Oferta

NOWY VW Sharan / Auto do ślubu - Wynajem id:12870

Kontakt

Napisz wiadomość
Trzcianka, wielkopolskie
Data dodania: 31-07-2014
Liczba odwiedzin: 503

Oferta

Witamy serdecznie.
Chcieliśmy zaoferować Państwu luksusowy i przestronny samochód jakim jest najnowszy model Volkswagena Sharana, który dzięki swoim gabarytom i nowoczesnej sylwetce będzie świetnym dodatkiem do przeżywania tych, jakże pięknych momentów, jakimi niewątpliwie są przejazd z kościoła, gdzie ma odbyć się ślub do miejsca, w którym ma odbyć się wesele oraz sesja zdjęciowa, która staje się pamiątką na całe życie.
Koszt wynajmu samochodu wraz z elegancko ubranym kierowcą jest uzależniony od lokalizacji, w której odbywa się ślub, wesele i opcjonalnie – sesja zdjęciowa z wykorzystaniem samochodu, oraz od czasu na jaki ma zostać użyczony. Przykładowo – orientacyjny koszt usługi na terenie powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego, trwającej do 4 godzin wynosi 400 zł (bez uwzględnienia kosztów udekorowania samochodu).
Istnieje możliwość udekorowania samochodu za dodatkową opłatą – współpracujemy z kilkoma firmami, które się tym zajmują i udzielą Państwu rabatu, ponadto dopuszczamy możliwość dostarczenia własnej dekoracji.
Samochód doskonale nadaje się do tej okazji, ponieważ posiada bardzo przestronne, klimatyzowane wnętrze, darmowy spot WiFi, przyciemniane szyby, wysokiej klasy system audio oraz nowoczesną sylwetkę, która sprawi, że wszystkie oczy będą z zachwytem spoglądały w stronę młodej pary.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu.

Rodzaj:

  • Marka: Volkswagen
  • Kolor: niebieski

Dane kontaktowe

NOWY VW Sharan / Auto do ślubu - Wynajem
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Trzcianka
Kod:64-980

Nowe ogłoszenia