Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Muzyka na Ślub - Skrzypce, Śpiew, Trio Smyczkowe, Warszawa - zdjęcie 1
Muzyka na Ślub - Skrzypce, Śpiew, Trio Smyczkowe, Warszawa - zdjęcie 2 Muzyka na Ślub - Skrzypce, Śpiew, Trio Smyczkowe, Warszawa - zdjęcie 3 Muzyka na Ślub - Skrzypce, Śpiew, Trio Smyczkowe, Warszawa - zdjęcie 4 Muzyka na Ślub - Skrzypce, Śpiew, Trio Smyczkowe, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Muzyka na Ślub - Skrzypce, Śpiew, Trio Smyczkowe id:46303

Warszawa, mazowieckie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 3
 • śpiew damski

Najpiękniejsza muzyka na Twoim ślubie - kościelnym, cywilnym, plenerowym, a także humanistycznym. Z radością wykonamy największe przeboje muzyki klasycznej czy rozrywkowej podczas Waszej uroczystości. Aksamitny dźwięk skrzypiec solo lub w połączeniu z krystalicznie czystym śpiewem jest doskonałym dopełnieniem tego najważniejszego w życiu dnia.
Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami w Warszawie. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się również zespoły kameralne, takie jak duet z harfą czy trio smyczkowe.


Oprawa muzyczna w naszym wykonaniu to gwarancja najwyższego poziomu artystycznego. Jesteśmy absolwentkami prestiżowych uczelni w Warszawie, Londynie i Krakowie, występowałyśmy w takich salach jak Opera Leśna w Sopocie, Filharmonia Narodowa czy Royal Festival Hall w Londynie. Współpracujemy tylko z wykształconymi, sprawdzonymi muzykami o dużym doświadczeniu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najlepiej zrealizować nasze zadania w oparciu o gruntowne zrozumienie potrzeb Klienta. Aby było to możliwe, pozostajemy w stałym kontakcie z Parami Młodymi, które decydują się na naszą oprawę muzyczną. Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja Klientów, dlatego z uwagą przysłuchujemy się Waszej wizji, jednocześnie proponując muzyczne scenariusze skrojone na Waszą miarę.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami z dużym doświadczeniem i pasją. Dopasujemy muzykę do Waszych wymagań, a w razie potrzeby doradzimy. W ofercie obok skrzypiec solo znajdują się inne instrumenty oraz zespoły kameralne.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Stawiamy przede wszystkim na jakość usług i uczciwość wobec klienta. Nie zatrudniamy przypadkowych muzyków. Gramy w stałych składach, ze sprawdzonymi muzykami, z którymi współpracujemy od lat. Wszyscy nasi Muzycy to wykształceni profesjonaliści po Akademii Muzycznej. Oprócz znakomitego poziomu wykonawczego wyróżnia nas także nienaganna prezencja - oprawę muzyczną traktujemy jako pełnowartościowy występ artystyczny, którego ważną częścią jest strona wizualna.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasze usługi są wybierane przez Klientów, dla których liczy się przede wszystkim jakość, ale także stały i bezproblemowy kontakt z Klientem. W rozmowie z Parami Młodymi stawiamy na miłą atmosferę i profesjonalizm. Dbamy o to, aby ustalenia były przejrzyste i dokonane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze najmocniejsze strony to:
1) wysoki poziom wykonawczy - wszyscy jesteśmy zawodowymi muzykami. Nie tylko ukończyliśmy studia muzyczne, ale aktywnie występujemy na scenach w całym kraju i za granicą. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą dozą profesjonalizmu,
2) kontakt z Klientem - występ to wisienka na torcie, większa część to ustalenia i organizacja. Dbamy o stały kontakt z Klientem oraz ciągłość korespondencji. W przypadku ślubu kościelnego kontaktujemy się także odpowiednio wcześniej z miejscowym organistą.
3)kultura osobista i wykonawcza - Jako oprawa muzyczna jesteśmy częścią ceremonii, która zapadnie w pamięć na całe życie. Zachowując tego świadomość,swoim wyglądem i zachowaniem przestrzegamy zasad etykiety. Repertuar dostosowujemy do okoliczności, preferencji Klienta, ale także panujących zasad (dotyczy to głównie ślubu kościelnego).

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Muzyka to nasza pasja, nasza praca umożliwia nam realizowanie jej, a także dzielenie się nią z innymi.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Największą radość sprawia nam zadowolenie naszych Klientów. Nic tak nie cieszy jak poczucie dobrze wykonanej pracy oraz udanego występu :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Współpracujemy tylko z wykształconymi muzykami po Akademii Muzycznej. Nasi Muzycy ukończyli studia m. in. w Londynie, Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Wśród największych osiągnięć naszych muzyków można wymienić występy w takich salach jak Filharmonia Narodowa, Royal Festival Hall, Hala Stulecia, Herkulessaal w Monachium, czy na festiwalu KFPP Opole. Nasi Muzycy są też laureatami licznych nagród i stypendiów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w oprawie muzycznej ślubów.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

W naszej wieloletniej działalności zajmowaliśmy się oprawą muzyczną ślubu w kraju i za granicą. Obok ślubów katolickich i cywilnych w naszej karierze pojawiały się także ceremonie muzułmańskie, protestanckie i humanistyczne.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin zależy od wybranego zakresu usług i jest ustalany indywidualnie z Klientem.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zespołu wybierany jest przez Klienta - pomagamy w wyborze przesyłając nagrania oraz wspólnie analizując czynniki takie jak preferencje Pary Młodej, rodzaj ceremonii, akustyka, itp.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na własnych instrumentach muzycznych. Są to instrumenty najwyższej jakości, używane w orkiestrach i podczas występów solowych i kameralnych.
Posiadamy własne nagłośnienie, które umożliwia nam nagłośnienie instrumentów akustycznych w plenerze, a także występ na instrumentach elektrycznych.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej kilka miesięcy wcześniej. Niemniej miewamy też terminy last minute, zachęcamy więc do kontaktu w każdej sytuacji :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Kontaktujemy się zwykle telefonicznie i mejlowo. Zdarza się także, że spotykamy się z Klientami przy kawie, jeśli wyrażają takie życzenie - oczywiście nie jest to płatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się telefonicznie i mejlowo, z taką częstotliwością, jaka jest konieczna, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Staramy się spełnić każde muzyczne życzenie Klienta. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Jako eksperci od oprawy muzycznej chętnie wychodzimy z inicjatywą. Przeprowadzamy krótki wywiad na temat ceremonii, muzycznych preferencji Klienta, miejsca ceremonii i na tej podstawie przedstawiamy nasze propozycje przebiegu oprawy muzycznej.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli tylko zmiany są wykonalne (wprowadzone z odpowiednim wyprzedzeniem), jesteśmy elastyczni.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęstszym problemem przy ślubach plenerowych są warunki atmosferyczne. W przypadku niepogody występujemy w zadaszonym miejscu.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jesteśmy wdzięczni, jeśli po weselu Klient wystawi nam opinię. Nie jest to jednak obowiązkowe.

Opinie (8)

Muzyka na Ślub - Skrzypce, Śpiew, Trio Smyczkowe id:46303
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aleksandra Krauze
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Malcanów
Data dodania: 27-06-2022

Pani Monika zagrała na naszym ślubie plenerowym w Siedlisku Malcanów. Powierzyliśmy dobór repertuary p. Monice i lista utworów oraz ich wykonanie były cudowne. Serdecznie dziękujemy:)

Monika
28-06-2022

Bardzo dziękuję! Cała przyjemność po mojej stronie :)

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Warszawa
Data dodania: 26-07-2021

Długo nie wiedziałam co napisać i dalej nie wiem jakimi słowami opisać tę magię która była na naszej mszy ślubnej! Pani Monice i Pani Małgorzacie serdecznie dziękujemy za te emocje, za te nutki, za tak piękną całościową oprawę muzyczną ślubu :) specjalne podziękowania również za wykonanie utworu na życzenie tj Nikt Cię nie kochał tak jak ja. Było wzruszenie! Było pięknie ! :)

Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ludwików
Data dodania: 15-07-2021

Serdecznie polecam współpracę z Panią Moniką.
Zamówiliśmy trio smyczkowe na ceremonię zaślubin. Utwory wykonane na wysokim poziomie - profesjonalne, pięknie, wzruszające. Dodatkowym atutem jest to, że Panie mają przepiekną prezencję.

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-02-2020
Wojanów
Data dodania: 28-08-2020

Dziewczyny stworzyły wspaniała atmosferę na naszym ślubie. Od początku współpraca układała się bardzo dobrze, począwszy od kontaktu telefonicznego, poprzez dobór repertuaru, wykonanie ( melomani docenią wysoki poziom aranżacji i wykonania) i prezencję- zespół oprócz wspaniałej oprawy muzycznej stanowił także znakomitą dekorację naszej uroczystości ślubnej. W dwóch słowach elegancja i prestiż, co zgodnie potwierdzają wszyscy goście. Polecamy z całego serca!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2020
Warszawa
Data dodania: 24-08-2020

Z całego serca polecam Panią Monikę. Dzięki Niej nasz ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy. Super kontakt, pomoc w wyborze oprawy muzycznej, a samo wykonanie utworów, to coś pięknego! Wszyscy byli oczarowani! Dziękujemy!

Monika
25-08-2020

Serdecznie dziękujemy za opinię!

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Świdnik
Data dodania: 29-07-2020

Od pierwszej rozmowy, czuliśmy z narzeczonym, że powierzyliśmy oprawę muzyczną naszej uroczystości właściwym osobom. Profesjonalizm i ogromne doświadczenie (nie tylko w branży ślubnej) sprawiło, że całkowicie zaufaliśmy w kwestii doboru repertuaru - okazało się, że słusznie. Ich muzyka sprawiła, że nasza uroczystość była jeszcze bardziej wzruszająca. Dla "Arii na strunie G" w wykonaniu Pani Moniki, z chęcią wzięlibyśmy jeszcze raz ślub :-)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Lublin
Data dodania: 01-04-2020

Polecam z czystym sumieniem. Piękna muzyka bardzo ładnie komponuje się ze ślubem i sprawia że dzień staje się jeszcze bardziej wyjatkowy. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Opole
Data dodania: 30-03-2020

Wspaniałe, utalentowane dziewczyny! Polecamy z całego serca. My i nasi goście byli oczarowani. Pięknie grają i pięknie wyglądają. Dziewczyny bardzo otwarte i kontaktowe. Piękny dodatek do każdego wesela!

Kontakt

NIP: 5751862302
Adres: Warszawa, , 01-493, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2681

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie