Zobacz zdjęcia (5)
MAGIK Z PTAKAMI - Bartosz Lewandowski - Finalista Mam Talent!, Wrocław - zdjęcie 1
MAGIK Z PTAKAMI - Bartosz Lewandowski - Finalista Mam Talent!, Wrocław - zdjęcie 2 MAGIK Z PTAKAMI - Bartosz Lewandowski - Finalista Mam Talent!, Wrocław - zdjęcie 3 MAGIK Z PTAKAMI - Bartosz Lewandowski - Finalista Mam Talent!, Wrocław - zdjęcie 4 MAGIK Z PTAKAMI - Bartosz Lewandowski - Finalista Mam Talent!, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

MAGIK Z PTAKAMI - Bartosz Lewandowski - Finalista Mam Talent! id:26101

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Chcesz urozmaicić wesele? Poszukujesz dodatkowych atrakcji? Spraw, aby goście poczuli się jeszcze bardziej zachwyceni i wspominali Twoje wesele przez następne lata! Nowoczesny pokaz magii i iluzji w wykonaniu Finalisty programu "Mam Talent!" będzie strzałem w dziesiątkę!

Bartosz Lewandowski - młody iluzjonista ze sporym doświadczeniem scenicznym! Na swoim koncie ma setki zrealizowanych pokazów w całym kraju!
Jest finalistą 11 edycji programu „Mam Talent!”, w której swoimi pokazami zachwycił całą Polskę! Prezentuje iluzje w nowoczesnym stylu i wydaniu!
Dzięki nowoczesnemu podejściu i innowacyjności, jego występy trafiają do nawet najbardziej sceptycznie nastawionego widza, a sama iluzja staje się czymś bardziej docenionym!

Oferujemy występy iluzji w nowoczesnym stylu i wydaniu! Wizytówką naszych pokazów są triki z żywymi ptakami, które w magiczny sposób na oczach wszystkich widzów pojawiają się i znikają! To właśnie dzięki tym trikom iluzjonista Bartosz Lewandowski zyskał popularność w naszym kraju i dostał się do ścisłego finału telewizyjnego show!
Pokaz przygotowany specjalnie na wesela został starannie przemyślany i opracowany! Każde zlecenie realizujemy według swojej najlepszej fachowej wiedzy! Nasze występy to nie tylko zwykłe pokazy iluzji, to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Unikatowy kostium, charakteryzacja, odpowiednio dobrana muzyka, białe gołębie, tworzą show jakie zapamiętacie na długo!

W przeciągu dwóch ostatnich lat zrealizowaliśmy pokazy dla najbardziej wymagających klientów, m.in. LG Display, Hotel Gołębiewski w Wiśle oraz Karpaczu, producent mebli "KLER", sieć sklepów "Biedronka" oraz wiele innych prestiżowych firm i hoteli!

OPINIE JURORÓW "MAM TALENT!"
"To był jeden z genialniejszych występów iluzji, jaki widziałam w tym programie od 11 edycji!” - Agnieszka Chylińska
"Fenomenalny występ, naprawdę coś niezwykłego!" - Małgorzata Foremniak
"To nie jest jakaś mała iluzja... to jest wielkie WOW" - Agustin Egurrola

ZOBACZ WYSTĘPY W MAM TALENT!

ZAPROŚ NAS NA WESELE I DAJ SIĘ ZACZAROWAĆ!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Ogłoszenie sfinansowano ze środków Wsparcia Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

liczba odwiedzin: 3130

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie