Zobacz zdjęcia (7)
♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 1
♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 2 ♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 3 ♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 4 ♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 5
♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk, Rzeszów - zdjęcie 6
1 / 7

♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk id:52179

od 1100 do 2000 zł / Pokaz
Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
794-719...

O nas

Chcesz niezapomnianego wieczoru dla gości na imprezie/Weselu?
Zależy ci na dobrej Zabawie, aby wszyscy uczestnicy zapamiętali ten wyjątkowy wieczór?

Przemysław Wilk- Iluzjonista z Pasją, rozwiąże twój problem. Za pomocą swojego show, stworzy przyjemną oraz magiczną atmosferę dla młodszych jak i starszych gości. Nie czekaj! DAJ SIĘ OCZAROWAĆ!!

Gdy szukamy atrakcji, często nie wiemy czy Iluzjonista to dobry pomysł. Dlaczego? Za pewne nie miałeś/aś styczności z iluzjonistą na żywo i nie wiesz czy okaże się skuteczny na twojej imprezie. Często, gdy widzimy numery prezentowane przez artystę w telewizji, sądzimy że jest to ustawione / zmontowane. Rozumiem cię i twoje obawy. Pozwól, że ci wyjaśnię:

W dzisiejszych czasach Iluzjonista to ktoś kto zapewnia integrację, świetną zabawę, niezapomniane chwile. Dzięki numerom jakie wykonuje, Każdy z gości zostanie oczarowany i zapamięta występ na bardzo długo. Kiedy widzimy efekt na żywo doznajemy 100 % satysfakcji z tego, że coś co niemożliwe stało się możliwe.

Oferta jaką przedstawiam:
1. Show Sceniczne - pokaz dla wszystkich na sali/scenie w formie scenicznej. Efekty specjalnie dobrane dla Pary Młodej jak i Wszystkich gości. Co zrobisz, jeśli ujrzysz na pstryknięcie palców przemiany kart/napojów, aż po różne teleportacje przedmiotów czy kart.

2. Close Up - Pokazy indywidualne ( po stolikach). Iluzjonista znajduję kartę widza w przeróżne sposoby / pojawia przedmioty z telefonu , a także pokazuje jak każdy z gości potrafi czarować.
Dostosowuję się do Waszych potrzeb i sprawię, że to właśnie Wasz wieczór będzie niezapomniany. Jestem dla Was , więc nie czekajcie! DAJCIE SIĘ OCZAROWAĆ!

♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk - film 1 ♦️Nowoczesna Atrakcja Na Wesele♦️ - Iluzjonista Przemysław Wilk - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Iluzjonista Przemysław Wilk

Pakiety

od 1100 do 2000zł/ Pokaz

♦️Show Sceniczne dla Pary Młodej i Wszystkich Gości (30 min) - 1100zł
♣️Close up ( pokazy z bliska przy stolikach) 1h - 800zł, 2h - 1300zł
♥️Pakiet Show Sceniczne (30 min) + close up (1h) - 1500zł
♠️Pakiet Show Sceniczne (30min) + close up (2h-3h) - 2000zł

Opinie Iluzjonista Przemysław Wilk (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Iluzjonista Przemysław Wilk

Nazwa firmy: Iluzjonista Przemysław Wilk
Imię i nazwisko: Przemysław Wilk
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
794-719...
liczba odwiedzin: 60
Zadzwoń
794-719...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie