Niezapomniane i budzące zachwyt gości dekoracje z żywych kwiatów id:31417

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Niezapomniane  i budzące zachwyt gości dekoracje z żywych kwiatów

Lidia Ostatnio widziany 18-05-2018
730-228...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Szczecin, zachodniopomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-10-2017
Liczba odwiedzin: 863

Oferta

Piękne naturalne dekoracje bazujące na żywych kwiatach, naturalnych materiałach, odpowiednio dobranych naczyniach i świecach zachwycą Twoich gości, podkreślą Ciebie i sprawią, że będziesz czuć się niezwykle. Wystarczy, że poznam ogólny zarys tego co Ci się podoba, a pomogę doprecyzować szczegóły oraz stworzyć pełną koncepcję dekoracji. Jeżeli nie masz zupełnie pomysłu, to pomogę stworzyć wizję od zera. Do skutku będę szukała idealnego rozwiązania i zadbam o wszystkie szczegóły, abyś czuła się pewnie, że będzie pięknie i spójnie oraz, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Zapewniam pełną obsługę florystyczną i dekoratorską ślubu: dekoracja sali, kościoła lub ceremonii zaślubin w plenerze, dekoracje na zewnątrz lokalu, wiązanka Panny Młodej, bukiet lub korsarz dla Świadkowej, przypinki dla Pana Młodego i Świadka, dekoracja samochodu.

Wypożyczam również akcesoria niezbędne do stworzenia niezapomnianej całości takie, jak wazony, świeczniki, lampiony, biały dywan, bieżniki, ścianki za Parą Młodą, podświetlenia, drewniane napisy czy tablice powitalne i sztalugi.

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Niezapomniane i budzące zachwyt gości dekoracje z żywych kwiatów id:31417
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Małorzata
Małorzata
(5)
Dodano: 18-04-2018
Data imprezy: 07-04-2018
Miejscowość: Szczecin
Wszystkie dekoracje przygotowane na ten szczególny dzień były przepiękne! Wiązanka ślubna, bukiet dla świadkowej oraz butonierki dla panów, a także kwiaty i dekoracje kościoła i sali weselnej-wszystko to wzbudzało zachwyt za równo nasz jak i naszych gości. Było tak, jak sobie wymarzyłam.
Pani Lidia przed przygotowaniem projektu, pokazując mi liczne inspiracje, poznawała mój gust i upodobnia.Każdy krok był konsultowany tak, aby nic nie mogło nas zaskoczyć ( a jednak zaskoczyło! Tak zjawiskowego efektu nawet się nie spodziewałam). Kolejnym ważnym plusem jest cena, która ustalana na początku już się nie zmienia. Na zakończenie chciałam dodać, że Pani Lidia jest nie tylko niezwykle utalentowaną dekoratorką ale i miłą i życzliwą osobą, która nie raz, a dwa razy uratowała mnie z opresji w dzień wesela :) To również dzięki Pani ten dzień był najpiękniejszy w moim życiu.
Wszystkim szczerze polecam!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Kwiecisty Ślub
Imię:Lidia
Nazwisko:Niewisiewicz
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:70-514

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.