Zobacz zdjęcia (9)
ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO ŚLUBU, Częstochowa - zdjęcie 1
ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO ŚLUBU, Częstochowa - zdjęcie 2 ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO ŚLUBU, Częstochowa - zdjęcie 3 ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO ŚLUBU, Częstochowa - zdjęcie 4 ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO ŚLUBU, Częstochowa - zdjęcie 5
ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO ŚLUBU, Częstochowa - zdjęcie 6
1 / 9

ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO ŚLUBU id:12098

800 zł / wynajem
Częstochowa, śląskie
(1)
Dodaj opinię
509-169...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Volkswagen
  • Kolor: niebieski
  • zabytkowy

Volkswagen 1303 "Garbus" z 1973 roku

Został gruntownie odrestaurowany w latach 2010 oraz 2011 Prace obejmowały zakres blacharski, lakierniczy, mechanikę i renowację wnętrza z wykonaniem całej nowej tapicerki. Wszystkie prace wykonane zostały przez wyspecjalizowane warsztaty działające w zakresie renowacji samochodów zabytkowych ze specjalizacją Volkswagen. Użyte części są w większości oryginalne. Kolor samochodu jest zgodny ze specyfikacją producenta (w takim kolorze wyjechał z fabryki) Dzięki tym pracom oddajemy w ręce nowożeńców niepowtarzalny samochód, który w subtelny i stylowy sposób podkreśli ten jedyny, wyjątkowy dzień.

Proponujemy wynajem z szoferem

Który w sposób elegancki i profesjonalny zawiezie Was we wskazane miejsca, lub do samodzielnej jazdy. Bez względu na wybraną opcję wynajmu, oraz czas trwania, na terenie Częstochowy i najbliższej okolicy cena pozostaje niezmienna i wynosi 700zl. Dojazd do bardziej oddalonych miejscowości ustalamy indywidualnie. Dekoracje samochodu możemy wykonać we własnym zakresie, według sugestii i na koszt wynajmujących lub podstawić samochód we wskazane miejsce jeśli zrobicie to sami. Dekoracja nie może zawierać elementów, które mogły by uszkodzić powłokę lakierniczą. Tabilce z napisem "Młoda Para" zapewniamy w cenie wynajmu. Wszystkie inne opcje pozostawiamy w gestii Pary Młodej.

Oferta

Oferta nr 1

800zł/ wynajem

Opinie (1)

ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO ŚLUBU id:12098
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Lututów
Data dodania: 01-08-2021

Serdecznie polecamy! Auto jest piękne i wspaniale się prezentuje, wszyscy byli zachwyceni ♥️ super kontakt z sympatycznym właścicielem zarówno w trakcie załatwiania formalności a także już w trakcie samej uroczystości podczas której osobiście kierował samochodem ♥️ pozdrawiamy!

Kontakt

Imię i nazwisko: Maciej Bubula
Adres: Częstochowa, , 42-200, woj. śląskie
509-169...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8335
Zadzwoń
509-169...
Napisz

Popularne miasta w okolicy