Nabla id:17027

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • usługi krawieckie

Nabla to znana polska marka istniejąca na rynku sukien ślubnych od ponad dwudziestu lat. Projektantką i właścicielką firmy jest Grażyna Wilczak. Firma Nabla jest ceniona za perfekcyjny krój, idealnie modelujący sylwetkę, niepowtarzalne wzornictwo oraz dbałość o precyzję i jakość wykonania. Suknie produkowane są w Krakowie z najlepszych tkanin i koronek, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Każda suknia ślubna zaprojektowana przez naszą firmę jest niepowtarzalna. Od samego początku krojona, modelowana i szyta dokładnie na wymiary przyszłej Panny Młodej. To sprawia, że jest idealnie dopasowana i wspaniale podkreśla atuty sylwetki. W salonie firmowym są dostępne do przymierzenia prawie wszystkie modele pokazane na stronie internetowej.

Dla naszych klientek pracuje wysoko wykwalifikowany zespół, który czuwa nad jakością tworzonych sukni ślubnych. Podczas przymierzania każda klientka jest pod opieką stylistki, która pomaga w wyborze idealnego fasonu. Można zdecydować się na konkretny model lub skomponować własną wersję. Może ona być połączeniem kilku modeli, ale też zupełnie nowym pomysłem Panny Młodej. Wszystkie zmiany są nadzorowane przez projektantkę firmy Grażynę Wilczak, która pomaga i nadzoruje połączenie pomysłu ze sposobem jego wykonania. Dzięki temu powstaje suknia, o której marzy przyszła Panna Młoda.

Opinie (3)

Nabla id:17027
Średnia ocen: 4,87 / 5 z 3 opinii
4,87
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Kraków
Data dodania: 09-08-2018

Nable jest naprawdę dobrą marką. U mnie w rodzinie już trzy kobiety (łącznie ze mną) miały u nich szytą suknie. Fakt, że jakość wykonania była niesamowita. Ja czułam się w sukni ślubnej wyjątkowo.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2017
Kraków
Data dodania: 02-01-2018

Znam Nable i mam o niej bardzo dobre zdanie. Moja siostra szyła u nich suknie ślubną, a ja towarzyszyłam jej w przymiarkach. Niedawno się zaręczyłam i powoli szykuje się do przygotowań ślubnych. Nie mam jednak wątpliwości, gdzie będę szyła suknie.

B
BARBARA SYC
4.60
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
KRAKOW
Data dodania: 28-12-2018

Oferta salonu jest niepowtarzalna i wyjatkowa. Ceny sukien sa wyzsze niz przecietne, jednak w zamian otrzymuje sie skrojona na miare. Suknie w najwyzszym standardzie wykonania. Gdybym miala drugi raz podjac decyzje, bylaby ona identyczna. Dziekuje za niezawodnosc i prpfesjonalizm.

liczba odwiedzin: 3023

Popularne miasta w okolicy