Zobacz zdjęcia (5)
OesStudio Fotografia & Film, Zabrze - zdjęcie 1
OesStudio Fotografia & Film, Zabrze - zdjęcie 2 OesStudio Fotografia & Film, Zabrze - zdjęcie 3 OesStudio Fotografia & Film, Zabrze - zdjęcie 4 OesStudio Fotografia & Film, Zabrze - zdjęcie 5
1 / 5

OesStudio Fotografia & Film id:49595

Zabrze, śląskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeśli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.”

Mając tak wspaniałych fotografów i operatorów jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu!
Bardzo często fotografujemy wspólnie przez co rozwijamy się oraz uzupełniamy. Cechuje nas duże wyczucie sytuacji, poszukiwanie emocji, wzruszeń. Staramy się pokazać ten dzień taki jaki był, bez zbędnych ingerencji.

Daje to naszym klientom gwarancję, że nawet podczas zdarzenia losowego mamy dla Was kompletną ekipę.

Z wielką dbałością staramy się poznać naszych klientów by poczuć się jak ktoś bliski i być częścią tego dnia, dlatego też, każde nowe zlecenie jest dla nas niesamowitym wyzwaniem. Nie zapominamy też, że dopełnieniem naszej pracy są piękne albumy, czy równie ważne pendrive, które z każdą parą skrupulatnie personalizujemy.
Tworząc film i fotografię, staramy się pokazać to, czego bez Nas nikt by nie zobaczył. To Wy jesteście naszą inspiracją!

Poza fotografią, mamy doświadczoną ekipę filmową, tworzącą niezapomniane filmy ślubne.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Myślę że nasza ekipa oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny dodatkowym atutem jest osobowość każdego z ekipy, co pozwala na bardzo szybkie nawiązanie nici bliskiej znajomości;-)Zawsze mamy w odwodzie człowieka od zdjęć czy filmu by na wypadek losowy zastąpić tym samym poziomem jakości i wykonania;-)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Doświadczenie, praca fotografa z dwoma aparatami które dają niesamowite możliwości bez generowania dodatkowych kosztów . W cenie każdego pakietu fotograficznego jest też album, który młodzi weryfikują przez zamówienie, oraz decydują o materiale, kolorze okładki kończąc na grawerze;-)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zawsze pracujemy od przygotowań do godziny 0.30. Nie ma dla nas znaczenia czy jesteśmy u Młodych o 13 czy o 9 rano. Zawsze będziemy z Wami do 0:30;-)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Jeśli chodzi o pracę fotografa to przygotowania, do 0:30 400 zdjęć, które młodzi sami wybierają, mając wgląd do wszystkich już obrobionych jakie udało się wykonać;-) Jest oczywiście album z 12 rozkładówkami, galeria internetowa. Filmowcy realizują materiał w tym samym czasie, nie przeszkadzając sobie nawzajem. Efektem finalnym jest wisienka na torcie czyli nasz Wedding Day, do którego piosenkę Młodzi sami wybierają;-) oraz reportaż, czyli nic innego jak dłuższy film ( by wypić flaszeczkę i powspominać;-) o długości którego decydują też nasi Młodzi;-)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

W sumie w 2002 roku , bo wtedy nasza ekipa pod nazwą OesRecords rozpoczęła długoletnią przygodę z...rajdami samochodowymi ;-) Tak, nasza ekipa filmowców to weterani rajdów w Polsce i Europie. Pracowaliśmy z najlepszymi kierowcami w Polsce: Leszek Kuzaj , Krzysztof Hołowczyc czy Kajetan Kajetanowicz. Kiedy pierwsi nasi klienci postanowili wyruszyć na najbardziej wymagający odcinek specjalny- czyli wspólne życie-poprosili nas byśmy towarzyszyli w tej drodze...i tak się potoczyło dalej. Prace z tych czasów można znaleźć na YT pod szyldem np The Best of OesRecords.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Praktycznie równocześnie ze startem w 2004 w weselach, postanowiliśmy dołączyć ofertę fotograficzną. Przez tyle lat zbierane doświadczenie, dziesiątki kursów szkoleń, pozwoliły na osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu usług.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Tak jak wspominaliśmy od 2004 roku bez chwili przerwy nie licząc pandemii;-)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Oj zdecydowanie kontakt z Wami;-) wielokrotnie już podczas spotkań przed podpisaniem umowy , wytwarza się chemia i w dniu ślubu czy na sesji narzeczeńskiej, traktujecie nas jak starych znajomych;-) co niewątpliwie pomaga w swobodnej atmosferze.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Fotografia- zdecydowanie Canon;-) do niedawna to lustrzanki Mark III teraz to bezusterkowce R6. Do tego cała paleta niesamowicie jasnych obiektywów o przesłonach 1.4;-) Filmowcy, to stworzone do tego Sony, systemy stabilizacji , slidery i drony;-)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Po pierwsze jakość usług. Profesjonalny sprzęt, system lamp błyskowych, jasne obiektywy to gwarancja że nie zaskoczy nas żadna sala, ślub w plenerze;-) niezawodność. Do tego każdy z nas w plecaku ma zapasowy aparat w razie czego;-)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej usługę fotograficzną wykonuję sam, w 30 % jako dwóch fotografów z żoną. Usługa foto video to już najczęściej 1 fotograf = 1 lub 2 operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Na " weselniaka" czyli jak najmniej odróżniać się od gości weselnych. Koszula, spodnie eleganckie. Nie wyobrażam sobie wyskoczyć w koszulce i jeansach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy udostępniamy na ręcznie wykonanych pendrive, polska dystrybucja SanDisc) , raz specjalna platforma umożliwiająca oglądanie całego materiału wraz z menu online na telefonach, pc czy telewizorach;-)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Podstawowym nośnikiem jest ręcznie wykonany przez nas pendrive leśny;-) Zdjęcia dodatkowo lądują w galerii zabezpieczonej hasłem, oraz na życzenie do pobrania z dysku online.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Wg umowy to 120 dni, od daty realizacji pleneru. Jeżeli takowej usługi nie ma w pakiecie liczymy od dnia ślubu. Najczęściej mieścimy się w 90 dniach;-)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście!!! dodatkowo przed każdą ceremonią, dobrowolnie z papierami udajemy się do księdza, informując że mamy przyjemność uczestniczyć w ceremonii prosimy o wskazówki;-)

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak , po pierwsze świadomość niebezpieczeństwa, latanie nad ludźmi itp. Dwa bardzo często jako opcja dodatkowa, Młodzi decydują się bym zabrał drona na sesję foto w plenerze i tam wykonał kilka niesamowitych fotografii;-)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Tworząc film i fotografię, staramy się pokazać to, czego bez Nas nikt by nie zobaczył to nasze motto doskonale oddaje uchwycony kadr;-)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Praktycznie nie ma takiego którego nie lubimy;-) Emocje są od pierwszych chwil do samego końca;-) oczywiście inne są podczas przysięgi, inne gdy młody leci pod sufit gdy rozbrzmiewa " Młody się żeni";-)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Zdecydowanie ....TAK ;-) Analizując koszty 2 dni, przelotu niedrogiego hotelu, wynajęcie auta, dochodzimy do wniosku że, wychodzi taniej niż podróż polskimi drogami w odległe miejsce.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Jesteśmy zakochani w górach;-) i to tych na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej, jak i Rusinowa Polana, Kasprowy, Bieszczady czy Dolina Pięciu Stawów;-) tam też najczęsciej jesteśmy ale zawsze trafi się las, pustynia morze. Nie jest to dla nasz żaden problem;-)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Prywatna chata w górach + cały teren...ale była impreza;-)ps: miałem nocleg ;-), ale tez myślę że Zamek Książ i ślub Humanistyczny Japońsko - polski czy Zamek Ogrodzieniec i ślub na dziedzińcu;-)

Jaki jest styl naszej pracy?

Subtelny delikatny, nie narzucamy się nie staramy się wpływać na Wasz dzień . Kochamy " łapać " ulotne chwile podczas gdy o tym nie wiecie. Filmy cechuje smak doskonałe zgranie obrazu i dźwięku .

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Po staropolsku." zimna wódka, dobry dj-zespół" i nie żebyście nie starali się być logistykami i kontrolerami usługodawców na Waszym ślubie. Czas rozliczeń czy z salą, dj fotograf, samochód będzie po weselu, teraz bawcie się i cieszcie każdą chwilą;-)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Podstawy angielskiego;-) już nie długo mandaryński, czyli potocznie zwany językiem Chińskim;-)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Najlepsi w Polsce i na świecie, nie będę przytaczał nazwisk ale przez tyle lat spełniliśmy marzenia i u każdego z naszych guru byliśmy na warsztatach chłonąć wiedzę;-)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, tak i jeszcze raz TAK. Nasze pakiety to przykłady. Każda para dowolnie modyfikuje pod siebie, przecież to Wasz wyjątkowy dzień;-)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Oj kochani, teraz są takie możliwości że nie ma się co martwić . Rękawy foliowe na aparaty, parasole...spokojnie damy rade;-) jeszcze piękne zdjęcie w deszczu pod parasolem zrobimy;-)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie żadną. Fotografowie kreują salę światłem błyskowym , subtelnie rozstawionym po kątach. Operatorzy posiadając tak zaawansowane nowinki techniczne, nigdy nie używają żadnych własnych źródeł światła;-) pracujemy na zastanym z gwarancją jakości;-)

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Kreowanie światłe, autorska obróbka( brak po nasze stronie używania ogólnie dostępnych presetów, gdzie potem 100 par ma tak samo obrobione zdęcia) Nie kierujemy się modą ( wyprana zieleń , pomarańczowe twarze) fotografia to pamiątka na lata. Za X lat ma być tak samo piękna i nie przyprawiająca o wypieki wstydu, z powodu krótkotrwałej mody na obróbkę. Zdjęcia naturalne, mało ustawiania;-)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Przede wszystkim teledysk, kwintesencja całego dnia, zamknięta w piosence przez Was wybranej;-) Jednocześnie obserwujemy że 100% Par młodych chętnie przyjmuje w cenie też dłuższy film z dźwiękiem z profesjonalnych rejestratorów, słów przysięgi czy dobrze wyselekcjonowanych ujęć z zabawy;-)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Książki...dużo książek . Myślałem o aparacie ale skąd brać baterie ?

Nasze pasje.

Książki, zwierzęta, fotografia. To chyba to co nas najlepiej odzwierciedla;-) i oczywiście wędrówki po górach!!!

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Gladiator, Cztery wesela i pogrzeb;-) a książki to chyba Filary Ziemi Ken Follet, Sapkowski Wiedźmin;-)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022

Opinie (10)

OesStudio Fotografia & Film id:49595
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
O
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Ogrodzieniec
Data dodania: 05-04-2022

Razem z mężem polecamy Oes z całego serca!
Teledysk oraz film z naszego wesela wyszedł cudnie i przerósł nasze oczekiwania! ❤️
Już od pierwszych kadrów wracają wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w tym wielkim dniu, aż coś się robi na sercu. Film jest dopracowany w każdym calu i ogląda się go z ciarkami na ciele.
Muzyka jest idealnie dobrana, każde ujęcie doskonale z nią współgra! Wszyscy goście oglądając byli zachwyceni!

Operator Rafał wykazał się dużym profesjonalizmem, uchwycił wszystkie momenty, przy czym był niezauważalny. Ponadto Rafał jest uśmiechniętą, mega wyluzowaną oraz przesympatyczną osobą z świetnym poczuciem humoru, która potrafi rozluźnić emocje- tak samo jak i Maciek, z którym mieliśmy przyjemność spotkać się w celu ustalenia szczegółów oraz odbioru materiału. Pierwsze spotkanie, a czuliśmy się jakbyśmy znali ich już jakiś czas.
Kontakt również jest bezproblemowy.

Jeszcze raz polecamy! A Wam dziękujemy za tak piękną pamiątkę ❤️✨

Maciek
07-04-2022

Dziękuję 🥰 te słowa to najlepszy motywator do dalszego działania 🥰

A
Ania i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-10-2021
Piekary Śląskie
Data dodania: 04-04-2022

Coś pięknego !! Polecamy każdemu z czystym sumieniem :)
Film weselny oglądamy codziennie i w oczach żony widać wielkie łzy wzruszenia za każdym razem :)) Po prostu mistrzostwo !!
Zdjęcia petarda. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć. Po prostu genialne.
Świetny kontakt, świetna współpraca, świetna atmosfera - wszystko do dogadania, zawsze uśmiechnięci

Dziękujemy za uwiecznienie tak ważnego dnia w tak cudowny sposób. Lepiej nie mogliśmy trafić :))

Maciek
05-04-2022

Kochani, już niedługo znów się spotkamy 😉 dziękujemy całego serducha za te piękne słowa. To motywacja do dalszego działania 🥰

A
Alicja i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2021
Szczyrk
Data dodania: 04-04-2022

OesStudio nie mogliśmy lepiej trafić, jesteście najlepsi! Widać, że robicie to z pasją ❤ Dzięki Wam będziemy mogli ten dzień przeżyć jeszcze raz. Polecamy z czystym sumieniem! Jest 🔥🔥‼️‼️

Maciek
04-04-2022

Dziękujemy Wam z całego serducha;-) i widzimy się niedługo na wiosennej sesji rodzinnej;-)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Stronie Śląskie
Data dodania: 03-04-2022

Bardzo gorąco polecam OesStudio🥰
Kreatywność, profesjonalizm, atmosfera i przede wszystkim pasja📹📸
Współpraca z Panami z Oes to czysta przyjemność, a przy okazji ubaw po pachy 😁😂
Od podziękowań dla rodziców po przepiękny i romantyczny teledysk ślubny! Otrzymaliśmy więcej niż można było oczekiwać ❤️
Plener był również cudowny⛰
Przechodząc do reszty „pamiątek” weselnych chciałabym podziękować za przepiękną fotoksiążkę, rodzice I dziadkowie są zachwyceni prezentem 🥰
Pięknie wykonane drewniane pudełeczko z pendrivem też zrobiło robotę, pamiętaliście o każdym detalu 🥰
Uwielbiamy wracać wspomnieniami do tego dnia, a dzięki Wam mamy możliwość oglądać cały materiał idealnie zmontowany i w najlepszej jakości❤️
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia na innych okazjach i może sesjach ?📸 🥰
Pozdrawiam, buziaki 🥰❤️

Maciek
03-04-2022

Prawie się popłakałem czytając te słowa🥰🥰 jesteście kolejną parą młodą, z którą kontakt pozostanie na dużo dłużej niż tylko na czas zlecenia. A Wasza impreza....no było niesamowicie 🥰🥰🥰

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Sosnowiec
Data dodania: 03-04-2022

Jestem tak pozytywnie zaskoczona filmikiem ❤️ dziękuję dziękuję ❤️ cudowna pamiątka na całe życie a emocje znowu wróciły. Oczywiście wzruszyliśmy się do łez. Piękne 😍 wiedziałam że wybierając Was nie będziemy żałować! 🔥❤️ Kawał dobrej roboty. Nie mogę doczekać się sesji plenerowej. Polecam każdemu ten cudowny team. 😁

Maciek
05-04-2022

♥️♥️ i jak Was nie kochać 🥰 dzięki kochani za te słowa ♥️

N
Natalia Woźniakowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Lgota Murowana
Data dodania: 02-04-2022

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm!
Świetny klimat, podczas tego najważniejszego dla nas dnia czuliśmy pełen luz, obecność chłopaków była ledwie zauważalna a w razie potrzeby zawsze byli dla nas pomocni.
Przepiękne ujęcia, świetnie zmontowane filmy, idealnie dopasowane do muzyki i wysoka jakość.
Ujęcia z drona to totalny sztos 🔥
Nie mogę też nie wspomnieć o cudownym albumie czy detalach takich jak szkatułka na zdjęcia i pendrive wykonanych z największą starannością. Robią ogromne wrażenie!
Przerośli nasze najśmielsze oczekiwania ❤️
Nie mogliśmy lepiej trafić! Poprostu najlepsi! ❤️❤️❤️

Maciek
02-04-2022

♥️♥️♥️ co mogę powiedzieć 🥰 Ślub na zamku 😱😱😱
To było mega zaskoczenie..Cześć Maciek,masz wolny termin ? Super bo właśnie bardzo chcemy byś zrobił nam zdjęcia i film. A ..zapomniałam powiedzieć ślub będzie na dziedzińcu Zamek Ogrodzieniec 😱😱♥️♥️♥️ top , top jeszcze raz top zlecenie 🥰🥰🥰 cieszymy się że zostawiliśmy taka pamiątkę po sobie ♥️♥️

S
Sabina i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2021
Ruda Śląska
Data dodania: 02-04-2022

OesStudio Fotografia & Film - Ogromnie i z całego serca polecamy! Są niesamowici !🤩🤩 Ooo tak... 🤭 Na samą myśl o Was uśmiechy nie schodzą nam z twarzy !
Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej ekipy jak Wy! Dzięki Wam, ten dzień był dla nas jeszcze bardziej niezwykły!! 🥺❤️ Pełen profesjonalizm, pasja, zaangażowanie i ogromne wsparcie w tych stresujących chwilach 🥺😘 Byliście zawsze tam gdzie trzeba, obdarowując nas i naszych gości pozytywną dawką energii. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że mogliśmy z Wami spędzić ten wyjątkowy dzień ! Stworzyliście nam piękną historię która pozostanie w naszych wspomnieniach na lata! DZIĘKUJEMY !❤️ I serdecznie każdemu polecamy 😘🎊

Maciek
02-04-2022

Kochani ♥️♥️ łzy same napływają do oczu gdy czyta się takie słowa. Mogę śmiało powiedzieć że usługa przerodziła się w bliższą znajomość i jeszcze nie raz spotkamy się🥰🥰

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Zawiercie
Data dodania: 01-04-2022

Serdecznie polecamy OesStudio ! 🥰 Udało im się stworzyć przemiłą atmosferę w czasie przygotowań i całej uroczystości. Podczas ślubu oraz zabawy weselnej byli niezauważalni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z materiału, który otrzymaliśmy. Ujęcia z drona okazały się strzałem w dziesiątkę. Widać, że fotografie i filmy tworzone są z pasją i zaangażowaniem ! ☺️

Dziękujemy 🥰
Roksana & Tomasz
31.07.2021

Maciek
02-04-2022

Są Pary których nigdy się nie zapomina ♥️ zdecydowanie należycie do nich ♥️ z całego serducha dziękujemy za ciepłe słowa ♥️

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 6482431947
Adres: Zabrze, , 41-800, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 1652

Popularne miasta w okolicy