NIANIA NA WESELE id:13772

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Szamotuły, wielkopolskie
Data dodania: 04-01-2015
Liczba odwiedzin: 368

Oferta

Wesele jest wyjątkową okazją nie tylko dla pary młodej, ale także dla gości. Obecność dzieci na weselu sprawia, że staje się ono niezwykle rodzinną i prawdziwą okazją do wspólnego świętowania. Należy jednak pamiętać, że dzieci są niezwykle wymagający.
Jeśli nie chcecie, aby Wasi goście musieli zrezygnować ze wspólnego świętowania z Wami rozpoczęcia nowej drogi życia, ponieważ nie mają z kim zostawić swoich dzieci. Chcecie, aby Wasi goście nie musieli rezygnować z udziału w tak ważnym dla Was wydarzeniu i dobrze się bawili. Ta oferta skierowana jest właśnie dla Was. Dla komfortu dorosłych, zapewnijcie opiekę i dobrą zabawę ich dzieciom podczas Waszego przyjęcia weselnego — zatrudnijcie nianię, która zorganizuje czas małym weselnikom. Wasi goście będą Wam wdzięczni, gdyż spokojnie będą mogli uczestniczyć w zabawie i kiedy zechcą będą mogli sprawdzić co z ich dziećmi. Najmłodsi goście podziękują Wam szczerym i rozbrajającym uśmiechem za udaną zabawę. Zapewnijcie zabawę dla dzieci i komfort dla rodziców.
Oferta:
- opieka wykwalifikowanego pedagoga;
- poznanie tradycji i zwyczajów ślubnych i weselnych;
- oczepinowe zabawy dla dzieci;
- malowanie twarzy;
- kącik plastyczny;
- wspólne czytanie bajek i wspólne napisanie krótkiej bajki dla pary młodej;
- gry i konkursy;
Zabawy dostosowane do wieku małych weselników. Dla każdej pary młodej przygotowywana indywidualna oferta. Sprawdź ofertę już dziś!

Dane kontaktowe

NIANIA NA WESELE
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Szamotuły
Kod:64-500

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.