⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐  ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅ - film 1 ⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐  ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅ - film 1
Pokaż kolejny film

⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐ ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅ id:39691

Kraków, małopolskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
511-976...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy
 • saksofon
 • skrzypce

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • mówimy po francusku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 3

⭐⭐⭐ 𝙁𝙊𝙐𝙍 𝙇𝙄𝙆𝙀 𝙈𝙐𝙎𝙄𝘾

Naszą wyjątkową ofertę usług dedykujemy wszystkim z Państwa, którzy oczekują wesela na najwyższym, światowym poziomie.
Jesteśmy wyjątkową grupą muzyczną, której wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm jest gwarancją najwyższej jakości usług. Tworzymy nietuzinkowy zespół weselny, z najzdolniejszymi artystami. Współpracujemy z najlepszymi wodzirejami z klasą, którzy najlepiej zadbają o niepowtarzany charakter Państwa imprezy.
Zapewniamy także unikalną oprawę muzyczną podczas uroczystości ślubnych, akcentując wyjątkową rangę tego wydarzenia.
Zespół tworzą zawodowi muzycy z bogatym doświadczeniem scenicznym i wysoką kulturą osobistą.
Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde nurtujące Was pytanie, związane z organizacją Waszej uroczystości.

Nasz zespół zawsze stara się o wprowadzenie wyjątkowego klimatu na każdej uroczystości, poprzez dopasowanie odpowiedniej do okoliczności muzyki🎤 prowadzenie imprezy🎷 przy stołach oraz poprzez prowadzenie konkursów i oczepin🤩🔥

PONADTO ZAWSZE STARAMY SIĘ⤵
🔻Dopasować ofertę weselną.
🔻Zaproponować scenariusz wesela.
🔻Wcielić w życie Wasz pomysł na wesele.
🔻Dzielić się doświadczeniem i wiedzą.

Zapraszamy do kontaktu📩 Posiadamy jeszcze kilka WOLNYCH TERMINÓW na
2022/2023r.❗

❌ 𝙅𝙖𝙠 𝙩𝙤 𝙪 𝙣𝙖𝙨 𝙬𝙮𝙜𝙡ą𝙙𝙖... ❌
Gramy na terenie całej Polski.

Występujemy także w tygodniu.


Bloki muzyczne 10-15 piosenek przerwy 15 min, jeśli jest gorące danie to przerwa proporcjonalna do czasu wydawanych dań.


Repertuar ok. 900 utworów (muzyka zagraniczna, aktualne hity radiowe, muzyka biesiadna, góralska ,disco )
Oczywiście dobór repertuaru, jak i ilość czy rodzaj zabaw weselnych należy do Państwa dyspozycji / selekcji.


Zabawy - całość wesela jest prowadzona przez wodzireja łącznie z zabawami i konkursami dla dorosłych jak i dzieci , są one dopasowywane indywidualnie do Państwa oczekiwań. Uwaga !!! nie prowadzimy zabaw i konkursów o tematyce seksualnej i z takim podtekstem, wszystko w granicach dobrego smaku.


Gramy i śpiewamy przy stołach gości robiąc integrację i zapoznanie - BIESIADY ZA STOŁAMI.

ZAPRASZAMY :)

Zobacz zdjęcia (30)
⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐  ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅, Kraków - zdjęcie 1
⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐  ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅, Kraków - zdjęcie 2 ⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐  ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅, Kraków - zdjęcie 3 ⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐  ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅, Kraków - zdjęcie 4 ⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐  ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅, Kraków - zdjęcie 5
⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐  ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅, Kraków - zdjęcie 6
1 / 30

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli chcecie Państwo zorganizować wesele z klasą na najwyższym poziomie, bez obaw o jakość i standard oprawy muzycznej i konferansjerki, to zapraszam do kontaktu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Tym, co wyróżnia naszą firmę na rynku jest zawodowe, profesjonalne podejście do realizacji zlecenia. Jesteśmy jedną z najbardziej prestiżowych rozpoznawalnych grup muzycznych w Polsce pod kontem realizacji muzycznych wesel i eventów. Dbamy o estetykę i piękno, aby nasi Klienci i ich goście czuli się luksusowo i komfortowo.

Państwa wesele czy przyjęcie jest też naszym świętem i odpowiednio się do niego przygotowujemy. Wszyscy muzycy są elegancko i gustownie ubrani. Zawsze zadbani, wypoczęci, pełni pozytywnej energii będą starać się o Państwa pozytywny nastrój przez całą noc.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Każdy z nas gra właściwie od dziecka poczynając na szkołach muzycznych I i II stopnia a kończąc na studiach muzycznych. W branży ślubnej pracujemy ok 15 lat

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy od początku wesela, godzina rozpoczęcia jest zawsze do ustalenia. Gramy do godziny 5.00 rano. Są to kwestie zawsze do dogadania.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oferta zespołu FOUR LIKE MUSIC poza usługą muzyczną obejmuje: wysokiej klasy nagłośnienie sali, oświetlenie sceniczne (rampy i stojaki sceniczne, ruchome głowice, banery podświetlane ), konferansjerkę (prowadzenie wesela) wodzirejkę - podczas oczepin. Koszt dojazdu do 100 km od Krakowa w cenie.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zawsze staramy się grać w naszym stałym składzie. Jednak w sytuacjach losowych, jeśli się zdarzają, współpracujemy z muzykami, którzy prezentują równy nam poziom wykonawczy.

Jaki repertuar proponujemy?

Największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej z zakresu lat od 80 - 90, aż po najnowsze przeboje. Muzyka znana i kochana przez wszystkie pokolenia. W repertuarze mamy około 1000 utworów, z pośród, których możemy znaleźć coś miłego dla każdego z gości. Naszym celem jest zgromadzenie jak największej liczby gości na parkiecie i mamy na to swoje sprawdzone sposoby ;-)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście. W każdym pakiecie zawarta jest pełna oprawa konferansjerska i prowadzenie imprezy.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy wyłącznie na najwyższej klasy sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym marki Mackie Electro Voice i ADJ, bezprzewodowym mikserze RCF oraz mikrofonach i dousznym systemie monitorów odsłuchowych firmy Shure

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Nasz szeroki repertuar muzyczny obejmuje utwory w języku angielskim, niemiecki, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Tak prowadzimy imprezy w czterech językach - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Gramy ich około 20 w roku. Są to wesela polsko-angielskie, polsko-francuskie, polsko-niemieckie i polsko-włoskie. Graliśmy dla gości ze Szwecji, z Norwegii, Holandii, Australii, Irlandii i wielu innych państw na całym świecie.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Nasi klienci mogą nabyć u nas wszystko o czym tylko zamarzą.....
Dodatkowo Oferujemy:
▫️ oświetlenie dekoracyjne
▫️ Uroczysta oprawa muzyczna ślubu w kościele ( skrzypce, śpiew, harfa, flet )
▫️ napis LOVE
▫️ pirotechnika sceniczna ( bezpieczna )
▫️ zdjęcia grupowe z drona
▫️ ciężki dym
▫️ dodatkowe nagłośnienie sali lub pleneru ślubnego
▫️ karaoke
▫️ fotobudka
▫️ pokazy barmańskie
▫️ pokaz fajerwerków
▫️ animator zabaw z dziećmi

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Zdecydowanie TAK. Na większości naszych imprez jest z nami doświadczony realizator oświetlenia który przez całą noc dopasowuje pracę oświetlenia ruchomego tak aby idealnie współgrała ona z prezentowaną w danym momencie muzyka a także aby światło stanowiło idealne tło podczas takich momentów jak pierwszy taniec czy też podanie tortu aby Wasza ekipa foto/video mogła zrobić wspaniale zdjęcia oraz uchwycić idealne ujęcia

