ONUS MUSIC- Zespół wokalno- instrumentalny id:15940

Oferta
Dodaj do plannera

Zespół ONUS tworzą trzy osoby. Jesteśmy młodym, energicznym zespołem muzycznym, prezentującym nową, lepszą jakość obsługi muzycznej imprez rozrywkowych i uroczystości weselnych.
Wykonywane przez nas aranżacje muzyczne tchną świeżością i ekspresją . Sięgamy do starych, znanych szlagierów muzycznych, jak i do tych, które współcześnie zdobywają rynki muzyczne.
Wychodzimy z założenia, że mamy nie tylko grać dobrą muzykę, ale przede wszystkim bawić gości. Scenariusz, obsługiwanych przez nas wesel, uzgadniamy wcześniej z Parą Młodą, aby proponowany rodzaj muzyki i weselnych zabaw w pełni odpowiadał ich wyobrażeniom i oczekiwaniom.
Staramy się łączyć piękne polskie zwyczaje weselne ze współczesnymi zabawami.
Zespół ONUS to gwarancja wspaniałej zabawy.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Pozostałe:

  • efekty świetlne
  • granie przy wyprowadzeniu

Skład:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 3

Cennik

Orientacyjna cena: 3500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: ONUS MUSIC- Zespół wokalno- instrumentalny id:15940
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Sylwia i Tomek Dodano: 13-10-2016
Data imprezy: 24-09-2016 Miejscowość: Jozefow
(5)
Zespół tworzą osoby niezwykle muzykalne! Bardzo mili i otwarci na nasze prośby i sugestie, sami również służą pomocą i doradztwem. Pomysły zaproponowane przez zespół niezwykle trafione. Jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo szczęśliwi ze trafilismy na Onus Music! Zespół profesjonalny i rzetelny. Uczciwi i przemili ludzie. Nasi goście również nie szczędzili pochwał pod ich adresem, bawili się bardzo dobrze. Zespół porywa do tańca i wspaniale prowadzi wesele. Na pewno chętnie skorzystamy w przyszłości przy organizowaniu innej imprezy, chrzcin, urodzin lub rocznicy☺ Bardzo gorąco polecamy!!! Zespół Onus Music jest super!!!
Autor: Łukasz i Paulina Dodano: 12-10-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: stare kozłowice
(5)
Długo szukaliśmy zespołu, który zagrałby muzykę dla młodszych i tych troszkę starszych. W końcu, któregoś dnia skontaktowaliśmy się z zespołem Onus Music. Spotkaliśmy się z Panem Danielem, który jest bardzo sympatyczny i widać muzyka to jego pasja :) Obgadaliśmy szczegóły i gdy nadszedł dzień wesela byliśmy pod wrażeniem tego co przygotował dla Nas zespół podczas pierwszego tańca, będa to wspomnienia na całe życie. Muzycznie zespół prezentuje wysoki poziom, na weselu był pop i disco polo, te nowsze utwory jak i te dla naszych rodziców/ dziadków. Wszyscy bawili się świetnie, muzyka połączyła pokolenia :) A zabawy weselne przygotowane przez zespól rozbawiły nas do łez. Wszyscy zespołu są bardzo sympatyczni, uśmiechnięci i utalentowani. Pozdrawiamy serdecznie cały zespół i dziękujemy za wspaniałe wesele.
Łukasz i Paulina :)
Autor: Ola Dodano: 09-10-2016
Data imprezy: 17-09-2016 Miejscowość: warszawa
(5)
Jesteśmy z mężem częstymi bywalcami wesel z racji dużej rodziny i ilości znajomych, ale już dawno tak dobrze się nie bawiliśmy, zespół rewelacja, repertuar petarda. Gorąco polecam!!!!
Autor: Zosia Dodano: 26-07-2016
Data imprezy: 09-07-2016
(5)
Dawno nie bawiłam się tak dobrze na weselu! Super zespół! Różnorodny repertuar, dobrze wykonany - wszystko na plus. Szczerze polecam!
Autor: Krzysztof Dodano: 25-07-2016
Data imprezy: 16-07-2016
(5)
Zespół zagrał u nas na weselu w zeszłym tygodniu. Dziękujemy za świetną zabawę, wszyscy goście bawili się znakomicie. Muzyka była również bardzo dobrze dobrana w klimatach pop/disco polo :))

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ONUS MUSIC- Zespół wokalno- instrumentalny
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 29-08-2015
Liczba odwiedzin: 742

Polecamy

Nowe ogłoszenia