Zobacz zdjęcia (10)
♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 1
♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 2 ♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 3 ♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 4 ♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 5
♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 6
1 / 10

♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk id:52179

od 1300 do 2200 zł / Pokaz
Rzeszów, podkarpackie
(7)
Dodaj opinię
794-719...

O nas

Chcesz niezapomnianego wieczoru dla gości na imprezie/Weselu?
Zależy ci na dobrej Zabawie, aby wszyscy uczestnicy zapamiętali ten wyjątkowy wieczór?

Przemysław Wilk- Iluzjonista z Pasją, rozwiąże twój problem. Za pomocą swojego show, stworzy przyjemną oraz magiczną atmosferę dla młodszych jak i starszych gości. Nie czekaj! DAJ SIĘ OCZAROWAĆ!!

Gdy szukamy atrakcji, często nie wiemy czy Iluzjonista to dobry pomysł. Dlaczego? Za pewne nie miałeś/aś styczności z iluzjonistą na żywo i nie wiesz czy okaże się skuteczny na twojej imprezie. Często, gdy widzimy numery prezentowane przez artystę w telewizji, sądzimy że jest to ustawione / zmontowane. Rozumiem cię i twoje obawy. Pozwól, że ci wyjaśnię:

W dzisiejszych czasach Iluzjonista to ktoś kto zapewnia integrację, świetną zabawę, niezapomniane chwile. Dzięki numerom jakie wykonuje, Każdy z gości zostanie oczarowany i zapamięta występ na bardzo długo. Kiedy widzimy efekt na żywo doznajemy 100 % satysfakcji z tego, że coś co niemożliwe stało się możliwe.

Oferta jaką przedstawiam:
1. Show Sceniczne - pokaz dla wszystkich na sali/scenie w formie scenicznej. Efekty specjalnie dobrane dla Pary Młodej jak i Wszystkich gości. Co zrobisz, jeśli ujrzysz na pstryknięcie palców przemiany kart/napojów, aż po różne teleportacje przedmiotów czy kart.

2. Close Up - Pokazy indywidualne ( po stolikach). Iluzjonista znajduję kartę widza w przeróżne sposoby / pojawia przedmioty z telefonu , a także pokazuje jak każdy z gości potrafi czarować.
Dostosowuję się do Waszych potrzeb i sprawię, że to właśnie Wasz wieczór będzie niezapomniany. Jestem dla Was , więc nie czekajcie! DAJCIE SIĘ OCZAROWAĆ!

♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk - film 1 ♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Iluzjonista Przemysław Wilk

Pakiety

od 1300 do 2200zł/ Pokaz

♦️Show Sceniczne dla Pary Młodej i Wszystkich Gości (30 min) - 1300zł
♣️Close up ( pokazy z bliska przy stolikach) 1h - 900zł, 2h - 1300zł
♥️Pakiet Show Sceniczne (30 min) + close up (1,5h) - 1700zł ( najczęściej wybierany)
♠️Pakiet Premium Show Sceniczne (30min) + close up ( nieograniczony czas ) - 2200zł

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Iluzjonista Przemysław Wilk (7)

♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk id:52179
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Nowa Sarzyna
Data dodania: 28-09-2022

Super osoba, na odpowiednim miejscu.
Zabawa zarówno dla tych mniejszych ale również zachwyt na twarzach obserwowaliśmy u dorosłych gości.
Bardzo polecamy Przemka jako atrakcja weselna i nie tylko ...

Agata
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wilkołaz Pierwszy
Data dodania: 16-08-2022

Z czystym sumieniem polecamy usługi Przemka ;) Goście jak i my byliśmy bardzo zadowoleni z przedstawionego show jak i indywidualnie przeprowadzanych trików i sztuczek ! ;)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Ostrowiec Świętokrzyski
Data dodania: 31-07-2022

Pan Przemek zaczarował nam przyjęcie weselne. Było wspaniale i magicznie. Goście nie mogli wyjść z podziwu! Bardzo dobra prezencja i komunikatywność bez zastrzeżeń. Serdecznie dziękujemy i polecamy!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Chmielów
Data dodania: 27-07-2022

Pokaz iluzjonisty Pana Przemysława był prawdziwą atrakcją wieczoru podczas naszego przyjęcia weselnego!! Tak naprawdę był to prezent dla mojego świeżo upieczonego męża:) który bawił się świetnie.
Występ nie opierał się wyłącznie na pokazie trików, ale angażował do interakcji gości weselnych.
Była to elegancka rozrywka na wysokim poziomie. Wszyscy goście byli zachwyceni nawet Ci najmłodsi. Jednym zdaniem sztuka magii, profesjonalizm, talent i sympatia iluzjonisty oczarowały Nas i gości. Zdecydowanie polecamy!!!

Przemysław Wilk
28-07-2022

Dziękuję ślicznie za piękne słowa! Pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla was!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Nowa Sarzyna
Data dodania: 02-07-2022

Atrakcja wieczoru zrobiła wrażenie na wszystkich gościach weselnych, począwszy od młodszej widowni, po starszą grupę odbiorców. Występ Przemka przygotowany był jako prezent niespodzianka, wszystko zostało przez niego dopięte na ostatni guzik, komunikacja, negocjacje, i wszystko z tym związane na najwyższym poziomie. Myśle ze pokaz pozostanie na długo w pamięci wszystkich, a w szczególności pary młodej. Z całego serca mogę polecić każdemu tego typu atrakcje, i myślę że to nie ostatni raz, kiedy razem współpracowaliśmy 😉

Przemysław Wilk
04-07-2022

Dziękuję ślicznie za opinię! Pozdrawiam serdecznie

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Sokołów Małopolski
Data dodania: 27-06-2022

Nawiązałem z nim współpracę w celu umilenia czasu gościom w trakcie wesela. Jestem jak najbardziej zadowolony z tej współpracy, gdyż gość jest konkretny w negocjacjach oraz otwarty na wszelkie propozycje ze strony zleceniodawcy. Show, które zrobił wywarło ogromne wrażenie na gościach weselnych. Podczas indywidualnych pokazów przy stolikach wywołał zdziwienie i uśmiech na twarzy nawet najmniej rozrywkowych gości. Polecam każdemu pana Przemka, ponieważ gwarantuje świetną zabawę zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2022
Sokołów Małopolski
Data dodania: 22-06-2022

Polecam z całego serca wszystkim, którzy zastanawiają się nad uatrakcyjnieniem rodzinnego spotkania (czy to Wesele czy Komunia Święta czy też inne szczególne wydarzenie) występem Pana Przemysława. Świetny i profesjonalny kontakt od samego początku w celu ustalenia szczegółów występu. A sam dzień pokazu...pozostanie na długo w pamięci tych małych i dorosłych już gości, których oczarował nie tylko swoją magią, ale i osobowością. Świetnie umiał zachęcić do zaangażowania się w pomoc przy sztuczkach, i na wszystkich twarzach przez cały czas trwania występu można było zaobserwować zainteresowanie, zaskoczenie i uśmiech. Jeszcze raz dziękuje bardzo Panie Przemku 😀

Przemysław Wilk
23-06-2022

Dziękuję za opinię i jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Kontakt Iluzjonista Przemysław Wilk

Nazwa firmy: Iluzjonista Przemysław Wilk
Imię i nazwisko: Przemysław Wilk
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
794-719...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 926
Zadzwoń
794-719...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie