Zobacz zdjęcia (31)
NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem, Kielce - zdjęcie 1
NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem, Kielce - zdjęcie 2 NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem, Kielce - zdjęcie 3 NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem, Kielce - zdjęcie 4 NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem, Kielce - zdjęcie 5
NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem, Kielce - zdjęcie 6
1 / 31

NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem id:53918

od 3500 do 10000 zł / całość
Kielce, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
795-628...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

No Other Studio - naturalnie, subtelnie, zaskakująco i z klimatem. Do tej pory zajmowaliśmy się tylko filmowaniem, ale od przyszłego roku dajemy możliwość rozszerzenia pakietu o fotografie ślubną.

KIM JESTEŚMY:
Małgosia - fotograf. Artystyczna dusza, która w wolnych chwilach piecze cudowne torty i ciasta.
Przemek - filmowiec. Fan kolarstwa górskiego i Formuły 1.
Prywatnie jesteśmy małżeństwem i rodzicami dwójki cudownych córeczek. Nie ma czasu na nudę ;)

NASZA FILOZOFIA:
Inspirują nas ludzkie historie: małe i duże, te zwyczajne i zupełnie wyjątkowe. W dniu ślubu chcemy być Waszymi towarzyszami, subiektywnymi narratorami Waszej opowieści. Nasz styl opiera się na dyskrecji - wtedy kiedy trzeba jesteśmy blisko was (np. podczas przygotowań czy sesji plenerowej), natomiast przez większość czasu działamy tak, żebyście zarówno wy jak i goście nie czuli się przytłoczeni obecnością kamery i aparatu.

CO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE:
Dobry kadr, światło i uchwycenie emocji - uważamy że te trzy czynniki są najważniejsze do stworzenia świetnego reportażu. Kolejnym etapem którego już nie widzicie, ale który ma ogromny wpływ na jakość materiału który otrzymujecie jest skrupulatna selekcja materiału i umiejętne poprowadzenie historii. Pamiętajcie także że nasza praca w dniu ślubu dopiero się zaczyna. Później są to dziesiątki godzin spędzone na selekcji, obróbce, korekcie kolorów, obróbce dźwięku, renderach i uploadzie na serwery.

FILM ŚLUBNY:
Chcemy aby nasze filmy, wyglądały dobrze nawet za 10 czy 20 lat. Nie ulegamy jednosezonowym trendom w montażu video i nie wykorzystujemy rożnych dziwacznych efektów, które ocierają się o kicz. Zapytaj o przesłanie dłuższego reportażu filmowego i zobacz jak dobrze może wyglądać twój ślub!

SPRZĘT:
Jeśli chodzi o sprzęt - wszystko co używamy pochodzi z górnej półki i opiera się na pełnoklatkowym systemie Sony. Nie będziemy się rozpisywać dokładnie co mamy i ile to kosztowało, bo tak naprawdę sprzęt nie jest najważniejszy. Prawie każdy filmowiec czy fotograf w tych czasach dysponuje doskonałym sprzętem, a tylko nieliczni umieją go wykorzystać w pełni.
Dysponujemy także dronem, więc jeśli tylko czas i warunki pogodowe pozwalają to wykonujemy ujęcia miejsca przyjęcia/sali weselnej czy kościoła.
Mamy także profesjonalny zestaw lamp typu fresnel do oświetlenia parkietu, których używamy w zależności od warunków jakie panują na sali weselnej.

JAK DOSTARCZAMY MATERIAŁY:
Film otrzymujecie na serwerze vimeo - link aktywny jest bezterminowo, więc w każdej chwili możecie podzielić się filmem z rodziną i przyjaciółmi.
Zdjęcia otrzymacie w galerii internetowej z możliwością pobrania ich na dysk twardy.
Wszystko także otrzymacie na pendrive w eleganackim pudełeczku.
Dodatkowo możecie zamówić u nas album lub fotoksiążke na swoje zdjęcia ślubne.

CZAS PRACY:
Standardowo pracujemy do godziny 23:00, ponieważ kilkuletnie doświadczenie pokazało, że do tego czasu spokojnie można zebrać mnóstwo materiału do wykonania świetnego reportażu. Nasza obecność do końca oczepin w większości przypadków jest po prostu zbędna (poza tym coraz częściej na weselach nie ma oczepin lub ograniczają się do symbolicznego rzutu welonem/bukietem i muchą). Natomiast jeśli nie wyobrażacie sobie tych chwil bez naszej obecności, dajemy taką możliwość wybierając pakiet premium z naszej oferty.

ZAKRES OFERTY:
Co do zakresu oferty: do wyboru jest opcja samego filmowania lub pakiet film + zdjęcia. W zapytaniu daj znać jaki zakres oferty Cię interesuje.

KOSZTY DOJAZDU I NOCLEGU:
Do 100km od Kielc dojazd i nocleg są darmowe. Powyżej tej odległości wyceniamy je indywidualnie.

KONTAKT:
Jeśli chcecie abyśmy opowiedzieli Waszą historie, napisz do nas. Jesteśmy z Kielc, a głównie działamy w województwach Mazowieckim, Małopolskim, Śląskim oraz Świętokrzyskim (jeśli trzeba dojedziemy w każdy zakątek kraju).

Przemek i Małgosia
NO OTHER STUDIO

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem - film 1 NO OTHER STUDIO | film i fotografia ślubna z klimatem - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta No Other Studio

Oferta 2023-2024

od 3500 do 10000zł/ całość

Oferujemy film ślubny i fotografie w jednym miejscu. Masz możliwość wyboru samej fotografii lub uzupełnienie jej o film ślubny.

Ceny za reportaże ślubne kształtują się w granicach:
FOTOGRAFIA: 3500 - 4500zł
FILM: 4500 - 5500zł

Zapytaj o przesłanie pełnej oferty :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy pasjonatami fotografii, co po kilku latach przerodziło się w pasje do filmowania. Uwielbiamy uwieczniać emocje: wzruszające momenty, łzy, radość i wiele innych wyjątkowych chwil towarzyszących parze młodej i ich gościom w dniu ślubu. Dodatkowo wybierając usługę filmowania i fotografii macie pewność doskonałej współpracy pomiędzy fotografem i filmowcem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dbałość o szczegóły podczas montażu wyróżnia nas spośród innych. Spędzam dłuuuugie godziny zanim para młoda otrzyma gotowy produkt w postaci zdjęć i filmu ślubnego. Nie zlecamy montażu ani obróbki zdjęć "na zewnątrz" - wszystko wykonujemy osobiście.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo pracujemy do godziny 23:00. W pakiecie rozszerzonym zostajemy do oczepin włącznie (max do godziny 0:30).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

FILM: Oferta filmowa składa się z 3 pakietów, różniących się długością filmu i klipu. Zawierają one wykonanie filmu ślubnego przy pomocy 1 operatora (2 kamery), ujęcia z drona, mini plener w dniu ślubu, teledysk ślubny oraz film o długości od 6 do 30 minut oraz 2-3 minutowy klip. Istnieje możliwość rozbudowania każdego z pakietów o opcje dodatkowe jak np.: sesja plenerowa w innym dniu, surowy materiał i inne.
FOTOGRAFIA: oferta fotograficzna składa się z 2 pakietów, gdzie para młoda otrzymuje minimum 250 lub 300 zdjęć.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Małgosia pasjonuje się fotografią od około 7 lat. Droga jaką przeszła od amatora do profesjonalnego fotografa jest fascynująca!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 5 lat. Z początku zajmowaliśmy się tylko filmem ślubnym, ale od 2 lat oferujemy także fotografie ślubną.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bycie zależnym tylko od siebie. Wspaniałe pary młode na jakie trafiamy. Praca w branży miłości :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na pełnoklatkowym systemie Sony. Dźwięk nagrywamy profesjonalnymi rejestratorami dźwięku marki Tascam oraz Zoom. Posiadamy także własne oświetlenie typu fresnel, którego używamy w trudnych sytuacjach oświetleniowych. Cały czas odświeżamy bazę sprzętową, aby dostarczać filmy i zdjęcia w jak najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Przemek (nasz filmowiec) jest sprzętowym freakiem, więc trzymamy rękę na pulsie odnośnie nowości sprzętowych ;)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Realizując ślub nie mamy wpływu na to jakie warunki zastaniemy w kościele, czy podczas przyjęcia weselnego. Czasem nagrywamy w pomieszczeniach w których jest bardzo ciemno, co wymaga użycia jasnych obiektywów oraz aparatów o doskonałej światłoczułości. Mając najlepszej klasy sprzęt oraz własne oświetlenie, jesteśmy przygotowany na każdą ewentualność.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowo jesteśmy w składzie: filmowiec plus fotograf.

Jak ubieramy się na wesele?

Przede wszystkim schludnie, elegancko ale i wygodnie - spodnie w kant, eleganckie buty, koszula, marynarka.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy na platformie Vimeo. Przez to w każdej chwili macie dostęp do filmu i możecie się nim pochwalić rodzinie czy znajomym. Linki są aktualne cały czas - nie usuwam materiałów z serwera, więc nawet długi czas po ślubie, będziecie go mieli zawsze na "wyciągnięcie smartfona". Istnieje możliwość pobrania materiałów video prosto z vimeo.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Otrzymujecie link do internetowej galerii ważnej przez minimum 6 msc (zdjęcia można pobrać bezpośrednio ze strony).

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Jakość wymaga czasu - w większości przypadków czas oczekiwania wynosi maksymalnie 120 dni roboczych. Bardzo dużo pracy poświęcamy postprodukcji aby wyciągnąć z materiałów to co najlepsze. Śluby z początku sezonu (kwiecień, maj) oddajemy stosunkowo szybko, natomiast na materiał ze ślubów z końcówki sezonu (wrzesień-październik) trzeba poczekać nieco dłużej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy akredytacje wydaną przez kurie diecezjalną, umożliwiającą nagrywanie i wykonywanie zdjęć w miejscach sakralnych na terenie całej Polski.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w zakresie wykonywania lotów dronem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście - tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Z wielką ochotą zabierzemy Was do Włoch, czy w dowolne inne miejsce na mapie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracujemy dyskretnie - dokumentujemy ale nie przeszkadzamy. Bardzo ważne jest dla nas światło i kompozycja - to fundamenty naszej twórczości.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo młodych ludzi, dobry zespół lub DJ, zaplanujcie wszystko tak jak uważacie - nie słuchajcie rodziców i zaufajcie sobie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście istnieje możliwość modyfikacji oferty specjalnie dla waszych potrzeb.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie. Po pierwsze mamy jasne obiektywy i pełnoklatkową matryce w naszych aparatach. Ponadto mamy dodatkowe oświetlenie typu fresnel i oczywiście zestaw lamp błyskowych.

Nasze pasje.

Przemek: Od wielu wielu lat kolarstwo górskie w bardziej ekstremalnych odmianach, zimą narty. Oprócz tego jestem wielkim fanem Formuły 1. Ostatnimi czasy wkręciłem się także w geopolitykę.
Małgosia: pieczenie ciast i cudownych tortów. Małgosia ma ogromny talent do tego typu rzeczy.

Ciekawostki na nasz temat.

Przemek: Rzuciłem prace w korpo, aby zająć się filmami ślubnymi. Kiedyś miałem hopla na punkcie kolarstwa zjazdowego - po kilku kontuzjach odpuściłem. Prywatnie jestem ojcem dwóch wspaniałych córeczek. Oprócz tego uwielbiam słodycze, a czekoladę w szczególności ;)
Małgosia: artystyczna dusza - wszędzie jest jej pełno, zdecydowanie bardziej wygadana połowa naszego małżeństwa!

Opinie No Other Studio (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt No Other Studio

Nazwa firmy: No Other Studio
Imię: Przemek 
Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
795-628...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 260
Zadzwoń
795-628...
Napisz

Popularne miasta w okolicy