Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

On Studio id:19410

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
793-175...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
690-003...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Rzeszów, podkarpackie
Data dodania: 18-02-2016
Liczba odwiedzin: 1050

Oferta

Nasze Usługi kierujemy do Wszystkich którym zależy na Ciekawym Uchwyceniu tego Jednego Pierwszego Dnia na Nowej Drodze Życia i którym zależy przede wszystkim na jakości a nie na wielkiej Ilości powtarzających się zdjęć.
Uroczystość ślubna jest jedną z najważniejszych i najpiękniejszych chwil dla każdego człowieka. Naszym celem jest uchwycenie tych magicznych chwil, do których będziecie mogli wrócić po latach z uśmiechem na twarzy i łezką w oku.
Staramy się by film weselny miały wyjątkowy styl i pamiątkowy charakter. Zajmujemy się videofilmowaniem uroczystości od kilku lat.
Proponujemy usługę kompleksową foto/video w bardzo dobrej cenie 1400 zł komplet w wersji standard za całe wesele w tym (film DVD lub HD , płyta ze zdjęciami min 500 szt jednak z każdego wesela obrobionych jest ok 700 więc 200 szt zdj otrzymujecie Państwo gratis, klip z sesji plenerowej, i sesja w oddzielny dzień wyznaczony) fotografia i videofilmowanie ,Rzeszów, Dębica, Mielec, Jasło, Szczucin, Kraków, Tarnów .Ropczyce,

Rodzaj:

  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

On Studio
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów

Nowe ogłoszenia