Oscar Niciak Photography id:30749

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Data dodania: 15-09-2017
Liczba odwiedzin: 96

Oferta

Prawdziwe Historie
Jestem fotografem ślubnym i opowiadam historie o Waszych przeżyciach i miłości. Staram się przedstawić Was w taki sposób, jak naprawdę przeżywacie dany moment swojego życia. Mój cel to opowiedzenie historii o Was i dla Was.

Fotografia Ślubna
Doświadczony fotograf doskonale wie, że niezwykłe i wyjątkowe zdjęcia ślubne składają się na reportaż ślubny i dopiero jako całość tworzą niezapomnianą historię z dnia ślubu.
Fotografia ślubna pozwala umieścić w kadrze najważniejsze momenty z dnia ślubu; przygotowania, przysięga przed ołtarzem, sesja plenerowa, przyjęcie weselne. A także dzięki portretom, detalom i krajobrazom zatrzymać ważne momenty na lata i zapisać je na kartach historii waszego życia – każdy fotograf ślubny powinien wyznaczać sobie taki cel.

Gdzie pracuję?
Najczęściej fotografuję na terenie północno-zachodniej Polski – Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin, Kołobrzeg. Można mnie spotkać na terenie całej Polski.

Wasze pytania:
1. Jaka jest cena za sesję ślubną i sesję narzeczeńską w plenerze?​
Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i wystrzegam się rutyny dla tego szczegółowe informację przekaże Wam kiedy dowiem się gdzie robimy sesję i w jakim stylu chcecie mieć zdjęcia.

2. Jak wygląda sesja w dniu ślubu?
Sesja w dniu ślubu pozwala zachować klimat i nastrój tego dnia. Składa się z trzech etapów. Na dwa z nich ma wpływ czas i potencjał danej lokalizacji. W idealnej sytuacji pierwsze zdjęcia to Firstlook następnie po wyjściu z kościoła jak już goście zaczynają odjeżdżać, robimy kilka ujęć, które idealnie pokazują emocje, jakie towarzyszyły wam podczas przysięgi małżeńskiej. W trakcie zabawy weselnej nie zależnie od pogody, kiedy zbliża się zachód słońca zapraszam Was na krótki spacer (15-30min, jeżeli macie ochotę to dłużej). Podczas wspólnego spaceru, w którego trakcie możecie pobyć tylko we dwoje i oddać się refleksji – Ja uwiecznię ten moment. Następnie naprowadzając Was na kolejne kadry zrobimy kilka bliższych ujęć oraz takich pokazujących szerszą perspektywę.

3. Jak wygląda sesja narzeczeńska, ślubna (w innym dniu)?
Sesję umawiamy na dowolny dzień tygodnia. Najważniejsze, żeby się nie śpieszyć. Brak pośpiechu pozwoli Wam bardziej się wyluzować a większa ilość czasu, którą mamy pozwala lepiej wykorzystać potencjał danego miejsca. Podczas sesji staram się ukazać Waszą miłość. Do każdej pary podchodzę indywidualnie i zanim zacznę fotografować, staram się lepiej Was poznać – pozwoli mi to lepiej dopasować styl fotografii do Waszego sposobu bycia. Nie ustawiam Was a jedynie sugeruję temat i daję Wam pomysł, który już sami rozwijacie nie myśląc o aparacie. Moje spersonalizowane podejście daje Wam wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycję i pomysły.

4. Chcielibyśmy by reportaż ślubny był dłuższy niż 8-12 godzin…
8 do 12 godzin to moja standardowa długość fotografowania w dniu ślubu. Jestem przekonany że w tym czasie zdołam uchwycić Wasz ślub z każdej możliwej perspektywy. Jeżeli zastanawiacie się nad wydłużeniem tego czasu to jestem otwarty na propozycję. Skontaktuj się ze mną. Opowiesz o planowanym ślubie – może okazać się, że dłuższy reportaż ślubny będzie konieczny w Waszym przypadku. Pomogę Wam wówczas dobrać właściwy czas fotografowania i podam ostateczną kwotę uwzględniającą cenę fotografowania za każdą dodatkową godzinę.

5. Czy cena fotografii ślubnych i sesji zawiera dojazd?
Szczegółowe wycena pakietów oparta na informacjach przekazanych przez Was zawierają dojazd do miasta takich jak Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Poznań, Piła, Gdańsk i okolice tych miast.

Dojeżdżam na wesele we wszystkie części kraju. Do wesel odbywających się poza zasięgiem 200 km od Gorzowa (w jedną stronę) doliczam koszt dojazdu ale pierwsze 200 kilometrów macie bez dopłaty. Dojazd do gdańska nie jest dodatkowo liczony ponieważ mam tam mieszkanie co znacznie ułatwia logistykę.

6. Ile dostaniemy zdjęć ze ślubu?
W dniu ślubu robię całą masę zdjęć (nawet ponad 4000), dlatego te, których nie wybierzemy do albumu, a jest ich zwykle ponad 500 i więcej. Dostajecie na nośniku USB oraz w formie galerii zdjęć online, które w pełnej rozdzielczości możecie ściągnąć na swój komputer. Więc możecie być spokojni że coś przeoczymy.

7. Czy mamy wpływ na to, które zdjęcia znajdą się w albumie?
Chciałbym, aby album zawierał zdjęcia, które opowiedzą Waszą historię dla tego uważam, że to Wy powinniście wybrać zdjęcia, które się w nim znajdą. Bo kto wie lepiej, które ujęcia są dla Was najcenniejsze?
Ja dokonuję selekcji zdjęć (usuwam powtarzające się kadry, ujęcia nie ostre, powtarzające się itd.), obrabiam je, następnie przesyłam je Wam, abyście zdecydowali co powinno znaleźć się w Waszym albumie.

8. Ile zdjęć znajdzie się w albumie?
W cenie otrzymujecie 80 stronicowy album do którego wybieracie 100 zdjęć. Jednak istnieje możliwość rozbudowania albumu o kolejne strony (co 20 stron). Więc w zależności od wielkości albumu, który wybierzecie może ich być 100–200 (reportaż ślubny) lub około 30+ (sesja ślubna i narzeczeńska).

Jestem fotografem, który rozumie, że to Wasz dzień!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Oscar Niciak Photography
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Gorzów Wielkopolski

Nowe ogłoszenia