Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Skomponuj Wesele - Napis Miłość + Kino plenerowe + Aparaty Polaroid id:32076

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 11-11-2017
Liczba odwiedzin: 200

Oferta

Skomponuj z nami swoje wesele. Wiemy jak wyjątkowym dniem jest własny ślub, dlatego pragniemy Ci pomóc w jego organizacji. W Ofercie posiadamy:

Napis Miłość Led - „Piękno naszego języka w codzienności umyka” autor: Marlena Wilbik. Czy nasz ojczysty język polski nie jest piękny? Super alternatywa dla już "oklepanych" napisów LOVE. Posiadamy do wynajęcia piękny, ledowy napis Miłość o wysokości 100 cm wykonany z 10 mm PCV, zapewniający mu trwałość oraz mobilność, idealny na śluby, sesje zdjęciowe bądź zaręczyny. Szerokość napisu wynosi około 3,5 m w zależności od rozstawu liter.

Kino plenerowe - Chcecie w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom, bądź Waszym gościom. Macie nagrany film z podziękowaniami, który chcecie wyświetlić na wielkim ekranie? Posiadamy ekran o wielkości 6 x 3.5 m oraz projektor który nie ma sobie równych.

Aparaty typu polaroid - Tradycyjna księga gości odchodzi w zapomnienie, w naszej ofercie posiadamy do wynajęcia aparaty typu polaroid, dzięki którym Wasi goście będą mogli zrobić oryginalną pamiątkę i przy tym świetnie się bawić.

Profesjonalne usługi wizażystki ślubnej - Nasza doświadczona wizażystka która zajmuje się makijażem od ponad 8 lat a specjalizuje się w makijażu ślubnym jest do Waszych usług :)

Cały czas będziemy starać się powiększać naszą ofertę o jeszcze więcej atrakcji, a wszystko to po to aby ten dzień był najlepszym momentem w Waszym życiu!

Zapraszam do kontaktu.

Dekorowanie:

  • napis LOVE
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Skomponuj Wesele - Napis Miłość + Kino plenerowe + Aparaty Polaroid
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-128

Nowe ogłoszenia