Galileo Ritmo zespół muzyczny id:2965

4500 zł / wesele
Mały Płock, podlaskie
(22)
Dodaj opinię
797-634...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
516-421...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Lubelskie, podlaskie i okolice… Dodaj najważniejszej zabawie w życiu kolorytu i melodii!

Dzięki muzyce zapamiętujemy więcej – każdy z nas ma swoje ulubione utwory, które kojarzą mu się z najwspanialszymi chwilami. Nasz zespół sprawi, że wspominając po latach wesele albo studniówkę, przed oczami wciąż będziesz mieć obrazy wypełnione radością, śmiechem albo wzruszeniem…

Ale póki co liczy się tu i teraz – jeśli planujesz wesele albo inną zabawę wymagającą obecności sprzętu grającego, oświetlenia i utalentowanych muzyków, to skorzystaj z oferty naszego zespołu weselnego. W Lublinie i okolicach, na Podlasiu, we Włoszech czy Niemczech… Swoją energią i pomysłowością zarażaliśmy uczestników festynów miejskich, dancingów i zabaw sylwestrowych.

20 lat działalności i ponad 50 zleceń rocznie, co oznacza, że każdego tygodnia dziesiątki i setki ludzi w dobrych humorach bawią się do naszego wyśpiewanego repertuaru i spontanicznej konferansjerki. Choć śpiewamy w trzech językach, pamiętamy, że muzyka to język uniwersalny!

Klienci chwalą nas głównie za profesjonalizm wynikający z długoletniego doświadczenia, punktualność oraz najwyższej klasy instrumentarium i sprzęt estradowy. A do tego dochodzą konkurencyjne ceny i duża elastyczność. Spotkajmy się – wspólnie spiszemy scenariusz, wybierzemy repertuar, określimy nasze zadania podczas imprezy. Możemy na przykład poprowadzić gry, zabawy i konkursy.

Zanim się z nami skontaktujesz, poznaj nasz zespół! Jesteśmy grupą osób, które bez prezentowania muzyki na żywo roztańczonym gościom wesela czy studniówki nie wyobrażają sobie szczęśliwego życia. Granie dla Ciebie to dla nas czysta przyjemność i wykorzystamy każdą nutę, byś i Ty mógł tak określić chwile z Galileo Ritmo!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta nr 1
4500 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (22)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Galileo Ritmo zespół muzyczny id:2965
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 22 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Grajewo
Data dodania: 05-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Zespół jest świetny! Głos dziewczyny jak i prowadzącego przyjemny, bez fałszu i discopolowej maniery. Repertuar dla każdego, znane piosenki, kulturalnie ale i do poskakania :) goście zadowoleni, pytali o zespól. Zgrani i zorganizowani, prowadzący stanął na wysokości zadania poprowadzenia zabaw które wymyśliłam, wziął też pod uwagę moje prośby co do poprowadzenia wesela. Wszystko kulturalnie ale ciekawie i wesoło. Cały czas coś się działo, przerwy nie raziły w oczy, ludzie chętnie wychodzili na parkiet. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dziękujemy za super wesele i świetną zabawę :)
Paweł
08-04-2019
Dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzję i z niecierpliwością czekamy na film z wesela. Pozdrawiamy.
B
Baśka
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-01-2019
Kolno
Data dodania: 04-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Polecam w 100% super zabawa ,goscie szczęśliwi a my jako para mloda jeszcze bardziej 👍Gwarantuja dobrą zabawe do białego rana 👍🎤Aaach co to było za wesele ,Polecam 🎤👍
Paweł
04-04-2019
Nic dodać, nic ująć. Zadowolenie klientów to największa satysfakcja. Pozdrawiamy.
P
Pani młoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2018
Łomża
Data dodania: 04-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Fantastyczny zespół muzyczny, wszystkim naszym gościom bardzo się podobał. Uważamy z mężem, że był to strzał w 10😀, kilka miesięcy później byliśmy na weselu u znajomych gdzie również oni grali pełen profesjonalizm, zaangażowanie i klasa! W 100% mogę polecić ten zespół każdej młodej parze 👏 Pozdrawiam serdecznie 🙂
Paweł
04-04-2019
Fantastyczna Para Młoda i fantastyczni goście dziękujemy za fantastyczną zabawę i pozdrawiamy.
M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2018
Łomża
Data dodania: 04-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Było mega ! Goście zadowoleni i my rowniez. Repertuar dostosowany dla osob w kazdym wieku. Z calego serca moge polecic.
Paweł
04-04-2019
My również dziękujemy za MEGA zabawę i pozdrawiamy.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Augustów
Data dodania: 04-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Prowadzenie wesela na najwyższym poziomie. Muzyka dla każdego. Głos wokalistki super. Bezproblemowy kontakt i wszystko zgodnie z ustaleniami. Nie ma się nad czym zastanawiać jeżeli chcecie mieć pewność że wasze wesele będzie super zaufajcie Galileoritmo :)
Paweł
04-04-2019
Witamy! Pani Agnieszko, wesele w hotelu NECKO niezapomniane. Dziękujemy i pozdrawiamy Pana Wojtka.
G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Warszawa
Data dodania: 03-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Jesteśmy bardzo zadowoleni świetny zespół super zabawa ł nam gości polecamy z czystym sumieniem
Paweł
03-04-2019
Panie Grzegorzu, nasz zespół też bardzo miło wspomina wasze wesele i super gości. Lokal trafiony w 10-kę. Dziękujemy za opinie i pozdrawiamy was gorąco.
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Aleksandrów Kujawski
Data dodania: 03-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Witam wszystkich gorąco polecam zespół super. Bardzo fajnie grali zawsze cały parkiet gości do rana. Przy stołach super biesiady umieją zabawiać i porwać gości do zabawy. Super po porostu gorąco polecam ten zespół.
Paweł
04-04-2019
Pani Sylwio. Wesela na KUJAWACH są wspaniałe. Dziękujemy i pozdrawiamy strażaków z OSP
D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2018
Białystok
Data dodania: 12-02-2018
Witam Wszystkich. Zespół świetny. Goście zadowoleni My jeszcze bardziej. Non stop pełen parkiet. Byliśmy miło zaskoczeni. Spełnił wszysztkie nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem i z całego seca Polecamy! Wokalistka śpiew nie z tej ziemii jak i na weselu tak i podczas ceremonii ślubnej. Dziękujemy Wam.
Paweł
04-04-2019
Wspaniałe wesele i jeszcze lepsze poprawiny. Pozdrawiamy
Pokaż więcej opinii
Paweł

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Galileo Ritmo zespół na wesele
Imię:Paweł 
Adres:Mały Płockul. Witosa 79
18-516woj. podlaskie
797-634...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
516-421...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-06-2010, liczba odwiedzin: 11089
Telefon
797-634...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
516-421...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie