Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Skrzypce na ślubie/weselu - Quattro Corde Art Group, Kraków - zdjęcie 1
Skrzypce na ślubie/weselu - Quattro Corde Art Group, Kraków - zdjęcie 2 Skrzypce na ślubie/weselu - Quattro Corde Art Group, Kraków - zdjęcie 3 Skrzypce na ślubie/weselu - Quattro Corde Art Group, Kraków - zdjęcie 4 Skrzypce na ślubie/weselu - Quattro Corde Art Group, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Skrzypce na ślubie/weselu - Quattro Corde Art Group id:25705

Kraków, małopolskie
(3)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Witam serdecznie,

Oferuję Państwu niezapomnianą i profesjonalną oprawę muzyczną ślubu kościelnego/cywilnego/humanistycznego oraz przyjęcia weselnego (dj+skrzypce, saksofon i bębny lub zespół).

To właśnie muzyka ma tą szczególną moc tworzenia wyjątkowego nastroju i wywoływania głębokich wzruszeń.

Quattro Corde Art Group – to grupa artystyczna, która jako jedyna prezentuje tak bogatą i różnorodną ofertę oprawy muzycznej Ceremonii Zaślubin i przyjęcia weselnego

ŚLUB:
Do Państwa dyspozycji są m.in. skrzypce, altówka, wiolonczela, akordeon, organy, fortepian, harfa, gitara, flet, trąbka, a także wszelkie ich zestawienia: duet, trio, bądź kwartet smyczkowy. Współpracuję również ze znakomitymi wokalistami, w tym z oktetem wokalnym.

Zdaję sobie sprawę z tego, iż ten dzień, jakim Państwa ślub, musi być doskonale zaplanowany w każdym szczególe, dlatego też dołożę wszelkich starań, by uczynić go jeszcze wspanialszym, a przede wszystkim niezapomnianym.

PRZYJĘCIE WESELNE:
Prowadzenie przyjęcia weselnego przez Dj’a – zapraszam do kontaktu


Dodatkowe atrakcje podczas wesela:
*występ solisty skrzypka do muzyki Dj’a (improwizacja na skrzypcach elektrycznych, bądź nagłośnionych skrzypcach tradycyjnych)
*występ wybranego przez Państwa zespołu instrumentalnego podczas obiadu weselnego, pierwszego tańca, bądź innego momentu, który chcieliby Państwo w ten szczególny sposób podkreślić

Opinie (3)

Dodaj opinię
Skrzypce na ślubie/weselu - Quattro Corde Art Group id:25705
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Gosia i Jacek
Gosia i Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Kraków
Data dodania: 19-06-2022

Polecamy z całego serca. Od samego początku, kontakt z Zespołem był bardzo sprawny; bardzo otwarci i elastyczni na nasze propozycje, a jednocześnie, bazując na swoim doświadczeniu, przeprowadzili nas przez szczegóły organizacji oprawy muzycznej ślubu. Na naszym ślubie fantastycznie wybrzmiało trio: skrzypce, wiolonczela i śpiew. Wszyscy byliśmy zachwyceni 🙂
Pani Paulino, dziękujemy za wszelką pomoc 🙂

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Gołaczewy
Data dodania: 12-12-2021

Fantastyczna oprawa muzyczna ślubu - bardzo polecam duet harfy i skrzypiec. Wrażenia dla uczestników niezapomniane - coś co wspominają po dzień dzisiejszy. Pełna elastyczność doboru utworów, piękne i bezbłędne wykonanie na żywo. Świetna improwizacja i adaptacja do ceremoni.

R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Kraków
Data dodania: 18-10-2021

Namiar na dziewczyny zdobyłam w sumie przypadkiem od pary, która brała ślub tego samego dnia w tym samym kościele. I to było cudowne zrządzenie losu. Nie musiałyśmy się nawet widzieć, by współpraca przebiegła wzorowo. Wszystko ustaliłyśmy zdalnie;) Pani Paulinie zostawiłam nawet kwestię "dogadania" się z organistą. I to właściwie dzięki niej wybrzmiały na naszym ślubie utwory i pieśni, które chcieliśmy- i to w oprawie najlepszej z możliwych. Cudowne brzmienie skrzypiec w akompaniamencie organów...a do tego niepowtarzalny, doniosły głos pani Martyny. To wszystko dodało jeszcze większej wyjątkowości naszej uroczystości. Aż żal bierze, że nie mieliśmy kamerzysty:(:(:(Ale w pamięci ta oprawa zostanie na zawsze. Szczerze polecamy. "Ciarki" i wzruszenie gości jak i samych młodych gwarantowane. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Paulinie i Pani Martynie z Quattro Corde Art Group:)

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 5802

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie