Oliwia Kędzierska make-up
O nas
Zakres usług
- dojazd do klienta
- makijaż
- fryzjer
O nas
Jestem makijażystką i stylistką fryzur pracującą na terenie województwa Śląskiego, Małopolskiego i Opolskiego. Od ponad pięciu lat mam przyjemność pracować na sesjach, ślubach i z klientami indywidualnymi.
W mojej pracy używam głównie wschodnich technik makijażu, w których króluje naturalne, świetliste wykończenie cery, piękne podkreślenie oczu, trójwymiarowe konturowanie twarzy bez efektu ciężkiego matu i pudrowości na twarzy.
Cały czas zdobywam wiedzę i doświadczenie u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców takich jak Katerina Karpovich, Yana Panfilovskaya, Sasha Nikolina oraz Monika Urbanik, Anna Woźniak, Sylwia Wąsik i wiele innych.
Pracuję na takich markach jak MAC, Hourglass, Tarte, Sensai, Dior, Danessa Myricks Cosmetics, Estee Lauder, Make-up Atelier Paris, Pat McGrath Labs i wiele innych.
Na tym portalu jestem w stanie pokazać Ci tylko część mojej pracy i warsztatu. Zapraszam Cię do obejrzenia mojego instagrama, gdzie znajdziesz najwięcej moich ślubnych inspiracji.
OFERTA NA 2025 I ZAPISY SĄ JUŻ OTWARTE
Cennik - Oliwia Kędzierska make-up
Pakiety z dojazdem
Poznajmy się
Tak wygląda nasza praca
W dniu ślubu najbardziej gorący i naładowany emocjami czas to: czas ceremonii ślubu, pierwszy taniec i oczywiście przygotowania ślubne. Dlaczego wybór odpowiedniej makijażystki jest tak ważny w dniu ślubu? To od makijażystki i stylistyki fryzur zależy jedna z ważniejszych rzeczy, które już na samym początku wpłyną na Twoje samopoczucie w dniu ślubu, czyli Twój perfekcyjny look. W czasie przygotowań ślubnych Panie Młode dopinają czasem ostatnie szczegóły, więc muszą być pod telefonem. Czasem - bo oczywiście nie zawsze jest perfekcyjnie, coś idzie nie do końca po naszej myśli i może to być mały detal lub coś, co jest dla Was ważne w tym dniu. Jako makijażystka nie wyobrażam sobie nie radzić ze stresem i pracą w zmieniającym się środowisku. To my jako specjalistki, które w tym dniu opiekujemy się Wami jako pierwsze jesteśmy odpowiedzialne za Wasze dobre samopoczucie, pomoc oraz miłą atmosferę. Nigdy nie przenoszę na siebie stresu mojej klientki, a wręcz przeciwnie staram się wprowadzić spokój i opanowanie w momentach, kiedy podczas przygotowań panują duże emocje.
Co najbardziej lubimy w swojej pracy?Na to pytanie chciałabym odpowiedzieć cytatem:
“Find a job you love, and you will never have to work a day in your life.”
To pytanie często zadają mi moje klientki, a ja z dumą odpowiadam: Uwielbiam moją pracę.
Uważam, że w mojej pracy spotykam na codzień mnóstwo pięknych rzeczy i takie rzeczy tworzę. Idealna biała suknia, piękne dodatki, przyjaźń pomiędzy świadkową a Panią Młodą, miłość mamy, rodziców, piękne miejsca i okolice, cudowne kwiaty. To jest moja sceneria pracy :) a ja dodaję do tego wszystko makijaże, dzięki którym kobiety w dniu ślubu czują się pewne siebie, wyjątkowe, po prostu piękne.
W branży ślubnej pracuję od ponad 5 lat, ale makijażem interesuję się już znacznie dłużej. Po tym czasie widzę, jak ważne jest doświadczenie wizażystki i wiem, że nigdy nie wybrałam na swój ślub kogoś, kto ma krótkie doświadczenie. Po prostu pewne rzeczy przychodzą z czasem :) wiem to po sobie, wiem to od koleżanek z branży.
Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?Jeśli ktoś w swojej pracy upiększa kobiety, a po wykonaniu makijażu lub stylizacji włosów widzi w oku tą iskierkę, to musicie mi wierzyć - nie ma większej satysfakcji z pracy :)
Języki obce, którymi się posługujemy.Płynnie mówię po angielsku również w języku specjalistycznym w mojej branży, więc praca z klientkami anglojęzycznymi nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem. :) ze względu na moje miejsce zamieszkania rozumiem też podstawy języka czeskiego oraz z pasji hiszpańskiego.
Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?Każdy mój makijaż jest spersonalizowany - specjaliści w tej branży nie działają schematami. Nie wystarczy nauczyć się robić czegoś raz. Każda skóra, typ urody, oczekiwania, wymagania są inne u każdej klientki. Działam w branży ślubnej i zdarzało mi się już przygotować Panie Młode w godzinach nocnych - jeśli nad ranem miały wylot na sesję ślubną za granicą, w plenerze, ponieważ Pani Młoda chciała, by panowała sielska, piknikowa atmosfera :) zawsze jestem otwarta na propozycje ze strony moich klientek.
Tego nie dowiecie się nigdzie indziej
Wyzwania, przygoda i piękne miejsca - to wszystko łączy podróżowanie. Z przyjaciółkami lub na solo trip mogę wybrać się zawsze. Uwielbiam planować każdy szczegół, zagłębiać się kulturę i historię nowych miejsc, a potem wszystko to uwiecznić.
Ciekawostki na nasz temat.Jestem zodiakalnym rakiem i najlepiej czuję się właśnie w wodzie :) uwielbiam zwierzaki, dlatego zawsze cieszą mnie czteronożni towarzysze na Waszych ślubach 🐶🐱 moja ulubiona pora roku to lato, a śnieg i niskie temperatury mogłyby dla mnie istnieć tylko przez miesiąc - oczywiście w grudniu
Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?Kolorem roku 2025 według Pantone został Mocha Mousse i warto pomyśleć o makijażu właśnie w tych tonach - akcent na oczach czy na ustach po prostu bajka. A w modzie ślubnej z jednej strony powrót boho, z drugiej wciąż proste, satynowe wykończenia. Tutaj chyba wszystko zależy od wizji Panny Młodej.
Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.Myślę, że mój styl pracy najbardziej wpisuje się w soft glam, boho, old money
Opinie - Oliwia Kędzierska make-up (9)
Pary młode podkreślają, że profesjonalizm i komunikatywność są kluczowe podczas przygotowań do ślubu. Doceniają szybki kontakt i jasne ustalenia, które zapewniają spokój i poczucie bycia zaopiekowanym. Makijaże i fryzury ślubne wykonane przez specjalistkę są opisywane jako "najpiękniejsze, jakie można sobie wymarzyć" i "idealnie dobrane do urody". Szczególnie chwalona jest niezwykła trwałość wykonanych stylizacji, które utrzymują się w nienaruszonym stanie przez całe przyjęcie, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Pozytywna atmosfera i wyczucie stresu towarzyszącego pannom młodym sprawiają, że czują się one zrelaksowane i pewne siebie. Współpraca przebiega harmonijnie, a efekty końcowe spełniają nawet najwyższe oczekiwania, co potwierdzają liczne rekomendacje.
Bardzo polecam 😊 Wszystko było świetnie przygotowane, pełen profesjonalizm i super atmosfera. Korekta pana młodego bardzo naturalna i praktycznie niewidoczna, a zrobiła robotę 😊Panna młoda zachwycona ❤️
Najpiękniejszy makijaż, jaki tylko mogłabym sobie wymarzyć, a jestem bardzo wymagająca i naprawdę niełatwo mnie zadowolić. Idealnie dobrany do urody, do tego fenomenalna trwałość (warunki takie jak padający śnieg i następnie całe wesele przetańczone - a makijaż był dosłownie nietknięty i w IDEALNYM stanie do samego końca imprezy).
Do tego trzeba wskazać na miłą i serdeczną atmosferę - w dniu ślubu wiadomo, każdy jest zestresowany, ale Pani Oliwia wprowadza takie opanowanie, profesjonalizm, ale też i dobry humor, że mogłam po prostu się zrelaksować i zacząć cieszyć tym wyjątkowym dniem.
Innym razem byłam u Pani Oliwii na fryzurze - jestem absolutnie zachwycona! Mam włosy długie, naprawdę wymagające i powierzam je tylko zaufanym, poleconym osobom. Podobnie jak przy makijażu należy podkreślić niesamowitą trwałość (a myślałam, że fale na moich włosach są niemalże niemożliwe do utrzymania dłużej niż przez jakieś maks pół godziny od wyjścia od fryzjera:) ). Fale w perfekcyjnym stanie przeżyły do dnia następnego, przy czym zupełnie normalnie funkcjonowałam i ich nie oszczędzałam.
Będę wracać przy każdej możliwej okazji, żeby poczuć się naprawdę pięknie i kobieco + mam pewność, że zawsze po wyjściu od Pani Oliwii będę wyglądać doskonale.
Z całego serca i z pełnym przekonaniem polecam!
Oliwia zadbała o mój makijaż ślubny. I nie tylko! Zadbała też o wspaniałą atmosferę i o to, że czułam się naprawdę w dobrych rękach. Był to mój pierwszy profesjonalny makijaż, po próbnym (który był piękny) miałam jedną uwagę, którą Oliwia w tym najważniejszym dniu idealnie wprowadziła w życie. Czułam się pięknie, makijaż był delikatny i bardzo trwały. Najbliższe mi osoby (pakiet 4 kobiet) również były bardzo zadowolone! Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej a ja na pewno będę wracać. Po przygotowaniach do ślubu mam pełne zaufanie jeśli chodzi o jakość wykonanej pracy. Dziękuję!
Dziekuje Oliwii która zrobiła mi przepiękny makijaż i włosy na mój ślub. Wszystko trzymało się aż do rana. Gorąco polecam! 🥰
U p. Oliwii robiłam moją fryzurę ślubną. Wyszła przepięknie, trzymała się bez problemu całą noc, nie musiałam się w ogóle martwić tym czy coś się rusza, wypina, czy puszy. Atmosfera podczas usługi również była fantastyczna
Oliwia zrobiła mi przepiękny makijaż ślubny, który trzymał się do rana. Oko niesamowite, a strefa pod oczami nienaruszona (brak cienia, nic się nie rolowało w zmarszczkach) co jest u mnie dużym problemem zazwyczaj. Serdecznie polecam!
Oliwia to istna czarodziejka. Dzięki niej w dniu swojego ślubu mogłam czuć się tak pięknie. Oliwia nie tylko dba o piękny makeup, ale stara się również rozluźnić atmosferę.
Kontakt - Oliwia Kędzierska make-up
Kontakt w godzinach:
Wyjątkowe sale weselne w mieście Ustroń
Polecamy
Nowe ogłoszenia
Blog ślubny
Przygotowania do tego pięknego dnia z Oliwią były cudowne! Czułam się zaopiekowana i spokojna. Makijaż i fryzura sprawiły, że czułam się pięknie! Jestem bardzo szczęśliwa, że wybrałam właśnie Oliwię! Z całego serca dziękuję 🫶♥️