Zobacz zdjęcia (5)
Napis Neon Led, Świdnik - zdjęcie 1
Napis Neon Led, Świdnik - zdjęcie 2 Napis Neon Led, Świdnik - zdjęcie 3 Napis Neon Led, Świdnik - zdjęcie 4 Napis Neon Led, Świdnik - zdjęcie 5
1 / 5

Napis Neon Led id:47810

Świdnik, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Witam,
wypożyczę napis Neon Led "Młoda Para" ręcznie wykonany na płycie z tworzywa sztucznego o wymiarach 100x30 cm, kolor - biały neutralny.

Napis ten idealnie nadaje się na uroczystości weselne jako ozdoba ścianki pary młodej, dekoracja sali weselnej lub jako ozdoba ścianki do zdjęć dla gości weselnych.

Napis zasilany jest standardowym zasilaczem sieciowym 230V.

Instalacja elektryczna wyposażona jest w ściemniacz regulowany pilotem, który wspomaga pracę fotografów podczas uroczystości weselnej pozwalając dostosować natężenie światła.

Możliwe wypożyczenie napisu z odbiorem własnym na terenie Świdnika, z dowozem na terenie woj. lubelskiego oraz z wysyłką napisu kurierem na terenie Polski.

W trakcie wynajmu napis wydawany jest razem z drewnianym transporterem, chroniącym ozdobę przed uszkodzeniami w trakcie transportu.

Cena za wypożyczenie w przedziale 250-330 zł.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonawca oświadcza, że przysługują mu prawa autorskie do prezentowanej ozdoby będącej przedmiotem niniejszej Oferty. Jakiekolwiek próby kopiowania, czerpania korzyści majątkowej z niniejszej Oferty są niezgodne z prawem.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Świdnik, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1941

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie