Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
ONE SHOT MORE - Life creates the most beautiful stories, Zamość - zdjęcie 1
ONE SHOT MORE - Life creates the most beautiful stories, Zamość - zdjęcie 2 ONE SHOT MORE - Life creates the most beautiful stories, Zamość - zdjęcie 3 ONE SHOT MORE - Life creates the most beautiful stories, Zamość - zdjęcie 4 ONE SHOT MORE - Life creates the most beautiful stories, Zamość - zdjęcie 5
1 / 5

ONE SHOT MORE - Life creates the most beautiful stories id:31850

Zamość, lubelskie
(2)
Dodaj opinię

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Życie, a raczej ludzie tworzą najpiękniejsze historie. To Wy! Poprzez wybór kościoła, sali weselnej, kwiatów, dekoracji sali, wszelkich dodatków, czy właśnie fotografa budujecie to wyjątkowe wydarzenie, które ja chce zatrzymać dla Was na zdjęciach w najlepszy możliwy sposób.

Opinie (2)

Dodaj opinię
ONE SHOT MORE - Life creates the most beautiful stories id:31850
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2017
Hrubieszów
Data dodania: 19-11-2017

Hmm, długo się zastanawiałam co mam napisać i kilka słów przyszło mi do głowy. Są to: profesjonalizm, serdeczność, otwartość, zaangażowanie i cierpliwość. Mieliśmy sesje z małym dzieckiem więc nie było lekko, ale fotograf spisał się na medal i stworzył bardzo przyjacielską atmosfere, dzięki czemu zdjęcia wyszły Genialnie. Serdecznie polecam :)

A
Anna W.
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Lublin
Data dodania: 02-11-2017

To, o czym warto napisać, to jakim jest człowiekiem. Praca z nim to czysta przyjemność – poczucie humoru, sposób bycia, luz, a zarazem skupienie, otwartość – to wszystko Andrzej prezentuje w idealnych proporcjach! Subtelny obserwator i łowca wszystkich ważnych, często niepowtarzalnych momentów. Jego obecność jest praktycznie nieodczuwalna, a sesje zdjęciowe nie krępują nawet tych, którzy nie przepadają za błyskiem lampy. Wykorzystuje miejsce, czas, nastrój najlepiej jak to możliwe, przez co zdjęcia są bardzo naturalne i oryginalne. Jest otwarty na wszelkie sugestie i dostosowuje się do oczekiwań pary. Jest skarbnicą wielu praktycznych wskazówek, dzięki którym na zdjęciach wygląda się dobrze! Myślimy, że najlepszą rekomendacją są zdjęcia – jesteśmy nimi zachwyceni! Złego słowa nie da się powiedzieć.
Andrzej – dziękujemy, że tyle czasu nam poświęciłeś, współpraca z Tobą to fantastyczna przygoda, a reportaż z dnia ślubu jest naszą najlepszą pamiątką. Utrwaliłeś wszystko, co staraliśmy się zapamiętać i ukazałeś to, czego nie mieliśmy szans zobaczyć .
POLECAMY NA 100%!!!

Kontakt

Adres: Zamość, , 22-400, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 501