Oprawa muzyczna ślubów Pan_da id:25570

Szczecin, zachodniopomorskie
(4)
Dodaj opinię
516-243...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • gitara
 • skrzypce

Śpiew:

 • ilość osób: 2
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Nazywamy się zespół Pan_da i chcemy zaoferować Wam oprawę muzyczna ślubu oraz uroczystości kościelnych. Gramy w kwartecie: gitara, skrzypce oraz wokal damski i męski. Możliwe jest dobranie do naszego składu innych instrumentów muzycznych, np. saksofonu czy fletu. Wspólnie upiększamy śluby od kilku lat (grając rocznie ponad 30 razy w różnych miejscach), dlatego WARTO NAM ZAUFAĆ.

Utwory, które gramy to m.in.:
- Ave Maria – Schubert
- Alleluja – Cohen
- Marsz Mendelsona
- Jesteś blisko mnie
- Mój Jezu mój Zbawco
- Gdy drogi pomyli los zły
- Każdego dnia
- Stoję dziś
- Chlebie najcichszy
- Schowaj mnie
- Mów do mnie Panie
- Strach mój sprawia

Możliwe jest wspólne uzgodnienie granych piosenek. Upiększanie ślubów to nasza pasja, którą realizujemy profesjonalnie i w pełnym porozumieniu z Parą Młodą, o czym mogą zaświadczyć same pozytywne komentarze i opinie na naszym fanpage.

Dojeżdżamy na terenie zachodniopomorskiego i pobliskich województw.

FB - Oprawa muzyczna ślubów Pan_da

Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, aby uzyskać więcej informacji.

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Oprawa muzyczna ślubów Pan_da id:25570
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Gryfino
Data dodania: 07-08-2018
Ekipa profesjonalistów! :) Dzięki Wam msza w kościele była jeszcze bardziej wzruszająca :) Dziękujemy Wam bardzo raz jeszcze <3 Polecam wszystkim Młodym Parom!
E
Ewelina i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Drawsko Pomorskie
Data dodania: 19-07-2018
Gdyby się dało to ocena byłaby 100/100 :) Było rewelacyjnie, nawet lepiej niż marzyłam! Dzięki Wam idealnie! Polecamy każdemu, nie ma co się zastanawiać tylko pisać i rezerwować termin. Nagrania nie oddają tego jak jest pięknie, jak czysto i magicznie. Będziemy polecać każdemu i zazdrościć, że tym razem to nie dla nas. Polecamy z calego serca i dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy:)))))))
J
Joanna i Jędrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Kłodzino
Data dodania: 16-06-2018
Dziękujemy jeszcze raz! Było pięknie i wzruszająco, dokładnie tak, jak chcieliśmy. Polecamy wszystkim Młodym Parom!
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Iwięcino
Data dodania: 14-06-2018
Oprawa muzyczna ślubu na najwyższym poziomie Jeszcze raz dziękujemy za występ, było przepięknie Młodzi, utalentowani ludzie, występ profesjonalny, nasi goście byli również pod wielkim wrażeniem. Polecamy wszystkim, którzy się wahają! Naprawdę warto
Pozdrawiamy, Ania i Michał
Tomek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Tomasz Bodnar
Adres:Szczecin
woj. zachodniopomorskie
516-243...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-03-2017, liczba odwiedzin: 2136
Telefon
516-243...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie