Zobacz zdjęcia (5)
My Little Wedding Kamila Taracińska, Rzeszów - zdjęcie 1
My Little Wedding Kamila Taracińska, Rzeszów - zdjęcie 2 My Little Wedding Kamila Taracińska, Rzeszów - zdjęcie 3 My Little Wedding Kamila Taracińska, Rzeszów - zdjęcie 4 My Little Wedding Kamila Taracińska, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

My Little Wedding Kamila Taracińska id:47010

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
725-755...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Stwórzmy razem coś pięknego!
Dajcie sobie pomóc i zdjąć ze swoich barków ogrom obowiązków związanych z organizacją Waszego Najważniejszego Dnia!

Kiedy ja będę dopinać szczegóły, Wy w tym czasie możecie odpocząć i spędzić ten czas razem, włączyć sobie film, poczytać książkę lub po prostu zrelaksować się w swoim ulubionym stylu :)

Zdejmuję z Was niepotrzebny stres - macie pewność, że jest przy Was osoba, która będzie stać na straży wydarzeń i reagować na wszelkie sytuacje. Kiedy ja gaszę w nocy pożar - Wy nawet o nim nie wiecie i na spokojnie śpicie, wiedząc, że Wasza uroczystość jest zaopiekowana :)

Dzięki mnie zyskujecie mnóstwo czasu, które możecie poświęcić sobie i osobom, których kochacie. Organizacja ślubu i wesela jest bardzo absorbująca, a zwłaszcza ustalanie szczegółów, które biorę na siebie :)

Uczestniczycie w organizacji na tyle ile chcecie - częściowo lub w całości, na tyle ile chcecie lub pozwala Wam czas. Jestem bardzo elastyczna i dostosowuję się do Was maksymalnie, abyście mieli najlepszy komfort współpracy.

Stwórzmy razem coś pięknego!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
725-755...
liczba odwiedzin: 1790
Zadzwoń
725-755...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie