarpackie
Data dodania: 21-12-2017
Liczba odwiedzin: 164

Oferta

Najważniejsze na przyjęciu jest to aby wszyscy goście czuli się komfortowo i bawili się jak najlepiej. Powierzając mi oprawę muzyczną i prowadzenie Waszego wesela, macie gwarancję, że zrobię wszystko aby było niezapomniane.

Prawie 500 zagranych imprez w ciągu ostatnich 11 lat pozwoliło mi zdobyć doświadczenie, dzięki któremu. Wasze przyjęcie będzie wyjątkowe. Jestem wykształconym muzykiem i wokalistą. Wszystko to gwarantuje, że Wasza impreza będzie profesjonalnie prowadzoną, wyśmienitą zabawą.

Chętnie poprowadzę konferencję czy rozdanie nagród oraz zapewnię szaloną zabawę w trakcie wieczoru integracyjnego. Współpracując z agencjami eventowymi jestem w stanie dostarczyć kompleksową obsługę Waszego wydarzenia. Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać dopasowaną ofertę. Obsługuję przyjęcia w całym kraju.

Muzyka, którą serwuję w trakcie przyjęcia dopasowana jest do oczekiwań gości oraz preferencji Pary Młodej. Zależy mi na tym, aby poznać Wasze ulubione zespoły - z każdego gatunku muzycznego można wybrać coś, przy czym będziecie świetnie się bawić. Wesele w stylu lat 60 albo na rockowo - nie ma problemu! Jeśli oczy zielone to nie Wasz klimat - mogę zastąpić je hitami nieśmiertelnego Boney M.

Dla osób, które nie wyobrażają sobie wesela bez tradycyjnej biesiady zabieram ze sobą gitarę akustyczną. Twoim gościom rozdam przygotowane śpiewniki i akompaniując na gitarze wspólnie zaśpiewamy znane przeboje.

Przyjęcie prowadzę zgodnie z ustalonym wcześniej zarysem, dbając o interakcję z gośćmi. Organizuję tylko takie zabawy, w których sam chciałbym wziąć udział, aby wszyscy bawili się jak najlepiej i długo wspominali Waszą imprezę. Stawiam na oryginalność.

Całość dopełnia efektowne oświetlenie zaprogramowane tak, aby podkreślać elegancki charakter przyjęcia. Zależy mi na optymalnym dostosowaniu głośności muzyki i przyjemnym dla ucha brzmieniu nagłośnienia, aby wszyscy goście czuli się komfortowo. Dbam o porządek na scenie i inne detale, aby ostateczny efekt był jak najlepszy.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty

 • Akordeon

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.