Zobacz zdjęcia (5)
Otocznia Stara sala weselna 150 osób , Mława - zdjęcie 1
Otocznia Stara sala weselna 150 osób , Mława - zdjęcie 2 Otocznia Stara sala weselna 150 osób , Mława - zdjęcie 3 Otocznia Stara sala weselna 150 osób , Mława - zdjęcie 4 Otocznia Stara sala weselna 150 osób , Mława - zdjęcie 5
1 / 5

Otocznia Stara sala weselna 150 osób id:53595

Mława, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • obiad weselny
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 150

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Folwark Otocznia w Otoczni Starej to wyjątkowa restauracja na wesele zlokalizowana na terenie województwa mazowieckiego, zaledwie kilka kilometrów od Mławy i około 30 kilometrów od Ciechanowa. Jeśli poszukujecie miejsca na organizację przyjęcia, które pozwoli Wam na zaplanowanie uroczystości Waszych marzeń - nie mogliście trafić lepiej!

Co może zaoferować parom młodym Folwark Otocznia? Wesele w jednej z dwóch przygotowanych na tę okazję sal bankietowych. Piękny, elegancki, a zarazem niezwykle klasyczny wystrój umożliwia organizację przyjęcia weselnego w dowolnie wybranym przez przyszłych nowożeńców stylu. Marzycie o weselu w stylu boho? A może chcecie zaplanować rustykalną uroczystość? Z przyjemnością pomożemy w realizacji Waszych pomysłów! Do dyspozycji pozostają prostokątne stoły weselne, których ułożenie w sali weselnej sprzyja integracji gości i wspaniałej zabawie. Łącznie Folwark Otocznia pozwala na organizację przyjęcia do 150 gości.

Nasz obiekt dysponuje również pięknym terenem zielonym, znajdującym się wokół sali weselnej. Klimatyczny ogród i taras stanowią doskonałą przestrzeń do relaksu i odpoczynku dla gości, zwłaszcza po szalonej zabawie na parkiecie weselnym. To także świetne miejsce na chwilę spokojnej rozmowy dla weselników. Czym byłoby jednak udane przyjęcie bez dobrego jedzenia? Nasz doświadczony personel doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że pyszne i odpowiednio podane menu weselne to klucz do zadowolenia gości, dlatego staramy się, aby wszystkie serwowane dania i przysmaki trafiały w ich gusta kulinarne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i organizacji niezapomnianych przyjęć w Folwarku Otocznia! Oprócz wesel zajmujemy się również organizacją innych imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, konferencje. Nasz obiekt umożliwia zaplanowanie imprez plenerowych oraz grillów.

liczba odwiedzin: 861

Popularne miasta w okolicy