Misty Meadow Flowers - florystyka

Kraków, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
884-911...
669-748...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Spełnimy Twoje kwieciste marzenie na każdy event! Tworzymy niepowtarzalne dekoracje inspirowane naturą i dzikimi ogrodami. Z zamiłowania tworzymy w stylach rustykalnym, toskańskim, okraszonych klasyką i nurtem Fine Arts. Stawiając na pierwszy plan niepowtarzalny styl i klimat Waszego wydarzenia. W miarę możliwości stosujemy jak najwięcej proekologicznych rozwiązań. W trosce o środowisko rezygnujemy z gąbki florystycznej. Mamy doświadczenie na wielu płaszczyznach pracy z kwiatami.
W naszej ofercie znajdziecie, również wypożyczalnię elementów dekoracyjnych, tak aby cała aranżacja tworzyła spójną całość.
Zapraszamy
Ola & Kinga
Misty Meadow Flowers

Ogólny cennik usług

Ogólny cennik usług. Przedstawione ceny to ceny minimalne. Ostateczna oferta cenowa jest przedstawiana po wybraniu dokładniejszej liczby usług, w przypadku większej ich liczby usługi są wyceniane indywidualnie. Koszt usług jest zależny od sezonowości roślin i ilości kwiatów. Montaż i demontaż dekoracji jest wliczony w ostateczną cenę.

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Proponujemy nietuzinkowe rozwiązania, wyjątkowe odmiany kwiatów. Coś co zdecydowanie będzie wyróżniać Wasz dzień na tle innych uroczystości.

Jaki jest zakres naszych usług?

Zajmujemy się szerokopojętą florystyką i aranżacją eventów.
W grę wchodzą nie tylko piękne kompozycje kwiatowe, ale również detale, które dopełnią każdą dekorację: świeczniki, świece, serwety, obrusy, ścianki, instalacje itp.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Bardzo często wykorzystujemy rekwizyty i rzeczy dostarczone przez Parę Młodą, w szczególności gdy nawiązują do wizji wesela i podkreślają jego klimat.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Pracujemy głównie na gatunkach sezonowych co nie oznacza, że któraś pora roku będzie "biedniejsza" od innej.
Natomiast zawsze przedstawiamy plan B, gdyby całkowita wizja i aranżacja nie była możliwa do spełnienia.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Po zakończeniu wesela następuje demontaż dekoracji, według wcześniejszych ustaleń z Parą Młodą i zespołem menagerskim danego miejsca.
Kwiaty są własnością naszych Par Młodych dlatego też staramy się zachęcać do zabieranai kwiatów ze sobą po weselu lub rozdanie je gościom. Jesteśmy w stanie przygotować dla Was bukieciki, które będa cieszyć oko jeszcze długo po tym ważnym wydarzeniu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Mówimy po : polsku, angielsku, hiszpańsku, włosku i chiński
We speak: Polish, English, Spanish, Italian and Chinese

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Po pweirwszym rozeznaniu, wstępnym poznaniu naszych Par proponujemy kilka rozwiązań . Staramy się naprowadzić ich na Naszą wizję, oczywiście, tak aby spotykała się ona z oczekiwaniami naszych klientów. Jesteśmy tutaj dla każdej Pary nawet tej najbardziej "początkującej" i "niezdecydowanej".

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

W każdej umowie z naszymi klientami posiadamy zapis, który mówi o konkretnej dacie do której można wykonywać i wporwadzać jakiekolwiek ustalenia co do aranżacji. Jesto to niezwykle ważna pozycja w naszym kontrakcie, która pozwala nam na tworzenie najwyższej jakości usługi.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Oprócz sprawdzenia czy wszystkie dekoracje zostały zwrócone lub czy Para Młoda odzyskała swoje elementy dekoracji, na których pracowałyśmy, to zawsze miło nam gdy Para Młoda wraca do nas z feedbackiem i opinią, a także pięknymi zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Cnimy kontakt z Parami Młodymi, ich zaangażowanie. Równie ważna jest dla nas wpsółpraca i kontakty z innymi podwykonwacami.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Tworzymy w stylu dzikim, naturalnym, airy i Fines Art Wedding. Zależy nam na elegancji i nturalności bez wymuszonych, cięzkich dla oka instalacji i kompozycji. Wierzymy, że naturlaność nadaję niepowtarzalny klimat.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Śledzimy najnowsze trendy, inspiryujemy się innymi twórcami, jeżdzimy na warsztaty lub uczestniczymy w szkoleniach online. Czujemy, że w naszej branży zaprzestanie rozwoju jest wręcż niemożliwe.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

W naszych realizacjach kierujemy się przedewszystkim rozwiązaniami pro-ekologicznymi oraz ideą zero waste.
Kiedy tylko to możliwe wybieramy produkty z drugiej ręki i nadajemy im nowe życie.
Wiadomo, że niektóre aranżacje wymagają gąbki florystycznej, jednak wtedy staramy się ograniczyćją do minimum.

Nasze pasje.

Jako, że znamy siębardoz długo taks ię składa, że dzielimy też te same pasje: joga, książki, wędrówki po górach czy rysunek.

Misty Meadow Flowers - florystyka
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
K
Kornelia
5.00
 / 5
Data imprezy: 21-10-2023
Kraków
Data dodania: 10-01-2024

Profesjonalnie podejście do klienta. Dziewczyny mają super pomysły i mega talent. Wszystkie kompozycje kwiatowe były przepiękne i dopracowane do najmniejszego szczegółu. Polecam każdemu!

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Nowa Dęba
Data dodania: 08-01-2024

Dziewczyny z Misty Meadow Flowers to połączenie kreatywności, profesjonalizmu i pasji do kwiatów. Stworzyły niezapomniane dekoracje, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. Ich bukiety i dekoracje kwiatowe były piękne i świeże.

Nie tylko ich piękne aranżacje i dekoracje są niesamowite, ale także ich podejście do klienta. Zawsze były gotowe do wysłuchania oraz doradzenia, mają głowę pełną pomysłów jednocześnie oferując pełną elastyczność i możliwość dostosowania swojej oferty do naszych potrzeb.

Jeśli chcesz, aby Twoja uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana, to polecam Misty Meadow Flowers - gwarantuję, że nie pożałujesz!

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data imprezy: 12-08-2023
Rzeszów
Data dodania: 08-01-2024

Bardzo się cieszę, że Kinga i Ola były odpowiedzialne za dekoracje na moją imprezę urodzinowa! Dekoracje i kwiaty były przepięknie dobrane i wkomponowane do całej estetyki przyjęcia i mojego gustu. Moje opinie i życzenia były brane pod uwagę i zamieniane w rzeczywistość a także dziewczyny miały świetne pomysły, z których skorzystałam. Kontakt mailowy był bardzo sprawny i szybki. Kwiaty przepiękne i bardzo trwałe. Kinga i Ola to przemiłe i profesjonalne osoby. Bardzo polecam ich usługi! Dziękuję za pomoc w organizacji moich urodzin!

Ola&Kinga
08-01-2024

Klaudia dziękujemy za tak ciepłe słowa. Z radością wspominamy Twoje piękne urodziny i jeszcze raz życzymy wszystkiego co najcudowniejsze <3

Nazwa firmy: Misty Meadow Flowers
Imię i nazwisko: Kinga Katra
Adres: Kraków, woj. małopolskie
884-911...
669-748...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1041
Zadzwoń
884-911...
669-748...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy