Zobacz zdjęcia (5)
Nowiutkie BMW M440i- błękitna rakieta-Zamów i leć na swój ślub marzeń!, Kraków - zdjęcie 1
Nowiutkie BMW M440i- błękitna rakieta-Zamów i leć na swój ślub marzeń!, Kraków - zdjęcie 2 Nowiutkie BMW M440i- błękitna rakieta-Zamów i leć na swój ślub marzeń!, Kraków - zdjęcie 3 Nowiutkie BMW M440i- błękitna rakieta-Zamów i leć na swój ślub marzeń!, Kraków - zdjęcie 4 Nowiutkie BMW M440i- błękitna rakieta-Zamów i leć na swój ślub marzeń!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Nowiutkie BMW M440i- błękitna rakieta-Zamów i leć na swój ślub marzeń! id:50601

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: niebieski

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy samochód BMW M440i o mocy 374 KM, który właśnie co wyjechał z salonu.
To sportowe coupé rozpędza się w zaledwie 4,5 sekundy do 100 km/h.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Młodych Par, tym razem stawiamy na sportowy charakter i niezwykłą stylistykę.
Z myślą o przyszłych Nowożeńcach znudzonych wertowaniem wśród ofert białych limuzyn, zamówiony został lakier z gamy BMW Individual, który nie tylko zapiera dech w piersiach, ale i wspaniale komponuje się do ślubnej tematyki.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Tworzymy zespół zgranych osób, którzy od kilku lat działają w branży. Stawiamy niezwykle mocny nacisk na zadowolenie Klientów. W ofercie posiadamy samochody klasy Premium, przede wszystkim marki BMW. Możecie Państwo u nas znaleźć sportowe M440i, limuzyny ( sedany) serii 3 i 5, oraz SUV-y serii X3 i X4.
Staramy się podjąć wszystkie wyzwania, nawet te najcięższe. Nie wprowadzamy limitu czasu, działamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Oferujemy wynajem kierowców, którzy profesjonalnie pomogą Państwu w bezpiecznym transporcie.

Prezentacja samochodu na żywo może odbyć się w województwie małopolskim. Obsługujemy natomiast całą Polskę.

W celu sprawdzenia dostępności terminów, zachęcamy do pozostawienia namiarów poprzez formularz umieszczony w bocznej części witryny. Na Państwa wiadomości staramy się odpowiadać możliwie najszybciej.

Zapraszamy do kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oprócz wieloletniego doświadczenia w branży, rzetelnych kierowców i różnego typu samochodów Premium do dyspozycji ( sportowe, limuzyny- sedany czy SUV-y), kładziemy ogromny nacisk na zadowolenie Klientów. Wszystkie samochody były produkowane na nasze indywidualne zamówienie i wyjechały z polskich autoryzowanych salonów.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Do dyspozycji posiadamy przede wszystkim samochody marki BMW. Większość pojazdów to najnowsze generacje danego modelu. Nasze tytułowe BMW M440i wyjechało kilka dni temu z salonu i robi pierwsze kilometry.
Warto dodać, że obsługujemy całą Polskę i nie ustalamy czasowego limitu. Uważamy, że w dniu Państwa ślubu jesteśmy w pełni dyspozycyjni.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Uwielbiamy pracę z ludźmi. Kochamy nasze samochody i dokładamy wszelkich starań, żeby każdy wyjazd był Państwa i naszym kolejnym sukcesem.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Oprócz wizytówki- samochodów, nasze cechy to: punktualność, rzetelność, wysoka kultura osobista, doświadczenie jak i przebyte szkolenia w zakresie przewozów klientów VIP. Można powiedzieć, że jesteśmy zgranym zespołem, który wie co robi.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zadowolenie i uśmiech młodej pary na twarzy to najlepsze świadectwo udanej współpracy, właśnie to chcemy osiągnąć.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Ponieważ cenimy sobie pracę z ludźmi i naszymi samochodami.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Przebyte szkolenia jazdy techniki VIP, praca w zakresie transportu osób jak i stały kontakt z Klientem. W wolnym czasie chętnie wypadamy na tor i szkolimy się z udziałem profesjonalnych instruktorów jazdy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nasze samochody brały udział programach i spotach znanych z tv. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera. Współpracowaliśmy z wieloma gwiazdami znanymi nie tylko na polskim, ale i zagranicznym ekranie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasz zespół współpracuje od 2014 r. Dwa lata później mieliśmy już swoją flotę samochodów i prężnie działaliśmy w branży. Przez ostatnie miesiące, większość zleceń pochodziło z poleceń Klientów i ich znajomych.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Nie tylko w branży ślubnej, ale i ogólnie przewozów VIP czy wynajmie samochodów zdarzają się nietypowe zlecenia. Współpraca z znanymi aktorami, politykami czy osobami z pierwszych stron gazet nie tylko nadaje prestiżu, ale i generuje jeszcze większą perfekcję.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie wprowadzamy żadnych czasowych limitów. Działamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Uważamy, że wprowadzenie zakresu godzin pracy, może spowodować niepotrzebny stres i jest mało profesjonalnym podejściem do tak ważnej uroczystości.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W momencie kiedy znamy datę ślubu, warto się z nami skontaktować. W celu zapewnienia pełnego wyboru, niektóre terminy rezerwowane są z rocznym wyprzedzeniem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Nie pobieramy żadnych opłat za spotkanie, przedstawienie oferty czy prezentację samochodu. Spotkanie może odbyć się w dowolnej lokalizacji bądź w przypadku odległych miejscowości, możemy zarezerwować termin telefonicznie czy mailowo.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Podczas rozmów poruszamy wiele istotnych kwestii począwszy od trasy przejazdu, kończąc na wyborze dekoracji i zakresu obsługi Państwa zlecenia. Nie ma tu sztywnych ram, czasem wystarczy jedno spotkanie i dwa maile, czasem kontaktujemy się kilkukrotnie przed ślubem.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nie kierujemy się sztywnymi zasadami. Zależy nam, żeby obsługa Państwa zlecenia przebiegła tak, jakbyśmy sami tego chcieli.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

To nasza specjalność. Rezerwacja kilka godzin przed ceremonią? Samochód dla świadków czy rodziców? Żaden problem! Zapraszamy do kontaktu.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Rozmawiamy i podrzucamy ciekawe inspiracje. Każda ceremonia, każda lokalizacji, aż w końcu każda para różni się od siebie. Nie ma sprawdzonego schematu działania i sztywnych reguł.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Po zatwierdzenie terminu jesteśmy w stałym kontakcie i zawsze próbujemy znaleźć dogodne rozwiązania.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Na szczęście nie mielibyśmy takiej sytuacji. W razie nieprzewidziany zdarzeń losowych związanych z wybranym modelem, zawsze bylibyśmy w stanie znaleźć rozwiązanie i zaproponować inny samochód tej samej klasy lub wyższej. Nasze samochody objęte są gwarancją producenta, to bardzo ważne.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1022

Popularne miasta w okolicy