Zobacz zdjęcia (50)
Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA, Kraków - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA, Kraków - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA, Kraków - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA, Kraków - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA, Kraków - zdjęcie 5
Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA, Kraków - zdjęcie 6
1 / 50

Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA id:48709

Kraków, małopolskie
(24)
Dodaj opinię
535-357...

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Szanowni Państwo, jestem SOLISTKĄ i oferuję aż 3 podmioty wykonawcze:
🎻 SKRZYPACZKA
🎤 WOKALISTKA
🎶 ŚPIEWACZKA OPEROWA
w jednej osobie

Posiadam wykształcenie muzyczne, które zdobywam od ponad 14 lat i wieloletnie doświadczenie w oprawianiu wielu różnych uroczystości. Dbam o każdy szczegół oprawy muzycznej. Wykonuję szeroki repertuar. Pomagam Państwu w wyborze repertuaru i jestem otwarta na Państwa propozycje utworów. Gwarantuję niezapomnianą oprawę muzyczną, wypełnioną pięknym śpiewem i grą na skrzypcach. Sprawię, że jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu będzie wypełniony wspaniałą muzyką na żywo, płynącą z serca i wywołującą falę wzruszeń. Mój występ wprowadzi Państwa, Wasze rodziny i wszystkich gości w cudowny nastrój.

Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie i z wielkim profesjonalizmem. Uważnie słucham i z ogromną przyjemnością spełniam życzenia zagrania, zaśpiewania wymarzonego utworu. Jeśli nie znaleźlibyście konkretnego utworu w moim stałym repertuarze to z wielką radością przygotuję i wykonam go na Państwa specjalnie życzenie. Ponadto jestem otwarta na różne muzyczne wyzwania z Państwa strony: sugestie dot. sposobu wykonania danego utworu czy przygotowanie utworów w różnych językach: francuski, niemiecki, włoski, łaciński, hiszpański itp.. Gdy mam przyjemność oprawiać śluby dwujęzyczne to Pary Młode często proszą mnie o wykonanie utworu w języku swojego narzeczonego/narzeczonej.

Oprawiam wiele różnych uroczystości, ale szczególnie ceremonie ślubne: ŚLUBY KOŚCIELNE, CYWILNE i HUMANISTCZYNE.
Często Państwo Młodzi decydują się, aby MOJA MUZYKA NA ŻYWO - ŚPIEW I SKRZYPCE towarzyszyły im oraz gościom:
- w DOMU podczas BŁOGOSŁAWIEŃSTWA
- na SALI WESELNEJ: przy SKŁADANIU ŻYCZEŃ przez gości (lub przy Kościele), OBIEDZIE WESELNYM, PIERWSZYM TAŃCU itd..
Wypełnienie moim śpiewem i grą na skrzypcach tych wielu ważnych dla Państwa momentów JEST fantastyczną formą urozmaicenia i wzbogacenia muzyką na żywo tego wyjątkowego dnia w Państwa życiu. Zapraszam do zapoznania się z moimi PAKIETAMI.

W pełnej ofercie przedstawiam Państwu stworzony przeze mnie ,,Przykładowy repertuar ślubny i weselny''. Repertuar ślubny jest dostoswany pod względem utworów do rodzaju Ślubu. Znajdziecie w nich Państwo wiele propozycji utworów na poszczególne części ceremonii ślubnej (w przypadku ślubu kościelnego, na konkretne części Mszy Świętej). Dodatkowo do większości przykładowych utworów załączam linki do swoich wykonań, które pochodzą najczęściej z mojego kanału na YouTube lub z mojej strony na Facebooku.

Wybrany przez Państwa repertuar na ślub kościelny omawiam dokładnie z Organistą/ką, który/a będzie grał/a podczas Państwa ceremonii. Najczęściej muzykuję z parafialnymi Organistami/kami. Jeśli zachodzi potrzeba to mogę również śpiewać części stałe Mszy Świętej lub gdy dana Parafia nie posiada Organisty lub z jakichś przyczyn rezygnujecie Państwo z Organisty to mogę oprawiać całą Mszę Świętą do delikatnych podkładów muzycznych. Sprawdzam akustykę Kościoła podczas próby przed Ślubem lub są przypadki, że bardzo dobrze znam akustykę w danej Parafii, jeśli już miałam przyjemność w niej wcześniej występować. Najczęściej śpiewam i gram na skrzypcach do nagłośnienia kościelnego, natomiast, gdy zachodzi potrzeba to jest możliwość na specjalne życzenie, abym wykonywała utwory do swojego sprzętu. Natomiast, gdy Kościół ma dobrą akustykę, pięknie niesie się głos, instrument to dostosowuję nagłośnienie kościelne, regulując go w trakcie wykonywania utworu lub z niego rezygnuję w zależności od danego utworu.

Podczas ślubów CYWILNYCH (w urzędzie, w plenerze itp.) i HUMANISTYCZYNYCH najczęściej występuję do swojego nagłośnienia, grając i śpiewając do przyjemnych podkładów muzycznych. Działam na świetnej jakości sprzęcie i dodatkowo bezprzewodowym, co jest sprzyjające i eleganckie w odbiorze mojego występu. Występując ze swoim nagłośnieniem, sama odtwarzam podkłady muzyczne i odpowiadam za regulację, dostosowanie mikrofonów: skrzypiec, wokalu, podkładów muzycznych do danej przestrzeni.

Uwielbiam i doceniam wiele momentów podczas ślubów i wesel, które mnie samą wzruszają i zbliżają jeszcze bardziej do przeżywania tego dnia z Państwem Młodym, ich rodzinami i gośćmi. W czasie ślubu kościelnego szczególnie cenię sobie śpiewanie psalmu z Ambony. Mogę być wtedy bliżej Pary Młodej i jeszcze mocniej przeżywać ten jeden z najwspanialszych dni w ich życiu. Każda ceremonia jest wyjątkowa i głęboko zapada mi w pamięć. Nie sposób zapomnieć wielu czułych, poruszających, uroczych i czasami nawet zabawnych momentów.

Bardzo zachęcam do odwiedzenia mojej strony na Facebooku (lajkowania, obserwowania) oraz kanału na YouTube (subskrybcji), gdzie znajdziecie Państwo więcej moich wykonań oraz opinii i recenzji wielu Par Młodych.'

Zapraszam Państwa serdecznie! Będę zaszczycona, jeśli to właśnie mnie Państwo powierzą oprawę muzyczną Waszego jednego z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu ❤️

Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA - film 1 Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jestem solistką i oferuję Państwu aż 3 podmioty w 1 osobie: ŚPIEW rozrywkowy, ŚPIEW klasyczny/operowy - SOPRAN oraz grę na SKRZYPCACH.
To łączy się z bardzo szerokim i wszechstronnym repertuarem, który wykonuję. Ponadto z największą przyjemnością śpiewam i gram Państwa propozycje wymarzonych utworów. Na ceremoniach ślubnych w Kościele śpiewam uroczyście psalm z Ambony.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadam wykształcenie muzyczne i doświadczenie. Oprawiam wiele różnych uroczystości od wielu lat. Współpracuję z wieloma muzykami. Ponadto nadal się rozwijam i kształcę muzycznie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Do każdej Pary podchodzę w sposób indywidualny i profesjonalny - szybki kontakt, komunikatywność, obowiązkowość, punktualność, rzetelność, empatia, staranność i perfekcjonizm.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Jestem szczęśliwa, że mogę uczestniczyć i urozmaicać muzycznie jeden z ważniejszych dni w Państwa życiu. Największą radością są dla mnie Państwa uśmiechy i łzy wzruszenia. To dla mnie najważniejsza i najlepsza opinia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każda uroczystość jest wyjątkowa i niezapomniana. Uwielbiam przede wszystkim to, że swoim śpiewem i grą na skrzypcach mogę uszczęśliwić Parę Młodą i ich gości. Cenię sobie tę energię, która płynie ze sztuki. Muzyka ma niesamowitą moc zbliżania i łączenia wszystkich.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (24)

Oprawa muzyczna uroczystości 3w1 - SKRZYPACZKA, WOKALISTKA, ŚPIEWACZKA id:48709
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 24 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
O
Oliwia Kruk
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 27-08-2023

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną naszego Ślubu !! Polecamy z całego serca ! Profesjonalne podejście oraz piękny wokal ! ❤️ jesteśmy zachwyceni. Pozdrawiamy serdecznie ;)

Martyna
27-08-2023

Dziękuję Wam pięknie 🥹 Do tej pory miło wspominam Wasz wyjątkowy dzień i wszystkie momenty, w których miałam przyjemność Wam towarzyszyć ♥️

Jeszcze raz samych wspaniałości dla Was! 🎉

Pozdrawiam ciepło,
Martyna Raczek

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Niepołomice
Data dodania: 27-08-2023

Polecam 💗 naprawdę piękna oprawa weselna. 💗

Martyna
27-08-2023

Dziękuję bardzo i życzę Wam samych wspaniałości na Nową Drogę Życia 💕 Wielkie gratulacje 🎉

Pozdrawiam ciepło,
Martyna Raczek

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 23-07-2023

Serdecznie polecamy Martnę , wspaniała osobą, wspaniały głos , przesympatyczna i serdeczna osoba 🥰😍❤

Martyna
23-07-2023

Dziękuję Wam pięknie 🥰 Życzę samych wspaniałości na Nową Drogę Życia i ogromne gratulacje 🎉 To była dla mnie wielka radość towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu 🤍

Pozdrawiam ciepło,
Martyna Raczek

Wiktoria
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2023
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
33
Ślubne Q&A: 33 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wadowice
Data dodania: 17-07-2023

Pani Martyna ma cudowny głos. Goście byli zachwyceni. komentarze na temat głosu pani Martyny słyszymy do dzisiaj. Pani Martyna doprowadziła do tego ze wszyscy goscie na naszym ślubie oraz my mieliśmy ciarki na ciele podczas jej śpiewu. Polecam Panią Martynę gorąco jeśli komuś zależy na wzruszającym i pięknym ślubie ❤️

Martyna
17-07-2023

Niezmiernie mi miło, Kochani! Dziękuję Wam bardzo za wybór mojej oprawy muzycznej 🎶 Jeszcze raz składam Wam najpiękniejsze życzenia na Nową Drogę Życia i wielkie gratulacje 🎉

Ściskam mocno! 🤍🤍
Martyna Raczek

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Świętochłowice
Data dodania: 29-06-2023

Pani Martyna to profesjonalistka w każdym calu, wszystko zostało zrobione według naszych wytycznych, goście byli zachwyceni, bardzo polecamy :)

Martyna
29-06-2023

Kochani, dziękuję Wam bardzo! To bardzo miłe 😊 Życzę Wam samych wspaniałości na Nową Drogę Życia 🤍 Ściskam!

Pozdrawiam ciepło,
Martyna Raczek

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2023
Kraków
Data dodania: 17-05-2023

Kontakt z Panią Martyną był bardzo sprawny. Pani Martyna wszystkie szczegóły omówiła z organistą, co nie było proste. Ma repertuar który pomaga wybrać pieśni na konkretny moment ceremonii. Śpiew i granie na skrzypcach było przepiękne i wzruszające.

Martyna
05-06-2023

Moi drodzy, dziękuję za tyle ciepłych słów 😊 Z wielką radością towarzyszyłam Wam w tym niezwykłym dniu. Samych wspaniałości na Nową Drogę Życia 🤍

Pozdrawiam serdecznie,
Martyna Raczek

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2023
Proszowice
Data dodania: 07-05-2023

Polecamy wszystkim. Pani Martyna jest wyjątkową i bardzo sympatyczną osobą. Pomaga wybrać repertuar odpowiedni do uroczystości. Komunikacja bez żadnych problemów. Gdy tylko ją usłyszeliśmy na ślubie kuzyna wiedzieliśmy że to jest to czego szukamy. Oprawa muzyczna w kościele (śpiew i skrzypce) na wszystkich zrobiły ogromne wrażenie. Zobaczyć łzy wzruszenia u swojego męża zapamiętam na długo. Dziękujemy i pozdrawiamy- Karolina i Łukasz

Martyna
05-06-2023

Kochani, dziękuję Wam bardzo za zaufanie i wybór mojej oprawy muzycznej oraz za te piękne słowa. Jeszcze raz składam Wam najpiękniejsze życzenia na Nową Drogę Życia 🤍

Ściskam mocno,
Martyna Raczek

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Ojców
Data dodania: 14-11-2022

Pełen profesjonalizm

Martyna
14-11-2022

Kochani, dziękuję bardzo! ❤️ Najpiękniejsze życzenia na Nową Drogę Życia i wielkie gratulacje! 🎉

Ściskam mocno! 🌻

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Martyna Raczek
Adres: Kraków, woj. małopolskie
535-357...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4637
Zadzwoń
535-357...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie