Zobacz zdjęcia (5)
Indywidualna nauka tańca, Pruszków - zdjęcie 1
Indywidualna nauka tańca, Pruszków - zdjęcie 2 Indywidualna nauka tańca, Pruszków - zdjęcie 3 Indywidualna nauka tańca, Pruszków - zdjęcie 4 Indywidualna nauka tańca, Pruszków - zdjęcie 5
1 / 5

Indywidualna nauka tańca id:34443

120 zł / godz.
Pruszków, mazowieckie
(6)
Dodaj opinię
502-046...

O nas

Specjalizacja:

 • pierwszy taniec
 • walc angielski
 • walc wiedeński
 • cha cha
 • rumba
 • samba
 • tango

Pozostałe

 • rock'n'roll
 • salsa w parach

Pozostałe

 • foxtrot
 • jive
 • paso doble
 • quickstep

Naucz się tańczyć bez stresu
w komfortowych warunkach!!!

Taniec nie jest trudny, tylko daj sobie szansę!!! :)
Lekcje indywidualne to najbardziej efektywna forma nauki.
Spytasz dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, poświęcę całą uwagę tylko Tobie lub Wam, jeśli przyjdziesz z osobą towarzyszącą.

Jesteś na pewno bardzo zabiegany, nie masz czasu chodzić na zajęcia regularne. I właśnie dla takich ludzi jak Ty są lekcje indywidualne.

Widzisz jakie to proste? :):):)


Koszt zajęć: 120zł/h.


Opinie na temat zajęć ze mną mogą Państwo znaleźć na stronie e-korepetycje, po wpisaniu w wyszukiwarce Daria IzdebskaZajęcia prowadzę na sali weselnej "U Kieliszka" w Pruszkowie.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Indywidualna nauka tańca - film 1 Indywidualna nauka tańca - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Weselej z Daria Nowak

Lekcja tańca

120zł/ godz.

Możliwość umówienia się na 1h zegarową lub dłużej

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Weselej z Daria Nowak (6)

Dodaj opinię
Indywidualna nauka tańca id:34443
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
elastyczność
kreatywność
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Warszawa
Data dodania: 29-07-2019

O Darii dowiedzieliśmy się pocztą pantoflową, i z czystym sumieniem polecam ją. Daria podchodzi do nauki tańca bardzo profesjonalnie, co nie oznacza, że lekcje są stresujące, wręcz przeciwnie: potrafi w bardzo łagodny sposób rozluźnić atmosferę. Dość późno zapisaliśmy się do Darii na naukę pierwszego tańca, a mimo to udało jej się stworzyć dla nas układ z wieloma figurami, po którym goście byli zachwyceni. Dzięki jej elastycznemu grafikowi, mogliśmy umawiać się z Darią o różnych porach. Prowadziła lekcje tak, aby wygospodarować czas na naukę tańca użytkowego, co było dla nas dodatkowym atutem. Daria jest trenerem, który rzetelnie przygotowuje się do zajęć i dokładnie pamięta na jakich figurach należy się skupić, a co jest już opanowane. Przez Jej indywidualne podejście do naszych problemów i cierpliwość Darii, udało nam się rozplątać nogi, wejść w rytm i nabrać pewności siebie w tańcu. Mieliśmy wieli fun chodząc do niej na zajęcia.

J
Justyna&Konrad;
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2019
Warszawa
Data dodania: 05-07-2019

Do Darii trafiliśmy przypadkiem, z ogłoszenia, z pomysłem zatańczenia rumby jako pierwszego tańca na naszym weselu. Pomimo naszego braku doświadczenia w tańcach latynoskich, Daria w ciągu zaledwie kilku spotkań nauczyła nas bardzo efektownej choreografii. Z wielką przyjemnością przychodziliśmy na zajęcia i z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne! Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, pomimo intensywnego treningu. Daria jest profesjonalistką i zna się na tym, co robi. Poza tym jest osobą bardzo cierpliwą i ma dobre podejście do swoich uczniów. Gorąco polecamy i żałujemy, że nasza nauka dobiegła końca!

K
Karolina&Micha;ł
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-12-2018
Warszawa
Data dodania: 15-04-2019

Do Darii trafiliśmy przypadkiem, z ogłoszenia, choć biorąc pod uwagę, że w życiu raczej nie ma przypadków, dziś jednak wierzę w to, że coś lub Ktoś kierował nami przy wyborze tej lub innej instruktorki naszego pierwszego tańca.
Plan był prosty, nauczyć się tańczyć walca w ciągu 4 tygodni.
Poziom naszych umiejętności, zwłaszcza jeśli chodzi o tańce klasyczne był dość podstawowy.
Z Darią umówiliśmy się na 10 lekcji, choć po pierwszych dwóch widziałam w jej oczach przerażenie, połączone z próbą telepatycznego przekazu wiadomości pt: „ i 20 lekcji w waszym przypadku nie wystarczy” ;-)
W naszych tanecznych próbach dochodziliśmy niejednokrotnie do takiego momentu, w którym nie wszystko wychodziło po naszej myśli, zaczęliśmy już nawet wahać się czy pierwszy taniec jest dobrym pomysłem.
Faktem jest, że podczas tych „kiepskich momentów”, wszystkich naszych fochów, Daria okazała się oazą spokoju i potrafiła swoim opanowaniem i uśmiechem wystudzić złe emocje i spowodować, że próbowaliśmy dalej, do skutku.
Efektem naszych 10 lekcji z Darią był pięknie zatańczony walc do muzyki Shostakovicha oraz rozdziawione z zachwytu buzie naszych Rodziców, którzy mało nie pękli z dumy podczas obserwowania nas w tych wszystkich obrotach, podnoszeniach i przechodzeniach.
Niech najlepszą rekomendacją dla Darii będzie ten oto cytat Williama Arthura: „Słaby nauczyciel – opowiada. Dobry nauczyciel – wyjaśnia. Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje. Genialny nauczyciel – inspiruje”.

K
Kasia & Zbyszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-07-2018
Warszawa
Data dodania: 12-04-2019

Daria uczyła nas pierwszego tańca. Do zajęć podchodziła bardzo profesjonalnie. Widać, że każdego ucznia traktuje indywidualnie i nie robi wszystkiego na tzw. jedno kopyto. Zawsze bardzo uśmiechnięta, zadowolona i dzielnie znosiła stres przed ślubny młodej pary, niejednokrotnie łagodząc konflikty :) Taniec wymyśliła taki, że wszyscy goście byli zachwyceni, a nauka zajęła nam tylko kilka spotkań. Serdecznie polecamy!

L
Lidka
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-11-2018
Warszawa
Data dodania: 11-04-2019

Do Darii trafiliśmy z polecenia i z czystym sumieniem możemy polecać ją dalej :)
Nie za dobrze radziliśmy sobie z tańcem, a jednak udało się Darii nauczyć nas tanecznych kroków :). Zachwyciliśmy dzięki temu gości podczas naszego pierwszego tańca ;).
Elastyczny grafik, profesjonalne podejście, konkretne wskazówki, cierpliwość i wyrozumiałość sprawiają, że Daria jest w stanie nauczyć najbardziej opornych na taniec :)
Jeżeli poszukujecie dobrego nauczyciela to nie marnujcie czasu i zgłoście się do Darii. Czekają Was fajne lekcje dzięki, którym zabłyśniecie na parkiecie :)

G
Gracjan
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Warszawa
Data dodania: 11-04-2019

Serdecznie polecamy instruktorkę tańca - Darię. Uczęszczaliśmy na zajęcia pod kątem przygotowania pierwszego tańca na wesele + naukę discosamby. Jesteśmy po ślubie i wszystko wyszło naprawdę super. Daria nas świetnie przygotowała, za co bardzo dziękujemy.
Daria jest bardzo pozytywną osobą, nauka z nią to czysta przyjemność. Oczywiście nie zawsze było łatwo - Daria zwraca bardzo uwagę na szczegóły, których opanowanie nie zawsze było łatwe. Ale jak mówił Michał Anioł "Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość". Dzięki temu efekt końcowy był super.
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy samych sukcesów na turniejach tańca! 🙂

Kontakt Weselej z Daria Nowak

Nazwa firmy: Weselej z Daria Nowak
Imię i nazwisko: Daria Izdebska-Nowak
Adres: Pruszków, woj. mazowieckie
502-046...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2846
Zadzwoń
502-046...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie