Nabla id:17027

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 04-11-2015
Liczba odwiedzin: 185

Oferta

Nabla to znana polska marka istniejąca na rynku sukien ślubnych od ponad dwudziestu lat. Projektantką i właścicielką firmy jest Grażyna Wilczak. Firma Nabla jest ceniona za perfekcyjny krój, idealnie modelujący sylwetkę, niepowtarzalne wzornictwo oraz dbałość o precyzję i jakość wykonania. Suknie produkowane są w Krakowie z najlepszych tkanin i koronek, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Każda suknia ślubna zaprojektowana przez naszą firmę jest niepowtarzalna. Od samego początku krojona, modelowana i szyta dokładnie na wymiary przyszłej Panny Młodej. To sprawia, że jest idealnie dopasowana i wspaniale podkreśla atuty sylwetki. W salonie firmowym są dostępne do przymierzenia prawie wszystkie modele pokazane na stronie internetowej.

Dla naszych klientek pracuje wysoko wykwalifikowany zespół, który czuwa nad jakością tworzonych sukni ślubnych. Podczas przymierzania każda klientka jest pod opieką stylistki, która pomaga w wyborze idealnego fasonu. Można zdecydować się na konkretny model lub skomponować własną wersję. Może ona być połączeniem kilku modeli, ale też zupełnie nowym pomysłem Panny Młodej. Wszystkie zmiany są nadzorowane przez projektantkę firmy Grażynę Wilczak, która pomaga i nadzoruje połączenie pomysłu ze sposobem jego wykonania. Dzięki temu powstaje suknia, o której marzy przyszła Panna Młoda.

Usługi:

  • usługi krawieckie

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Nabla id:17027
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Karolina
Karolina
(5)
Dodano: 02-01-2018
Data imprezy: 28-10-2017
Miejscowość: Kraków
Znam Nable i mam o niej bardzo dobre zdanie. Moja siostra szyła u nich suknie ślubną, a ja towarzyszyłam jej w przymiarkach. Niedawno się zaręczyłam i powoli szykuje się do przygotowań ślubnych. Nie mam jednak wątpliwości, gdzie będę szyła suknie.

Dane kontaktowe

Nabla
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:30-033

Nowe ogłoszenia