Quattro Corde Art Group

200 zł
Kraków, małopolskie
(7)
Dodaj opinię
601-352...
691-467...

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

O nas

Oferuję Państwu niezapomnianą i profesjonalną oprawę muzyczną ślubu kościelnego/cywilnego/humanistycznego oraz przyjęcia weselnego (dj+skrzypce, saksofon i bębny lub zespół).

To właśnie muzyka ma tą szczególną moc tworzenia wyjątkowego nastroju i wywoływania głębokich wzruszeń.

Quattro Corde Art Group – to grupa artystyczna, która jako jedyna prezentuje tak bogatą i różnorodną ofertę oprawy muzycznej Ceremonii Zaślubin i przyjęcia weselnego

ŚLUB:
Do Państwa dyspozycji są m.in. skrzypce, altówka, wiolonczela, akordeon, organy, fortepian, harfa, gitara, flet, trąbka, a także wszelkie ich zestawienia: duet, trio, bądź kwartet smyczkowy. Współpracuję również ze znakomitymi wokalistami, w tym z oktetem wokalnym.

Zdaję sobie sprawę z tego, iż ten dzień, jakim Państwa ślub, musi być doskonale zaplanowany w każdym szczególe, dlatego też dołożę wszelkich starań, by uczynić go jeszcze wspanialszym, a przede wszystkim niezapomnianym.

PRZYJĘCIE WESELNE:
Prowadzenie przyjęcia weselnego przez Dj’a – zapraszam do kontaktu


Dodatkowe atrakcje podczas wesela:
*występ solisty skrzypka do muzyki Dj’a (improwizacja na skrzypcach elektrycznych, bądź nagłośnionych skrzypcach tradycyjnych)
*występ wybranego przez Państwa zespołu instrumentalnego podczas obiadu weselnego, pierwszego tańca, bądź innego momentu, który chcieliby Państwo w ten szczególny sposób podkreślić

Oferta nr 1

200zł/ występ
Quattro Corde Art Group
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wola Kalinowska
Data dodania: 26-09-2023

Serdecznie polecam! Wszystko zagrane zgodnie z ustaleniami. Cudownie brzmiące skrzypce i piękny śpiew. Goście byli oczarowani i wzruszeni. Wykonanie utworu "Alleluja" Leonarda Cohena w wersji instrumentalnej zachwyciło wszystkich, szczególnie gości z Hiszpanii. Polecam każdemu!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2023
Wybrane firmy: 9 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 04-06-2023

Serdecznie dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną Naszego ślubu i szczerze polecamy współpracę z firmą Quattro Corde!
Są to muzycy z niesamowitą pasją, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Zestaw utworów, który sobie wymarzyliśmy nie należał do standardowych, a mimo to Paulina nie widziała problemu w ich przygotowaniu! Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że towarzyszyliście Nam w tym dniu. Dziękujemy również za przepiękną oprawę muzyczną do życzeń w ogrodzie, którą goście byli zachwyceni 😍

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 30-10-2022

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Pauliną. Dzięki niej nasz ślub został uświetniony przez Panią Urszulę (której niektóre występy zamieszczone są na kanele YT). Pani Urszula była rewelacyjna! Kontakt z Panią Pauliną był świetny, szczególnie z uwagi na to, że sama skontaktowała się wcześniej z Panem organistą i zdjęła z nas obowiązki w tym zakresie. Bardzo polecam!

I
Isabella
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2022
Kraków
Data dodania: 29-08-2022

Zespół Quattro Corde grał na naszym ślubie i aperitifie podczas życzeń. Połączenie skrzypce + wiolonczela było przepiękne. Szczególnie zachwyceni byliśmy utworami podczas aperitifu. Mogliśmy wybrać utwory z muzyki popularnej i filmowej - nasi goście byli zachwyceni. Komunikacja z Panią Pauliną podczas całego procesu była bardzo łatwa, i Pani Paulina dostosowała idealnie utwory do naszych potrzeb. Gorąco polecam!

Gosia i Jacek
Gosia i Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 19-06-2022

Polecamy z całego serca. Od samego początku, kontakt z Zespołem był bardzo sprawny; bardzo otwarci i elastyczni na nasze propozycje, a jednocześnie, bazując na swoim doświadczeniu, przeprowadzili nas przez szczegóły organizacji oprawy muzycznej ślubu. Na naszym ślubie fantastycznie wybrzmiało trio: skrzypce, wiolonczela i śpiew. Wszyscy byliśmy zachwyceni 🙂
Pani Paulino, dziękujemy za wszelką pomoc 🙂

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Gołaczewy
Data dodania: 12-12-2021

Fantastyczna oprawa muzyczna ślubu - bardzo polecam duet harfy i skrzypiec. Wrażenia dla uczestników niezapomniane - coś co wspominają po dzień dzisiejszy. Pełna elastyczność doboru utworów, piękne i bezbłędne wykonanie na żywo. Świetna improwizacja i adaptacja do ceremoni.

R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Kraków
Data dodania: 18-10-2021

Namiar na dziewczyny zdobyłam w sumie przypadkiem od pary, która brała ślub tego samego dnia w tym samym kościele. I to było cudowne zrządzenie losu. Nie musiałyśmy się nawet widzieć, by współpraca przebiegła wzorowo. Wszystko ustaliłyśmy zdalnie;) Pani Paulinie zostawiłam nawet kwestię "dogadania" się z organistą. I to właściwie dzięki niej wybrzmiały na naszym ślubie utwory i pieśni, które chcieliśmy- i to w oprawie najlepszej z możliwych. Cudowne brzmienie skrzypiec w akompaniamencie organów...a do tego niepowtarzalny, doniosły głos pani Martyny. To wszystko dodało jeszcze większej wyjątkowości naszej uroczystości. Aż żal bierze, że nie mieliśmy kamerzysty:(:(:(Ale w pamięci ta oprawa zostanie na zawsze. Szczerze polecamy. "Ciarki" i wzruszenie gości jak i samych młodych gwarantowane. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Paulinie i Pani Martynie z Quattro Corde Art Group:)

Nazwa firmy: Quattro Corde Art Group
Imię i nazwisko: Paulina Sobczyk
Adres: Kraków, woj. małopolskie
601-352...
691-467...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7609
Zadzwoń
601-352...
691-467...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie