Zobacz zdjęcia (1)
Oprawa muzyczna ślubu Alicja Kosińska, Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Oprawa muzyczna ślubu Alicja Kosińska id:20809

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaoferować profesjonalną i kompleksową oprawę wokalno - instrumentalną Ślubnej Mszy Świętej. Posiadam wykształcenie muzyczne - jestem absolwentką Wydziału Wokalno - Estradowego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Mam siedmioletnie doświadczenie w branży ślubnej.

Wspólnie z narzeczonymi wybieramy repertuar, tak aby ceremonia zaślubin była niezwykłą i niezapomnianą chwilą, która zostanie w sercach Młodej Pary i Gości na długi czas. Repertuar, który mogę zaproponować jest niezwykle bogaty i urozmaicony bowiem znajdują się w nim pieśni liturgiczne takie jak ,,Ave Maria", ,,Skosztujcie i zobaczcie", ,,Zbliżam się pokorze" jak również utwory, które w ostatnim czasie stały się popularne i weszły do kanonu pieśni ślubnych - ,,Panie proszę przyjdź", ,,Schowaj mnie", ,,Unoszę wzrok", ,,Alleluja", ,,Twoja miłość".

Jestem przekonana, iż moje umiejętności, wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe pozwolą sprostać Państwa oczekiwaniom i sprawią, że ten szczególny dzień, który jest tak ważnym i wyjątkowym wydarzeniem na przestrzeni całego życia nabierze wyjątkowego charakteru.

liczba odwiedzin: 7897

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie