Zobacz zdjęcia (43)
Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE, Kraków - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE, Kraków - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE, Kraków - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE, Kraków - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE, Kraków - zdjęcie 5
Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE, Kraków - zdjęcie 6
1 / 43

Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE id:48709

od 400 do 600 zł / występ
Kraków, małopolskie
(9)
Dodaj opinię
535-357...

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Szanowni Państwo, jestem solistką i oferuję 3 podmioty wykonawcze w 1 osobie: ŚPIEW ROZRYWKOWY, ŚPIEW KLASYCZNY/OPEROWY-SOPRAN oraz GRĘ NA SKRZYPCACH.
Posiadam wykształcenie muzyczne i wieloletnie doświadczenie w oprawianiu wielu różnych uroczystości. Dbam o każdy szczegół oprawy muzycznej. Wykonuję szeroki repertuar. Pomagam Państwu w wyborze repertuaru i jestem również otwarta na Państwa propozycje utworów. Gwarantuję przepiękną oprawę muzyczną, wypełnioną pięknym śpiewem i grą na skrzypcach. Sprawię, że jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu będzie wypełniony wspaniałą muzyką, płynącą z serca i wywołującą falę wzruszeń. Wprowadzę Państwa, Wasze rodziny i wszystkich gości w cudowny i niezapomniany nastrój.

Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie. Z ogromną przyjemnością spełniam życzenia zagrania, zaśpiewania wymarzonego utworu. Oprawiam wiele różnych uroczystości, ale szczególnie ceremonie ślubne: śluby kościelne, cywilne i humanistyczne oraz chętnie gram, śpiewam podczas błogosławieństwa Pary Młodej w domu, podczas składania życzeń, podziękowania rodzicom, krojenia tortu weselnego czy pierwszego tańca.

Uwielbiam i doceniam wiele momentów podczas ślubów i wesel, które mnie samą wzruszają i zbliżają jeszcze bardziej do przeżywania tego dnia z Państwem Młodym, ich rodzinami i gośćmi. W czasie ślubu kościelnego szczególnie cenię sobie śpiewanie psalmu z Ambony. Mogę być wtedy bliżej Pary Młodej i jeszcze mocniej przeżywać ten jeden z najwspanialszych dni w ich życiu. Każda ceremonia jest wyjątkowa i głęboko zapada mi w pamięć. Nie sposób zapomnieć wielu czułych, poruszających, uroczych i czasami nawet zabawnych momentów.

Zapraszam Państwa serdecznie! Będzie mi bardzo miło i będę zaszczycona, jeśli to właśnie mnie Państwo powierzą oprawę muzyczną Waszego jednego z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu ❤️

Współpracuję z wieloma muzykami, w tym: organistami, pianistami, gitarzystami, harfistami, wiolonczelistami, flecistami itp.. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowym muzykiem to uprzejmie proszę o zaznaczenie tego w rozmowie, w wiadomości.

Bardzo zachęcam do odwiedzenia mojej strony na Facebooku (lajkowania, obserwowania) oraz kanału na YouTube (subskrybcji), gdzie znajdziecie Państwo więcej moich wykonań oraz opinii i recenzji wielu Par Młodych.

Strona na FACEBOOKU:
,,Oprawa muzyczna uroczystości - Martyna Raczek’’

Kanał na YOUTUBE:
,,Oprawa muzyczna uroczystości - Martyna Raczek’’

Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE - film 1 Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

ŚPIEW SKRZYPCE

od 400 do 600zł/ występ

Oferuję 3 podmioty w 1 osobie:
ŚPIEW ROZRYWKOWY
ŚPIEW KLASYCZNY/OPEROWY - SOPRAN
GRA NA SKRZYPCACH

Podany zakres cenowy jest zależny od wielu kwestii związanych z oprawą muzyczną Ślubu. Cena głównie zależy od wyboru podmiotów wykonawczych. Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie i jestem otwarta na Wasze życzenia związane z wyborem repertuaru, wykonania danego utworu itp..

Działam głównie na terenie Krakowa i w okolicach Krakowa. Dojeżdżam do dalszych miejsc oraz do innych województw
(np. województwo śląskie i świętokrzyskie) na specjalne życzenie.

Zakres cenowy odnosi się przede wszystkim do oprawy muzycznej ceremonii ślubnej. Poniżej podane są usługi za dodatkową opłatą.

INNE USŁUGI ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ:
Granie na skrzypcach lub śpiewanie podczas błogosławieństwa Pary Młodej w domu
Granie na skrzypcach lub śpiewanie podczas składania życzeń np. pod Kościołem, na Sali Weselnej, w plenerze, w Urzędzie
Granie na skrzypcach lub śpiewanie podczas pierwszego tańca
Granie na skrzypcach lub śpiewanie podczas podziękowania rodzicom
Granie na skrzypcach lub śpiewanie podczas krojenia tortu weselnego

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jestem solistką i oferuję Państwu aż 3 podmioty w 1 osobie: ŚPIEW rozrywkowy, ŚPIEW klasyczny/operowy - SOPRAN oraz grę na SKRZYPCACH.
To łączy się z bardzo szerokim i wszechstronnym repertuarem, który wykonuję. Ponadto z największą przyjemnością śpiewam i gram Państwa propozycje wymarzonych utworów. Na ceremoniach ślubnych w Kościele śpiewam uroczyście psalm z Ambony.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadam wykształcenie muzyczne i doświadczenie. Oprawiam wiele różnych uroczystości od wielu lat. Współpracuję z wieloma muzykami. Ponadto nadal się rozwijam i kształcę muzycznie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Do każdej Pary podchodzę w sposób indywidualny i profesjonalny - szybki kontakt, komunikatywność, obowiązkowość, punktualność, rzetelność, empatia, staranność i perfekcjonizm.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Jestem szczęśliwa, że mogę uczestniczyć i urozmaicać muzycznie jeden z ważniejszych dni w Państwa życiu. Największą radością są dla mnie Państwa uśmiechy i łzy wzruszenia. To dla mnie najważniejsza i najlepsza opinia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każda uroczystość jest wyjątkowa i niezapomniana. Uwielbiam przede wszystkim to, że swoim śpiewem i grą na skrzypcach mogę uszczęśliwić Parę Młodą i ich gości. Cenię sobie tę energię, która płynie ze sztuki. Muzyka ma niesamowitą moc zbliżania i łączenia wszystkich.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (9)

Dodaj opinię
Oprawa muzyczna uroczystości - 3w1 ŚPIEW ROZRYWKOWY, OPEROWY, SKRZYPCE id:48709
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2022
Kraków
Data dodania: 11-07-2022

Pani Martyna to prawdziwy diament 💎
Piękny głos, cudowne utwory. Jesteśmy zachwyceni całokształtem. Współpraca z Panią była bardzo przyjemna. Dziękujemy za olbrzymią pomoc w organizacji całości oprawy muzycznej w kościele.
Każdy Gość był pod wrażeniem ♥️
Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Panią na 💯%

Martyna
11-07-2022

Dziękuję pięknie za tę cudowną opinię. Bardzo mi miło. Przesyłam Państwu ponownie najserdeczniejsze życzenia i ogromne gratulacje.

Pozdrawiam ciepło,
Martyna Raczek

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Dobczyce
Data dodania: 07-07-2022

Polecamy całym sercem!
Piękny anielski głos Pani Martyny rozbrzmiewał na naszym ślubie, super osoba i bardzo profesjonalne podeście ♥️♥️♥️

Martyna
11-07-2022

Dziękuję ślicznie. Niezmiernie mi miło, jeszcze raz przesyłam Państwu najpiękniejsze życzenia i ogromne gratulacje.

Pozdrawiam ciepło,
Martyna Raczek

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Kraków
Data dodania: 29-05-2022

Pani Martyna jest profesjonalistką. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy ślubnej. Goście byli zachwyceni jej głosem oraz grą na skrzypcach. Z pewnością będziemy polecać Panią Martynę naszym znajomym.

Martyna
01-06-2022

Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za Państwa przepiękną opinię. Jest mi bardzo miło i to była ogromna przyjemność oprawiać Państwa ceremonię ślubną. Przesyłam najpiękniejsze życzenia i ogromne gratulacje.

Pozdrawiam ciepło,
Martyna Raczek

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Borek
Data dodania: 09-05-2022

Było nam bardzo miło słuchać Pani śpiew na naszym ślubie. Goście byli również zachwyceni. Bardzo polecam oprawę muzyczną ślubu wykonaną przez Panią Martynę.

Martyna
10-05-2022

Pani Magdaleno, dziękuję serdecznie za tę piękną opinię. Życzę Wam wszystkiego najpiękniejszego i ogromne gratulacje! Cieszę się, że mogłam z Wami być i dzielić tę radość z jednego z ważniejszych dni w Waszym Życiu.

Pozdrawiam serdecznie
Martyna Raczek

Katarzyna
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2021
Kraków
Data dodania: 27-09-2021

Bardzo polecam Panią Martynę :) profesjonalnosc i podejście do klienta na wysokim poziomie. Korzystaliśmy z usługi śpiewu ze skrzypcami podczas naszej ceremonii ślubnej. Byliśmy zachwyceni!

Martyna
27-09-2021

Pani Katarzyno, dziękuję bardzo! Jest mi niezmiernie miło, że miałam przyjemność zaśpiewać i zagrać podczas Państwa ceremonii. Życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze na Nową Drogę Życia.

Pozdrawiam ciepło!
Martyna Raczek

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Kraków
Data dodania: 15-08-2021

Pani Martyna to profesjonalistka😀My i Goście weselni byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Wszyscy mieli ciarki na skórze podczas gry na skrzypcach i śpiewu. Ave Maria brzmiało niesamowicie. Głos rozlegał się po całej Bazylice Mariackiej. Pani Martynko dziękujemy. Serdecznie polecamy oprawę muzyczną, bo na pewno nikt nie pożałuje.

Martyna
16-08-2021

Pani Ewelino, dziękuję Państwu serdecznie! Cieszę się, że mogłam z Wami uczestniczyć w tym szczególnym dla Was momencie i urozmaicić go moją oprawą muzyczną. Przesyłam jeszcze raz najpiękniejsze życzenia na Nową Drogę Życia.

Pozdrawiam ciepło!
Martyna Raczek

M
Malgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Kraków
Data dodania: 19-07-2021

Serdecznie polecamy Panią Martynę. Cudowny głos i gra na skrzypcach. Byliśmy wszyscy zachwyceni. Goscie cały czas wspominają oprawę muzyczna ślubu. Wszystkie pieśni były perfekcyjne a my nasi rodzice i wielu gosci zachwyceni i rozczuleni. Polecam z całego serca!

Martyna
19-07-2021

Dziękuję pięknie. Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłam uszczęśliwić Państwa i gości. Jeszcze raz życzę wszystkiego co najlepsze na Nową Drogę Życia i ogromne gratulacje.

Pozdrawiam ciepło!
Martyna Raczek

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Kraków
Data dodania: 07-06-2021

Szczerze i z czystym sumieniem możemy polecić osobę Pani Martyny. Była on odpowiedzialny za oprawę muzyczną naszej uroczystości ślubnej i jesteśmy pod wrażeniem nie tylko jej ogromnego talentu ale również profesjonalizmu. Wykonania Pani Martyny są przepiękne i wzruszające. Widać, że Pani Martyna oddaję się temu w 100% !. Pani Martyna od razu przesłała nam wszystkie możliwe utwory do wykonania na różnych etapach uroczystości weselnej, służyła radą i wsparciem, sama ustalała szczegóły z organistą dzięki czemu my mogliśmy się skupić na efekcie końcowym.

Serdecznie polecamy osobę Pani Martyny ! Jej gra i śpiew sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Dodatkowo Pani Martyna jest miłą i sympatyczną osobą wiec współpraca z nią będzie dla Państwa przyjemnością.

Dziękujemy i życzymy Pani dalszych sukcesów i rozwoju swojej kariery muzycznej.

Martyna
08-06-2021

Ogromnie dziękuję. Jestem wzruszona i cieszę się, że mogłam oprawiać muzycznie i równocześnie przeżywać z Państwem ten wyjątkowy moment. Przesyłam najserdeczniejsze życzenia i gratulacje.

Pozdrawiam ciepło!
Martyna Raczek

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Martyna Raczek
Adres: Kraków, woj. małopolskie
535-357...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2778
Zadzwoń
535-357...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie