Raz w życiu - Konsultanci ślubni

Kraków, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
504-295...
602-248...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Od pierścionka zaręczynowego do podróży poślubnej. Organizacja wymarzonego wesela z pomocą doświadczonych konsultantów ślubnych.

Od 2005 roku zajmujemy się profesjonalną organizacją ślubów i wesel. Oferujemy Narzeczonym swoje wieloletnie doświadczenie, doskonałą znajomość branży i lokalnego rynku oraz czas. Dzięki temu z ogromu przedślubnych przygotowań zostawiają Oni dla siebie tylko to, co przyjemne i ekscytujące, nam powierzając całą resztę. Poprzez współpracę wyłącznie z zaufanymi partnerami, jak i osobisty nadzór nad przyjęciem, gwarantujemy idealny jego przebieg i wyłącznie piękne wspomnienia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy dumni z przynależności do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, zrzeszającego największe firmy z branży i szczegółowo weryfikującego ich dorobek. Jesteśmy jedną z zaledwie kilku firm w kraju, której staż pozwolił na uzyskanie statusu członka zwyczajnego (już w 2008 roku), w tym pierwszą i najdłużej działającą taką firmą w Krakowie. Od 2009 roku zasiadamy w zarządzie stowarzyszenia, a od 2011 roku jedna z nas regularnie wybierana jest przez ogół członków na prezesa zarządu.Wierzymy, że zaufanie, jakim obdarzyły nas konkurencyjne firmy, to również doskonała rekomendacja naszej wiarygodności dla naszych Klientów.

Oferta nr 1

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalizm, doświadczenie i zaufanie setek Klientów oraz wielkie serce!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Działamy od 2005 roku, jesteśmy pierwszą agencją ślubną w Krakowie i jedną najdłużej działających w Polsce

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Większość naszych Par mieszka za granicą, jesteśmy przyzwyczajone do zdalnej współpracy. Kontaktujemy się drogą mailową, telefoniczną, przez Skype'a. Przynajmniej jedna wizyta w Polsce przed ślubem jest wskazana.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski i niemiecki na bardzo wysokim poziomie, posługujemy się też francuskim i włoskim

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

W jeden dzień możemy skoordynować 2 uroczystości weselne.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Idealnie rok przed ślubem, ale organizowaliśmy też wesela z 3 miesięcznym wyprzedzeniem :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jesteśmy zrzeszone w Polskim Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych, w którym mamy okazję wymieniać się doświadczeniami, trudnymi sytuacjami, ale też szkolić w bardzo szerokim zakresie.

Nasze pasje.

Literatura, poezja, podróże, psychologia, muzyka, taniec. Zumba, bieganie, pilates i wycieczki rowerowe :)

Raz w życiu - Konsultanci ślubni
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Antonina
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Kraków
Data dodania: 09-02-2024

Kinga Nowakowska - najlepsza organizatorka wesel, jaką można sobie wyobrazić!
Organizowałam - mieszkając na stałe w UK - wesele w Krakowie dla syna, ktory mieszka w Hong Kongu. I to w czasie kiedy w Krakowie były Igrzyska Sportowe. Kinga znalazła salę, co wydawało się w zasadzie niemożliwe. Dopilnowała każdego szczegółu, była wszedzie tam gdzie trzeba było być, pomóc, załatwic, dowiedzieć sie a nawet stanąć w kolejce. Wie wszystko i zna wszystkich, ma świetne pomysły, wiedzę, doskonale mówi po angielsku, doradzi w każdej sprawie i załatwi wszystko nie tylko dla Pary Młodej ale i nawet - jak w naszym przypadku - dla druhen. No i jak trzeba to nawet zaopiekuje sie maluchem... Tak wiec o nic nie trzeba sie martwić - Kinga czuwa caly czas! Goście z czterech kontynentów byli ślubem i weselem zachwyceni!
Dodam że 90% kontaktów było drogą emailowo-whatsappową, co naprawdę się sprawdziło.
Dziękujemy Pani Kingo za pomoc, organizację i cudowną współpracę! Polecamy i Młodym Parom, i ich Rodzicom 'Raz w Życiu'! To będzie wasz cudowny dzień!

Kinga Nowakowska
21-02-2024

Dziękujemy pięknie za te słowa! To była wielka przyjemność być częścią Państwa wymarzonego dnia ślubu i wesela. Tak się cieszę, że zaufali Państwo właśnie mi :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Brzesko
Data dodania: 06-02-2024

Współpraca z konsultantkami z Raz w Życiu to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Zdecydowałam się na tą konkretną firmę z polecania, Kinga z którą organizowaliśmy wesele - zajęła się absolutnie najmniejszymi aspektami imprezy, pomogła nam we wszystkim czego potrzebowaliśmy, dogrywała wszystkie umowy z podwykonawcami co zaoszczędziło nam mnóstwo czasu i niepotrzebnego stresu, wiele atrakcji na weselu to jej pomysł - dziewczyny z Raz w Zyciu mają ogrom znajomości w branży ślubnej, są w stanie załatwić absolutnie wszystko :))
Wesele było dopięte na ostatni guzik, Kinga była z nami cały czas, pilnowała każdej minuty żeby wyszło tak pięknie jak to ustaliliśmy. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję kto będzie mi pomagał przy moim weselu, z pewnością byłaby to agencja Raz w Życiu. Polecam :)

Nazwa firmy: Raz w życiu
NIP: 6772256406
Imię i nazwisko: Kinga Nowakowska
Adres: Kraków, Piłsudskiego 28/4, 31-111, woj. małopolskie
504-295...
602-248...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3989
Zadzwoń
504-295...
602-248...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie