Organizacja plenerowych wesel w stylu rustykalnym id:35481

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
663-436...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Głogów, dolnośląskie
Data dodania: 28-04-2018
Liczba odwiedzin: 487

Oferta

Oferujemy organizację wesela plenerowego w stylu rustykalnym w miejscowości Dalków, położonej malowniczo w samym centrum Wzgórz Dalkowskich (woj.dolnośląskie, pow. polkowicki, gm. Gaworzyce, 17km od Głogowa). Dysponujemy drewnianą salą na około 90 osób, zapewniamy wystrój podstawowy w stylu rustykalnym w cenie wynajmu sali. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowej dekoracji sali i terenu parku, w cenie uzależnionej od preferencji Klientów. Sala znajduje się na terenie kilkuhektarowego zabytkowego parku, tuż obok XVI-wiecznego pałacu. Parking znajduje się tuż przy posesji. Pomagamy w doborze cateringu zewnętrznego, organizacji transportu dla Gości weselnych i kompleksowym zorganizowaniu pozostałych usług, wchodzących w zakres organizacji wesela w plenerze.
Każde wesele mimo, podobnego schematu, jest zupełnie inne. Klienci mają różne oczekiwania, nowe pomysły, które są dla naszej firmy nowym wyzwaniem. Najbardziej lubimy tworzyć dekoracje unikatowe, których nie da się kupić w sklepach ani w Internecie - dzięki bogatemu zapleczu gospodarczo-technicznemu firmy mamy możliwość stworzenia dekoracji zgodnie z życzeniem i wyobraźnią naszych Klientów. Drugi rodzaj działalności, prowadzonej przez firmę związany jest z zakładaniem i projektowaniem ogrodów i terenów zielonych. Często zatem wykorzystujemy posiadany materiał roślinny do dekoracji terenu sali i parku.
Sala i teren parku, który oferujemy Klientom jest wyjątkowy, ze względu na swoją historię, otoczenie i umiejscowienie. Dalków jest wsią "na końcu drogi", dalej jest jedynie widok na Wzgórza Dalkowskie, lasy i pola. W pobliżu Dalkowa znajdują się dwa rezerwaty przyrody. Tuż obok sali, w której odbywają się wesela znajduje się XVI-wieczny pałac, dodający klimatu temu miejscu. W trakcie wesela chętne osoby mogą spacerować po terenie parku i przy pałacu, podziwiając elementy historii i przyrody tego miejsca lub odpoczywać na tzw. "strefach chilloutu", czyli strefach odpoczynku, składających się z europalet, na których są ułożone koce i poduszki. Strefy takie umiejscowione są na zlecenie Klienta w wybranych w parku miejscach. Teren ten jest również świetną alternatywą dla typowych poprawin, odbywających się w salach weselnych - zazwyczaj w trakcie odbywających się poprawin w Dalkowie większość gości przebywa na zewnątrz sali, odpoczywając na łonie natury i prowadząc rozmowy z pozostałymi gośćmi w otoczeniu przyrody.

Typ obiektu

 • gospoda

Standard

 • parking
 • ogród

Liczba gości

 • max. liczba osób: 90
 • liczba sal: 1

Atrakcje

 • Animator dla dzieci
 • Fotobudka
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Organizacja plenerowych wesel w stylu rustykalnym id:35481
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Paweł
Paweł
(5)
Dodano: 02-05-2018
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Dalków
Już parę imprez za nami. Obsługa zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni, lubimy wracać do Dalkowa np. na sobotnie spacery.Jedyne takie miejsce w okolicy Głogowa.

Dane kontaktowe

Organizacja plenerowych wesel w stylu rustykalnym
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Głogów
Kod:67-200

Godziny pracy

Pn:09:00 - 17:00
Wt:09:00 - 17:00
Śr:09:00 - 17:00
Cz:09:00 - 17:00
Pt:09:00 - 17:00
Sb:09:00 - 15:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.