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej TAK. Takową listę udostępniamy naszym Parom Młodym już podczas pierwszego spotkania jeszcze przed podpisaniem umowy aby poznać Wasze gusta muzyczne. Natomiast przed samym wesele każda z naszych par ma możliwość zaznaczyć na owej liście utwory które wiedzą że mają się na 100% pojawić oraz utwory które pojawić się nie mogą. Jeżeli jakiegoś utworu na owej liście brakuje nasze Pary mogą również dopisać swoje propozycje.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jeżeli Para Młoda wyraża na to zgodę to jak najbardziej TAK. Jak najbardziej jesteśmy otwarci na wszelkiego życzenia muzyczne od gości. Oczywiście nie obiecujemy, że dany utwór pojawi się od razu po jego zamówieniu ponieważ to zależy od tego co to za utwór oraz w jakim momencie imprezy zostało złożone owe zamówienie ponieważ chodzi o to aby jego zagranie współgrało z nastrojem panującym na parkiecie

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

O naszym doświadczeniu można pisać wiele godzin, jednak najważniejsze jest to, że każda Para Młoda była zadowolona z naszej pracy i współpracuje z nami jeszcze przez długi czas.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy ludzi oraz to, że każde wesele jest inne. Nie prowadzimy przyjęcia z ustalonych schematów. Patrzymy co się dzieję na parkiecie i reagujemy na bieżąco.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Markowe nagłośnienie i oświetlenie to jest to co nas cechuje. Nigdy nie zawiedliśmy się na sprzęcie, który nie kupujemy na tanich, chińskich portalach, tylko w renomowanych salonach muzycznych. Taki sprzęt gwarantuje bezawaryjność na wiele imprez. Oczywiście mimo wszystko i tak zabezpieczamy się dodatkowo.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie sprawia, że organizowane przez nas zabawy i quizy są wyjątkowe. Przeprowadzimy dla Państwa Młodych i zaproszonych gości zabawy z wyczuciem taktu i klasą, na najwyższym poziomie - takie, które nie ośmieszą uczestników ani nie wprawią ich w zakłopotanie. Przed uroczystością ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły zabaw, które mają pojawić się na weselu – ich rodzaj i ilość. Jeśli chcecie podtrzymać zwyczaj oczepin, zapewnimy je w niebanalnej, oryginalnej i nowoczesnej formie. Zgodnie z Państwa życzeniem poprowadzimy także dla Młodej Pary i zaproszonych gości unikalne, autorskie układy taneczne, które porwą wszystkich do zabawy i fantastycznie zintegrują gości.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie zagramy dla Państwa ciężkiego rocka, skrajnych odłamów jazzu oraz utworów z wulgarnym przesłaniem. Kwestie muzyczne ustalamy precyzyjnie z Parą Młodą przed weselem. Staramy się spełniać prawie... wszystkie możliwe muzyczne prośby.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Przed każdym sezonem sprawdzamy na listach radiowych, które piosenki są aktualnie "na czasie" i te bardziej taneczne wykorzystujemy na imprezach, które prowadzimy.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.
I Wanna Dance With Somebody – WHITNEY HOUSTON
I Will Survive – GLORIA GAINOR
I’m So Excited – THE POINTER SISTERS
Let’s Get Loud – JENNIFER LOPEZ
YMCA - VILLAGE PEOPLE
Get Lucky – DAFT PUNK
Moves Like Jagger – MAROON 5
We Found Love – RIHANNA
Locked Out Of Heaven – BRUNO MARS
I... Wehikuł Czasu - DŻEM :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Przez lata doświadczenia stwierdzamy że jest jak w piosence ,,Nikt nie słucha a każdy zna'' Gatunek muzyczny przy którym wszyscy najlepiej się bawią na weselu :) oczywiście o tym czy zagramy ten gatunek muzyczny decydują Państwo Młodzi

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to uśmiech Pary Młodej, często łzy wzruszenia i brawa na koniec na zabawy.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Połączyć charyzmę, stworzyć niezwykły klimat, dodać dużo wyszukanego dowcipu i okrasić niebanalną muzyką i tak oto powstaje dobre wesele.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie FOUR LIKE MUSIC (21)

Dodaj opinię
⭐⭐ FOUR LIKE MUSIC ⭐⭐ ZAWODOWY ZESPÓŁ na WESELE ✅✅✅✅ id:39691
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sylwia i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-01-2022
Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: 02-02-2022

Genialna atmosfera, zaangażowanie, profesjonalizm oraz doświadczenie dało nam niesamowite poczucie komfortu, że wszystko będzie tak jak sobie wymarzyliśmy. I faktycznie było idealnie.

Rafał
03-02-2022

Pozdrawiamy 🙂

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-01-2022
Kraków
Data dodania: 31-01-2022

Dokładnie to, co ustaliliśmy zostało zrealizowane. Dobra komunikacja z parą młodą oraz weselnikami. Nie mam zastrzeżeń :)

Rafał
04-02-2022

Dzięki :)

D
Dominika I Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-12-2021
Rybnik
Data dodania: 29-01-2022

Bardzo dziękujemy za profesjonalną oprawę
naszego przyjęcia! Jakość usług przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Repertuar muzyczny dostosowany perfekcyjnie! Goście nie sc
hodzili z parkietu i do dziś wspominają wspaniały wokal i brzmienie skrzypiec. Jeszcze raz dziękujemy! 🙂

Rafał
01-02-2022

Bardzo dziękujemy życzymy Wam kochani dużo miłości 💕

W
Waldemar
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-01-2022
Kraków
Data dodania: 21-01-2022

Bardzo profesjonalne podejście do klienta już od początku współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi naszego wesela, goście również byli pod wrażeniem. Komunikatywny zespół, który potrafi dostosować do gości na bieżąco! Polecamy, dali czadu! :)

Rafał
01-02-2022

Dzięki za dobre słowo pozdrawiam

M
Magad
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Czorsztyn
Data dodania: 06-10-2021

Super zespół! Bogaty repertuar, polecam ❤️

Rafał
06-10-2021

Pozdrawiamy 😉

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2021
Kraków
Data dodania: 06-10-2021

Serdecznie polecam, zabawa była przednia! Bardzo dobra organizacja, goście bawili się do rana, gdybym miała wybrać drugi raz wybór byłby taki sam. Dziękuje ślicznie całemu zespołowi 😅

Rafał
06-10-2021

Dzięki za miłe słowa ♥️♥️♥️

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2021
Sosnowiec
Data dodania: 04-10-2021

Polecam zespół,szeroki repertuar zabaw oraz muzyki. Wszystko odbyło się tak jak wcześniej planowaliśmy razem z panem Rafałem.
Dziękujemy jeszcze raz za wspólną zabawę i liczymy że uda nam się jeszcze spotkać na weselu znajomych!

Rafał
06-10-2021

Dzięki pozdrawiamy Sosnowiec

E
Elżbieta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2021
Myślenice
Data dodania: 29-09-2021

Polecam wszystkim serdecznie! Zespół jest przesympatyczny i niezwykle profesjonalny. Ogromna energia nie do podrobienia. Muzyka była świetnie dobrana, każdy się wspaniale bawił. Ciekawa i kulturalna oferta zabaw i animacji. Cała oprawa wesela również robiła ogromne wrażenie.
Dziękujemy

Pokaż więcej opinii

Kontakt FOUR LIKE MUSIC

Nazwa firmy: FOUR LIKE MUSIC
Imię: Rafał 
Adres: Kraków, woj. małopolskie
511-976...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 15875
Zadzwoń
511-976...
Napisz

Popularne miasta w okolicy