Zobacz zdjęcia (5)
Natalia Żygłowicz Photography, Jasło - zdjęcie 1
Natalia Żygłowicz Photography, Jasło - zdjęcie 2 Natalia Żygłowicz Photography, Jasło - zdjęcie 3 Natalia Żygłowicz Photography, Jasło - zdjęcie 4 Natalia Żygłowicz Photography, Jasło - zdjęcie 5
1 / 5

Natalia Żygłowicz Photography id:48228

Jasło, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Jestem Natalia.

Od 2010 roku zaczęłam interesować się fotografią. Szukałam swojej drogi poprzez fotografowanie krajobrazów, zwierząt, natury, aż poznałam fotografie portretową i to przy niej zostałam na dłużej.

Fotografia to coś co sprawia mi ogromną przyjemność, pozwala mi się rozwijać i odkrywać nowe umiejętności. Niezmiernie się cieszę, że z małej pasji, która była tylko dla mnie, "do szuflady", fotografia przerodziła się w mój sposób na życie.

Moja drugą, równie ważną dla mnie pasją jest psychologia. Myślę, że fotografia i psychologia łącza się ze sobą i przenikają. Mają ze sobą bardzo dużo wspólnego, choć pozornie może się wydawać, że to dwa różne światy. Jednak w obu tych dziedzinach najważniejszy jest kontakt z człowiekiem. Tak samo przed fotografem, jak i przed psychologiem, człowiek się otwiera i pokazuje swoje wnętrze.

Kocham tworzyć zdjęcia za możliwość pokazywania historii, za łapanie ulotnych emocji, magicznego światła i mocy kolorów. Tworzę reportaże z dnia ślubu, plenery ślubne, sesje narzeczeńskie, a także portretowe, rodzinne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Jasło, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 774

Popularne miasta w okolicy