So fun Organizacja imprez id:33526

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Witam serdecznie,

Jestem organizatorką imprez . Działam głownie na terenie woj. Pomorskiego a konkretnie w Trójmieście. Pragnę by wasz najważniejszy dzień w życiu był istnym spełnieniem marzeń. Zajmuję się organizacją imprez od początku do końca. Jeśli nie masz pomysłu na niepowtarzalną imprezę, a może masz tylko nie wiesz jak się za to zabrać jak tak to trafiłeś IDEALNIE. Posiadam szeroką bazę (wciąż uzupełniam o kolejnych) lokali, fotografów, kamerzystów, dj, zespołów muzycznych z którymi współpracuje. Do moich usług należy przede wszystkim:

1) spotkania i ustalanie wszystkich szczegółów w imieniu klienta,
2) dobór i rezerwacja odpowiedniego lokalu,
3) organizacja oprawy muzycznej w postaci dj lub zespołów muzycznych,
4) organizacja fotografów, kamerzystów, transportu i atrakcji,
5) dbanie o zaproszenia, dekoracje sali i kościołów, zamawianie tortów,
6) nadzorowanie przebiegu imprezy.

co możesz zyskać dzięki współpracy ze mną?
1) więcej wolnego czasu ponieważ to ja załatwiam wszystko za ciebie,
2) jesteś stale informowany o postępach i możesz ingerować, zmieniać oraz modyfikować dowolnie moje pomysły,
3) jesteś ze mną w stałym kontakcie przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu,
4) Indywidualne podejście i możliwość dostosowania się do twoich potrzeb.

Jesteś pewnie ciekaw co mnie odróżnia od innych?
1) zaczynając współpracę chcę dobrze poznać swoich klientów, ich zainteresowania, pasje, cele życiowe oraz marzenia aby móc to uchwycić w organizowanej imprezie,
2) jestem kreatywna, ma wiele pomysłów i hobby, które chętnie wykorzystuje w swojej pracy,
3) uczestniczę w imprezie, którą organizuję abyś Ty mógł bawić się bez obaw, że coś pójdzie nie tak jak trzeba,
4) nie boję się wyzwań, wręcz przeciwnie będę dokonywać specjalnie dla ciebie wszelkich starań aby niemożliwe stało się możliwe.

Czekam właśnie na CIEBIE , skontaktuj się ze mną i umów się na niezobowiązujące spotkanie a ja w ciągu paru dni przedstawie Tobie kilka swoich pomysłów wraz wyceną.

Zapraszam do kontaktu i współpracy

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).
Zobacz wszystkie kategorie