Zdjęcia
od 350 do 1200 zł / Wypożyczenie

NIEPOWTARZALNA FOTOBUDKA. MNÓSTWO GADŻETÓW. ATRAKCYJNE CENY id:35707

od 350 do 1200 zł / Wypożyczenie
Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
(4)
Dodaj opinię
603-050...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
534-682...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Jeżeli szukasz niezapomnianej atrakcji na wesele, event, imprezę firmową, akcję promocyjną, wydarzenie okolicznościowe czy studniówkę nie mogłeś trafić lepiej :) Wynajem naszych Selfi-Budek jest gwarancją udanej imprezy !

Co nas wyróżnia?
1. Posiadamy mnóstwo gadżetów - zależy nam, żeby nasi klienci mieli niezapomniane zdjęcia, dlatego ciągle zwiększamy liczbę naszych gadżetów.
2. Posiadamy aż 12 teł fotograficznych, które znajdują się za osobami fotografowanymi - nasi konkurenci mają z reguły 3-4 tła do wyboru.
3. Wysoka jakoś zdjęć - nasze fotobudki wyposażone są w lustrzanki o bardzo wysokich parametrach, dzięki czemu zdjęcia są ostre i wyraźne.
4. Wysoka jakoś drukowanych zdjęć - zdjęcia drukowane są na profesjonalnym papierze fotograficznym (dzięki temu zdjęcia są sztywne) przez specjalistyczną drukarkę, która świetnie oddaje kolory.
5. Opieka nad fotobudką i gośćmi - każdy wynajem obejmuje obsługę i opiekę nad gośćmi, pomoc w wyborze gadżetów.
6. Zdjęcia tego samego dnia - od razu po wynajmie przekazujemy zdjęcia i gify wykonane podczas wynajmu na pendrive lub płycie (w zależności od wybranego pakietu), dzięki czemu już następnego dnia można oglądać wykonane zdjęcia.
7. Design naszych fotobudek (nasze fotobudki wyposażone są w kolorowe taśmy ledowe, co daje niesamowity efekt i przyciąga uwagę wszystkich gości. Nasza fotobudka będzie świeciła tak, jak Wy będziecie chcieli.
8. Nasza fotobudka wyposażona jest w uchylny korpus. Łatwo można zmienić ustawienie kąta, dzięki temu szybko ustawisz kadr na osoby fotografowane. Jest to niezwykle istotne przy fotografowaniu dzieci i dorosłych. Nie musisz podstawiać stołków aby zrobić prawidłowe zdjęcie dla dzieci.
9. Każda z naszych 2 fotobudek wyposażona jest w lampę pierścieniową, nie ma mowy aby na naszych zdjęciach były cienie pod oczami, pod nosem czy za osobą fotografowaną.
10.Zdjęcia, które zrobisz w naszej selfie-budce możesz od razu wrzucić na email, faceboka, czy twittera.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze proponujemy najlepszą ofertę do danych potrzeb. Nie czekaj, skontaktuj się z nami :)

Kategoria:

Fotobudka na wesele Lidzbark Warmiński

Oferta

Wypożyczenie
od 350 do 1200 / Wypożyczenie
1. PAKIET MINI – czas pracy fotobudki 1 h – cena 350 zł - w ramach pakietu otrzymujecie Państwo nielimitowaną liczbę zdjęć, tło do wyboru (posiadamy aż 12 teł), śmieszne gadżety, galerię zdjęć online, zdjęcia na płycie DVD, darmowy dojazd do 30 km od Lidzbarka Warmińskiego
2. PAKIET MIDI – czas pracy fotobudki 2 h – cena 550 zł - w ramach pakietu otrzymujecie Państwo nielimitowaną liczbę zdjęć, tło do wyboru (posiadamy aż 12 teł), śmieszne gadżety, galerię zdjęć online, zdjęcia na pendrive, darmowy dojazd do 50 km od Lidzbarka Warmińskiego
3. PAKIET LARGE – czas pracy fotobudki 3 h – cena 750 zł - w ramach pakietu otrzymujecie Państwo nielimitowaną liczbę zdjęć, tło do wyboru (posiadamy aż 12 teł), śmieszne gadżety, galerię zdjęć online, zdjęcia na pendrive, darmowy dojazd do 70 km od Lidzbarka Warmińskiego
4. PAKIET PREMIUM – czas i cena do uzgodnienia - nielimitowana liczba zdjęć, możliwość stworzenia własnego tła, personalizowane gadżety, dowolna konfiguracja zdjęć, np. z własnym logiem, galeria zdjęć online, zdjęcia na pendrive, darmowy dojazd.

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
NIEPOWTARZALNA FOTOBUDKA. MNÓSTWO GADŻETÓW. ATRAKCYJNE CENY id:35707
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Morąg
Data dodania: 10-10-2018
Bardzo duża liczba gadżetów, goście robili sobie zdjęcia przez 4h i prawie na każdym jest coś innego :) Świetna komunikacja i obsługa, wszystko sprawnie poszło, nie było problemu z przedłużeniem o godzinę. Od razu dostaliśmy wszystkie zdjęcia na pendrivie. Goście bardzo docenili to, że można było dostać dowolną liczbę odbitek, co było szczególnie fajne, jak na zdjęciu było kilka osób. Bardzo polecam! :)
A
AlicjaŁukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Giżycko
Data dodania: 19-09-2018
Gorąco polecamy selfie-budka.pl. Podczas wesela wykazali się wielką cierpliwością do dużej ilości dzieci które bawiły się podczas imprezy. Ogromna ilość gadżetów i duży wybór teł pozwala dopasować zdjęcia do okazji i naszych upodobań. Bardzo dużym plusem jest możliwość dojazdu (w naszym przypadku 80 km). A co najważniejsze to kontakt z Panią Iloną zarówno przed weselem jak i po był świetny. Na wszystkie pytania odpowiadała bardzo szybko. Serdecznie polecamy!
M
Marlena i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Dobre Miasto
Data dodania: 27-08-2018
Najlepsza fotobudka jaką widzieliśmy do tej pory. Byliśmy już na kilku weselach z fotobudką, ale żadna nie może się porównywać z selfie-budką - przyciąga uwagę wszystkich gości - świeciła się w wybranym przez nas kolorze. Mnóstwo gadżetów, każdy z gości znalazł coś dla siebie :) Zdjęcia bardzo wysokiej jakości - zarówno ostrość zdjęć jak i jakość wydruku. Dużo teł i szablonów do wyboru. Do tego bardzo profesjonalna obsługa - Pani Ilona i Pan Sławek służyli wszystkim pomocom, dbali o gości i obsługę fotobudki. Kontakt z nimi zarówno telefoniczny i emailowy przebiegał wzorowo. Mamy niezapomnianą pamiątkę z wesela - zdjęcia na pendrivie dostaliśmy od razu po zakończonym wynajmie. Gorąco polecamy wszystkim :)
E
ELŻBIETA
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Kadyny
Data dodania: 13-08-2018
Polecam usługi tej firmy, kontakt bez problemów, bardzo miła obsługa przez cały zamowiony czas, fajne gadżety. Pełen profesjonalizm. Dziekujemy za uświetnienie naszej uroczystości weselnej.
Ilona

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Ilona Dawid
Adres:Lidzbark Warmiński
11-100woj. warmińsko-mazurskie
603-050...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
534-682...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 13-05-2018, liczba odwiedzin: 860
Telefon
603-050...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
534-682...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie