Naturalna, niewymuszona fotografia ślubna id:33559

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Naturalna, niewymuszona fotografia ślubna

Ostatnio widziany wczoraj
535-327...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 29-01-2018
Liczba odwiedzin: 87

Oferta

Zdjęcia ślubne to przede wszystkim reportaż z Waszego pięknego dnia. Składają się na niego spontaniczne, niewymuszone kadry, portrety, detale i emocje. Fotoreportaż tworzę dla Was i o Was, nie zapominając o Waszych bliskich czy ważnych dla Was przedmiotach. Reportaż zwykle rozpoczyna się w czasie przygotowań Państwa Młodych, a kończy po oczepinach. Nawet, jeśli planujesz niestandardowe, nieduże czy krótkie przyjęcie — skontaktuj się ze mną, a wspólnie dopasujemy czas trwania i format reportażu do Waszych potrzeb.

Jako była panna młoda, pamiętam swoją frustrację, gdy natrafiałam na oferty oparte na sztywnych ramach i pakietach. U mnie wszystko jest dokładnie takie, jakie sobie wymarzysz. Podstawowa oferta zawiera cenę za reportaż ślubny, do którego możecie według własnego uznania dobrać albumy (tradycyjne i w formie fotoksiążek), nośniki pamięci, wydruki, sesję plenerową czy narzeczeńską. Współpracuję z profesjonalną drukarnią, której produkty nie są dostępne dla indywidualnego klienta - dzięki temu macie pewność, że Wasze wspomnienia utrwalone w albumach czy na wydrukach będą najwyższej jakości i estetyki.

Pracuję głównie na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Dzięki spędzeniu kilka lat za granicą (Niemcy, Wielka Brytania) fotografuję również podczas swoich częstych pobytów w Berlinie i Szkocji. Mówię biegle po angielsku - kontakt z Waszymi międzynarodowymi Goścmi nie będzie dla mnie problemem.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia