Zobacz zdjęcia (5)
Nietypowe zaproszenia ślubne Projektornia design, Kazimierów - zdjęcie 1
Nietypowe zaproszenia ślubne Projektornia design, Kazimierów - zdjęcie 2 Nietypowe zaproszenia ślubne Projektornia design, Kazimierów - zdjęcie 3 Nietypowe zaproszenia ślubne Projektornia design, Kazimierów - zdjęcie 4 Nietypowe zaproszenia ślubne Projektornia design, Kazimierów - zdjęcie 5
1 / 5

Nietypowe zaproszenia ślubne Projektornia design id:18123

Kazimierów, mazowieckie

O nas

W naszym sklepie znajdziecie nietypowe zaproszenia ślubne. Firma powstała w 2013 roku, a naszym głównym celem jest dawanie radości Młodym parą poszukującym czegoś wyjątkowego. Twoja satysfakcja to Nasz priorytet. Możecie być pewni, że Wasze ślubne zaproszenia są w dobrych rękach, a finalny projekt spełni Wasze oczekiwania. Z doświadczenia wiemy jak wiele jeszcze czeka Cię przygotowań do ślubu, dlatego doradzamy i pomagamy aby oszczędzić Wam nie potrzebnego stresu. W Naszym sklepie internetowym znajdziesz unikalne wzory zaproszeń w różnych stylach. Najbardziej popularne to styl klasyczny, rustykalny i boho. Zaproszenia w kwiaty to Nasza specjalność. To motyw ślubny, który pasuje do każdego stylu przyjęcia. W Projektorni możecie wybierać spośród delikatnych wzorów zaproszeń w pastelowych kolorach, lub bardziej intensywnych jak np. fioletowy. Do każdego zaproszenia dostępne są dodatki ślubne takie jak: plan stołów, winietki, numerki na stoły, karty menu oraz zawieszki do zimnych ogni. Nasz asortyment stale rośnie. Każdego miesiąca pojawiają się nowe projekty zaproszeń oraz dodatki ślubne. Śmiało możemy powiedzieć, że na Polskim rynku oferujemy najlepsze zaproszenia ślubne, a jakoś obsługi jest na bardzo wysokim poziomie. W Projektorni robimy to co kochamy i wierzymy, że ty również pokochasz Nasze zaproszenia na ślub.
Dlaczego to właśnie nas powinniście wybrać? Ponieważ tworzymy unikalne wzory zaproszeń ślubnych, jesteśmy terminowi i godni zaufania.

liczba odwiedzin: 3100

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie