Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka id:20736

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
600-047...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (13)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 02-05-2016
Liczba odwiedzin: 3417

Oferta

Witam serdecznie, oferuję oprawę wokalną ceremonii ślubnej w kościele oraz w Urzędzie Stanu cywilnego. Obszerny repertuar i bogate doświadczenie oraz tysiące zadowolonych gości weselnych oraz Par Młodych:) Możliwość współpracy z muzykami. Na życzenie własny organista, wiolonczela, skrzypaczka lub całe Trio smyczkowe. Indywidualne podejście do każdego terminu oraz cenne porady. Współpraca w szczególności na terenie woj. dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego oraz całej Polski.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka id:20736
Ilość głosów: 13
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Piotr
Dodano: 26-09-2017
Data imprezy: 23-09-2017
Miejscowość: Wrocław
Szczerze i z całego serca polecam Panià Anię! Wszystko odbyło się bez najmniejszego problemu. Wszyscy wypytywali skąd wzieliśmy taką oprawę muzyczną. Głos nie do opisania, filmy nie oddają 100% całego efektu jaki jest w rzeczywistości. Nie żałuje żadnej wydanej zlotówki. Zaufałem i się nie rozczarowałem. Dziękuję raz jeszcze Pani Aniu, będziemy polecać każdej osobie która nie jest zdecydowana. Serdecznie pozdrawiamy!!
(5)
Autor: Mirosław
Dodano: 23-08-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Ścinawa
Pani Aniu my jako rodzice, Para Młoda oraz Goście weselni jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Dziękuję za przepiękną oprawę ceremonii ślubnej. Podczas wesele dopytywano nas wielokrotnie kto wykonał tak profesjonalne utwory. Dziękuję również skrzypaczce pani Dorocie za akompaniament Z całego serca polecam panią Anię na pewno nikt nie pożałuje wyboru.
(5)
Autor: Monika
Dodano: 26-07-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Żelazno
Pani Ania ma wspaniały głos.
Pomagała nam w doborze pieśni, doradzała, ale również potrafiła dopasować się do naszych sugestii.
Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Podczas ślubu, słuchając głosu Pani Ani, popłakali się nawet mężczyźni
(5)
Autor: Para młoda z rodzicami
Dodano: 23-07-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: wrocław
Pani Aniu jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pani zaangażowania i profesjonalizmu. Była to wspaniała niespodzianka, zwłaszcza utwór pt.,,Mamo ty czuwałaś" , który utkwił w pamięci wszystkim gościom weselnym. Przepiękny śpiew, podniosły nastrój, to wszystko sprawiło że wszyscy nasi goście jak i my byliśmy w innym wymiarze.
Z całego serca dziękujemy i polecamy .
(5)
Autor: mama
Dodano: 22-06-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: KARCZYCE
Pani Aniu, zarówno goście, jak i my sami jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję za przepiękną oprawę ceremonii ślubnej. Gości weselnych do dnia dzisiejszego wspominają ten przepiękny głos, coś wspaniałego. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam wszystkim tym, którzy szukają oprawy muzycznej ślubu.Jeszcze raz dziękuję - było cudownie:)
(5)
Autor: Łukasz i Klaudia
Dodano: 13-10-2016
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Wrocław
Jeśli chcecie, aby wasz ślub był niezapomnianym przeżyciem i żeby goście długo pamiętali waszą uroczystość to z całego serca polecamy Panią Anię. Nie było ani jednej osoby która podczas przyjęcia weselnego nie zapytałaby "skąd my ją wytrzasniśmy?" :) Nagrania na YouTube mówią same za siebie. Pełen profesjonalizm. Polecamy wszystkim bez wachania.
(5)
Autor: Dorota
Dodano: 08-10-2016
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Roztoka
Serdecznie dziękujemy Pani Aniu za piękną oprawę wokalną na naszym ślubie w dniu 24.09.2016. Wykonane na żywo utwory przerosły nasze oczekiwania! Było wspaniale, nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem. Polecamy usługi Pani Ani wszystkim parom przygotowującym się do ślubu. Podczas przygotowań miałam bardzo dobry kontakt z Panią Anią. Profesjonalne podejście do klientów. Żałujemy, że nie możemy powtórzyć tego jeszcze raz :)
(5)
Autor: Magdalena Bernatowicz
Dodano: 08-10-2016
Data imprezy: 01-10-2016
Miejscowość: Kwietniki
Serdecznie dziękujemy Pani Ani za cudowną oprawę naszej mszy. Wszystko było idealne. Śpiew Pani Ani zachwycił każdego. Pani Ania pomogła nam w doborze odpowiednich pieśni i był to strzał w 10. Jeśli ktoś poszukuje profesjonalisty z pięknym głosem to Pani Ania jest świetnym wyborem. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam panią Anię. :) Jeszcze raz dziękujemy było pięknie :)
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka
Imię:Anna
Nazwisko:Wojtas
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia