Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Naturalne reportaże ślubne - Natalia Stańska id:14083

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
781-948...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 10-02-2015
Liczba odwiedzin: 1366

Oferta

W branży ślubnej działam od wielu lat uwieczniając najważniejsze wydarzenia w życiu każdej pary. Moją największą miłością są naturalne portrety i reportaże przy świetle zastanym. Z początku fotografia była jedynie moją pasją, z czasem jednak, przekształciła się w pełnoetatową pracę, której oddaję się na co dzień. Jestem perfekcjonistką i uwielbiam dążyć do doskonałości - chcę, aby zdjęcia, które wykonuję dla Was, były coraz lepsze.
Prywatnie jestem dość szaloną osobą, która ma tysiąc pomysłów na minutę. Dla dobrego zdjęcia jestem w stanie zrobić naprawdę wiele (wchodzenie na wysokie konstrukcje w cenie pakietu! ;-)) a zadowolenie Pary Młodej to mój najwyższy priorytet.
Przygotowując dla Was albumy współpracuję z najlepszymi firmami w Polsce, które dbają o eleganckie i nietuzinkowe wykonanie każdego produktu.

Na co dzień jestem związana z Gdańskiem, jednak reportaże wykonuję w całej Polsce. Przyjadę tam, gdzie mnie zaprosicie. Profesjonalne fotografie są ponadczasową pamiątką, do której z radością będziecie wracać.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Naturalne reportaże ślubne - Natalia Stańska id:14083
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Marta
Marta
(5)
Dodano: 19-02-2017
Data imprezy: 05-11-2016
Miejscowość: Gdańsk
Jesteśmy zachwyceni! Natalia jest niesamowitą osobą, bardzo kontaktową, pomaga rozładowywać przedślubny stres i łapie świetny kontakt z gośćmi. Zdjęcia z naszego ślubu wyszły przepiękne! Na pewno powierzymy Natalii wykonanie sesji z innych ważnych wydarzeń w naszym życiu :-)

Dane kontaktowe

Naturalne reportaże ślubne - Natalia Stańska
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-280

Nowe ogłoszenia