Napis LOVE Party-Exper

Tyszowce, lubelskie

Oferta

  • Napis świetlny

O nas

Wsele z fotobudką? Coraz częściej na weselu możemy spotkać fotobudkę, która dostarcza wielu wrażeń i emocji oraz pamiątek. To niesamowita zabawa dla gości w kazdym wieku za niewielkie pieniądze. Budkę do robienia zdjęć możemy wynająć na czas trwania wesela lub innej imprezy i postawić w widocznym miejscu, żeby każdy z gości mógł do niej wejść i zrobić zdjęcie pojedyńcze lub grupowe. Fotobudka jest doskonałym urozmaiceniem weselnej zabawy. Weselny Drink Bar? Nasza obecność na imprezie jest gwarantem udanej zabawy i zadowolenia przybyłych gości.
Obsługujemy eventy, wesela, wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, osiemnastki, bale karnawałowe, bankiety. Zapewniamy elegancję i profesjonalizm. Świadczone przez naszą firmę kompleksowe usługi barmańskie, wykonywane są na najwyższym poziomie. Oferujemy również fontanny czekoladowe w różnych rozmiarach, które są doskonałą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Wśród naszych usług znajdziecie Państwo również "Taniec w chmurach", którego efekt zaskakuje niejednego Gościa, a wszystko to możliwe jest dzięki profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu.
Oferujemy również dwa Mega napisy LOVE, których nie może zabraknąć na Twoim Weselu. Stanowią one piękną dekorację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz lokalu a jednocześnie są wspaniałym tłem do zdjęć z Waszymi Gośćmi. :) Posiadamy w dwóch stylach: Retro (z żarówkami) i Nowoczesny (podświetlany diodami RGB).
Dzięki swojemu profesjonalizmowi gwarantujemy Państwu niezwykłe wspomnienia z tego szczególnego dnia. Zadbamy o oryginalną oprawę każdej imprezy, miłą atmosferę i dobre samopoczucie gości.

liczba odwiedzin: 1824

Wyjątkowe sale weselne w mieście Tyszowce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie