Oprawa muzyczna ślubu - Alicja Kosińska id:20809

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Oprawa muzyczna ślubu - Alicja Kosińska

Ostatnio widziany 20-01-2018
502-388...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 08-05-2016
Liczba odwiedzin: 2280

Oferta

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaoferować profesjonalną i kompleksową oprawę wokalno - instrumentalną Ślubnej Mszy Świętej. Posiadam wykształcenie muzyczne - jestem absolwentką Wydziału Wokalno - Estradowego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Mam siedmioletnie doświadczenie w branży ślubnej.

Wspólnie z narzeczonymi wybieramy repertuar, tak aby ceremonia zaślubin była niezwykłą i niezapomnianą chwilą, która zostanie w sercach Młodej Pary i Gości na długi czas. Repertuar, który mogę zaproponować jest niezwykle bogaty i urozmaicony bowiem znajdują się w nim pieśni liturgiczne takie jak ,,Ave Maria", ,,Skosztujcie i zobaczcie", ,,Zbliżam się pokorze" jak również utwory, które w ostatnim czasie stały się popularne i weszły do kanonu pieśni ślubnych - ,,Panie proszę przyjdź", ,,Schowaj mnie", ,,Unoszę wzrok", ,,Alleluja", ,,Twoja miłość".

Jestem przekonana, iż moje umiejętności, wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe pozwolą sprostać Państwa oczekiwaniom i sprawią, że ten szczególny dzień, który jest tak ważnym i wyjątkowym wydarzeniem na przestrzeni całego życia nabierze wyjątkowego charakteru.

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Oprawa muzyczna ślubu - Alicja Kosińska id:20809
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Waldemar
Waldemar
(5)
Dodano: 20-10-2016
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Zegrze
Profesjonalizm w pełnym słowa znaczeniu.
Wszystko dokładnie tak jak było zaplanowane, śpiew ujmujący serce a skrzypce dodatkowo sprawiły niesamowity klimat tej uroczystości. Gorąco polecam panią Alicję na pewno będziecie państwo mile zaskoczeni.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Alicja Kosińska
Imię:Alicja
Nazwisko:Kosińska
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia