Zobacz zdjęcia (5)
NR1 Nieszablonowy Fotograf DANEK33 Daniel Żyliński, Suwałki - zdjęcie 1
NR1 Nieszablonowy Fotograf DANEK33 Daniel Żyliński, Suwałki - zdjęcie 2 NR1 Nieszablonowy Fotograf DANEK33 Daniel Żyliński, Suwałki - zdjęcie 3 NR1 Nieszablonowy Fotograf DANEK33 Daniel Żyliński, Suwałki - zdjęcie 4 NR1 Nieszablonowy Fotograf DANEK33 Daniel Żyliński, Suwałki - zdjęcie 5
1 / 5

NR1 Nieszablonowy Fotograf DANEK33 Daniel Żyliński id:47574

Suwałki, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia profesjonalna jest moim hobby od wielu lat. Jest ona zarówno pasją jak i możliwością zatrzymania w kadrze jednej chwili – szczęścia, radości czasem też smutku …, jednym słowem tego co tak trudno nam opisać czasem słowami. Za pomocą martwego, bezdusznego sprzętu fotograficznego staram się opisać historię oddającą pewien szczególny dla nas moment do którego możemy w każdej chwili powrócić i poczuć choćby namiastkę tej pasji, namiętności i czaru. Dzięki temu dwuwymiarowy, kolorowy obraz nabiera realnych, wręcz namacalnych przeżyć.

Praca z ludźmi jest dla mnie przyjemnością, dlatego nie traktuje jej jako kolejnego zlecenia tylko jak wyjątkową przygodę – każdy jest niepowtarzalny, nie ma dwóch identycznych chwil, dlatego tak ważne dla mnie jest zachowanie ich w Waszej pamięci.

Fotografuję lustrzankami cyfrowymi firmy Nikon wraz z zestawem obiektywów i licznych akcesorii. Mówi się ze to nie aparat robi zdjęcia tylko fotograf, ale dobre zdjęcie to mieszanka umiejętności fotografa i możliwości jego aparatu. Moje możliwości zaprezentowałem w GALERII lub na BLOGU, gdzie serdecznie zapraszam.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Korzystając z oferty mogą państwo liczyć na moje pełne zaangażowanie co będzie skutkować dokładną opowieścią historii jaka wydarzyła się w waszym otoczeniu. Oddaję materiał nie ograniczając się do ilości w pełni obrobiony. Szukam emocji tych romantycznych jak i ekspresywnych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Ilość zleceń dostosowuję do swoich możliwości aby nie popaść w zmęczenie, szablonowość i hurt, co jest nagminne u konkurencji. Trafiając na takiego fotografa będziecie potraktowani jak "kolejna umowa do odwalenia" co skutkuje byle jaką obróbką, urywkami zamiast ciągłej historii i plenerem na szybko. Jeśli chodzi o relację u mnie możecie liczyć na energię, która będzie skutkować próbą przebywania w każdym miejscu ;) zaś plenerowo szukam oryginalnych ujęć ukazując wasze charaktery i pasje.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracuję zazwyczaj od przygotować do oczepin a wybierając odpowiedni pakiet dodatkowe godziny w innych dniach na sesje plenerowe i narzeczeńskie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Jeśli chodzi o materiał to w dzień ślubu skupiam się na opowiedzeniu historii z tego dnia. Zaczynając od przygotowań i błogosławieństwa jedziemy na ślub i kończąc na zabawie. Plener i sesja narzeczeństwa zależna od pakietu zaś dzień ustalany indywidualnie. Jeśli chodzi o materiały jakie otrzymują państwo na końcu to zazwyczaj pendrive ze zdjęciami wywołanymi w pudełeczku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Profesjonalną fotografią ślubną zajmuję się od 2007 roku gdzie co roku zdobywając doświadczenie i inwestując w coraz nowszy sprzęt staram się podnosić poprzeczkę i trzymać w trendach aktualnego czasu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam kontakt z ludźmi i wydarzenia jakie dzieją się w koło nich. Często słyszę, że goście pytają pary młodej czy jestem z rodziny, bo szybko pokonuję barierę, która stwarza nieśmiałość wobec mnie i mojego obiektywu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na dwóch aparatach NIKON D750 i wielu obiektywach od szerokiej ósemki do tele 70-200. Doświetlam dostosowanymi do nikona lampami. Posiadam również specjalistyczne lampy plenerowe, drona itp.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jeśli wybierzecie fotografa bez zaplecza technicznego to gdy wjedzie tort na ciemną salę wasze postacie mogą być niedoświetlone lub w kolorze, który będzie pokazywał was w niekorzystnym świetle. Często światło zmienia się w trakcie całej relacji jak np. w domu, w kościele czy na sali gdzie działają kolorofony. Może zdarzyć się, że mocne słońce przeszkadza w stworzeniu zdjęcia grupowego na zewnątrz, ale znając odpowiednie techniki może zniwelować ten problem.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracuję jednoosobowo często współpracując z kamerzystami.

Jak ubieramy się na wesele?

Mój ubiór skupia się na stylu galowym. Eleganckie spodnie wraz z koszulą.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowy materiał otrzymają państwo na PENDRIVE, dodatkowo odpowiednia ilość wywołana zdjęć i wszystko w odpowiednim pudełeczku.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania zależy od okresu w jakim odbywa się całe wydarzenie. Sezon zazwyczaj rozpoczyna się od kwietnia a kończy na październiku a materiał szybciej otrzymamy jeśli ceremonia odbyła się na początku sezonu niż w jej końcu. Jeśli chodzi o umowny czas to przy każdym zleceniu daję sobie 50 dni roboczych.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak posiadam liturgiczne pozwolenie na fotografowanie w kościołach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie na którym widzimy piękną parę w odpowiedniej głębi obrazu z nieprzeciętnymi emocjami. Poprawnie obrobione, usunięte niedociągnięcia lub obiekty które burzą harmonię.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Lubię mieć kontrolę nad całym wydarzeniem. Lubię kiedy znajdę się w miejscu w którym coś wyjątkowego się wydarzyło. Uwielbiam kiedy młoda para jest zachwycona moim zaangażowanie jeszcze nie widząc efektów pracy.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Sesje zagraniczne sporadyczne ale możliwe. Staram się skupiać na zleceniach tylko w swoim regionie.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pary młode najczęściej wybierają tereny krajobrazowe oraz z akweduktem wodnym. Zdarzają się również tereny miejskie a wręcz lokalowe.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Może nie takie mocno nietypowe ale często oczekujące zaangażowania. Pamiętna sesja na złomowisku, kiedy pan młody przebierał się za rycerza :D. Sesja w lesie i totalnej ulewie a wraz z tym wszystkim burza z olbrzymimi grzmotami. Sesja w sadzawce z pijawkami i nieciekawym zapachem, ale z urodziwym klimatem i emocjami. Pary po takiej sesji wspominają latami przygodę.

Jaki jest styl naszej pracy?

Skupiam się przede wszystkim na stworzeniu historii całej ceremonii. Nie skupiam się tylko na samej parze młodej, ale także na tym co się w koło nich dzieje. Staram się wszystkich ogarnąć w kadrze, żeby para młoda po latach mogła zobaczyć tak jakby całe wydarzenie. Staram się być blisko ludzi a nie w cieniu, ale w taki sposób żeby być ich częścią a nie tworząc pewnego rodzaju celebrytę. Życzliwość i uśmiech na twarzy to u mnie podstawa.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Podstawą często dobrej zabawy jest dobry zespół muzyczny czy deejay ale z ważnym elementem jakim jest dobry wodzirej. Jeśli to mamy to połowa sukcesu już za nami. Reszta to odpowiedni goście, zdrowa atmosfera, sala weselna z otwartą obsługą i pysznym jedzeniem, energiczny fotograf i kamerzyści. Jeśli to wszystko mamy, to nic więcej nie trzeba ;).

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej mogę dostosować się do wytycznych pary młodej jeśli chodzi o skupienie się na odpowiednich wydarzeniach. Natomiast nie udostępniam materiału surowego oraz nie zmieniam stylu obróbki.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Każde warunki pogodowe są dla mnie wyzwaniem i nie jest przeszkodą w celu realizacji zlecenia.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla mnie przeszkodą. Mam odpowiednie narzędzia do radzenia w takich warunkach.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Wszystko zależy od regionu, ale portrety glamour, miłosne zakątki ze światłem w złotej godzinie, szklarnie czy klimatyczne lokale to podstawa w aktualnym czasie.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę na pewno zabrałbym podstawowe narzędzia do polowania na zwierzynę :D, ale jakby była możliwość to i znajomych aby nie czuć się samotnie.

Nasze pasje.

Moja pasja to fotografia ludzi, informatyka, świat gamingowy, filmowy oraz podróże.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ulubiona książka film i serial to zazwyczaj świat s-f. Władca pierścieni, Wiedźmin, Gwiezdne Wojny czy Star Trek to podstawa. Kocham historie świata, którego nie widzimy ale wydaje się że jest w zasięgu ręki.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8441908951
Adres: Suwałki, , 16-400, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 1540

Popularne miasta w okolicy