Niezapomniane i budzące zachwyt gości dekoracje z żywych kwiatów id:31417

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Niezapomniane  i budzące zachwyt gości dekoracje z żywych kwiatów

Lidia Ostatnio widziany 14-02-2018
730-228...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Szczecin, zachodniopomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-10-2017
Liczba odwiedzin: 459

Oferta

Piękne naturalne dekoracje bazujące na żywych kwiatach, naturalnych materiałach, odpowiednio dobranych naczyniach i świecach zachwycą Twoich gości, podkreślą Ciebie i sprawią, że będziesz czuć się niezwykle. Wystarczy, że poznam ogólny zarys tego co Ci się podoba, a pomogę doprecyzować szczegóły oraz stworzyć pełną koncepcję dekoracji. Jeżeli nie masz zupełnie pomysłu, to pomogę stworzyć wizję od zera. Do skutku będę szukała idealnego rozwiązania i zadbam o wszystkie szczegóły, abyś czuła się pewnie, że będzie pięknie i spójnie oraz, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Zapewniam pełną obsługę florystyczną i dekoratorską ślubu: dekoracja sali, kościoła lub ceremonii zaślubin w plenerze, dekoracje na zewnątrz lokalu, wiązanka Panny Młodej, bukiet lub korsarz dla Świadkowej, przypinki dla Pana Młodego i Świadka, dekoracja samochodu.

Wypożyczam również akcesoria niezbędne do stworzenia niezapomnianej całości takie, jak wazony, świeczniki, lampiony, biały dywan, bieżniki, ścianki za Parą Młodą, podświetlenia, drewniane napisy czy tablice powitalne i sztalugi.

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Kwiecisty Ślub
Imię:Lidia
Nazwisko:Niewisiewicz
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:70-514

Nowe ogłoszenia