Zobacz zdjęcia (51)
Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 1
Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 1 Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 2 Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 3 Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 4 Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 5 Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 6 Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 7
Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna!, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 51

Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna! id:46274

od 4000 do 5000 zł / całość
Warszawa, mazowieckie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
500-651...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Cześć, jestem Jakub!

Poznajmy się! Jak pracuję?
Ten uśmiechnięty z aparatem, to ja! Jestem w centrum wydarzeń razem z Wami i świetnie się tam czuję. To dlatego lubię fotografować śluby. Gdy się dzieje, jestem zachwycony!
Nie jestem zwolennikiem zdjęć pozowanych, jednak zawsze w czasie reportażu znajdę chwilę, abyście mieli zdjęcia z najbliższą rodziną - z pewnością po latach uśmiechniecie się do nich i pomyślicie "całe szczęście, że ten Kuba wyrwał nas wtedy na 2 minuty!". Szukam momentów, które po prostu będziecie chcieli zachować - nie tylko w głowie.
Do każdego reportażu proponuję krótką sesję dla Was dwojga. To 15 minut przy zachodzie słońca lub po zmroku (chcę, abyście wybawili się na własnym weselu jak najdłużej). To wprowadzenie do sesji, którą możemy wykonać, jeśli tylko chcecie.
Jestem z Wami od przygotowań, a kończę w okolicach godziny 00.30. Przez cały ten czas zbieram dla Was kadry. Finalnie dostajecie gwarantowaną ilość zdjęć, jednak zazwyczaj reportaż staje się obszerniejszy - bo jeśli mam fajne perełki, to czemu miałbym ich Wam nie przekazać? :) Każde zdjęcie jest poddane obróbce. Uwielbiam naturalne kolory, z których można wydobyć nieco pastelową barwę. Najlepiej sami sprawdźcie moje portfolio, czy czujecie taki styl!

Co więcej?
Sesja ślubna to sposób, aby jeszcze raz ubrać suknię i poczuć ślubny vibe! Cały stres związany z organizacją jest już za Wami, więc możemy pojechać w jedno z Waszych ulubionych miejsc i zrobić kilka zjawiskowych ujęć! Jeśli nie macie pomysłu na miejsce - bez obaw, mam kilka sprawdzonych lokalizacji.
W mojej ofercie znajdziecie także sesje narzeczeńskie - to sposób, aby zapoznać się ze mną, rozgrzać przed dniem ślubu, zmniejszyć stres i.. fajnie się przy tym bawić! Zobaczycie, nie będzie sztywno!
W ofercie można znaleźć także fotoksiążki z różnymi materiałami wykończenia oraz w różnych rozmiarach. Grube karty z jedwabnymi nadrukami i indywidualny projekt, to trzeba dotknąć i przejrzeć :)
Potrzebujecie dwóch lub trzech fotografów? Mamy zaufany team, który nie boi się żadnego wyzwania.

A co z filmem?
Jeśli chcielibyście także ruchomy obrazek, to proponujemy klip 3-4 minutowy oraz wersję dłuższą 45-60 min. Zapomnieliśmy już o kilku-godzinowych tasiemcach, stawiamy na dynamikę i ciekawy montaż - tak, aby film oglądało się lekko. Dostępne pakiety z jednym lub z dwoma operatorami.

To jak? Widzimy się na kawę?
Pracuję na obszarze całej Polski, głównie województwa mazowieckiego. Jeśli chcielibyście, abym był z Wami w górach, czy na mazurach - żaden problem!
Zapraszam na spotkania w Warszawie lub przez komunikatory online.

Do niebawem!
Jakub z OtwartyKadr

Oferta Otwarty Kadr

Reportaż ślubny

od 4000 do 5000zł/ całość

Sesja fotograficzna

od 700 do 1000zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

To mieszanka ponadczasowego stylu i niebanalnych kadrów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Uwielbiam fotografie, które nie nudzą się z upływem lat. Za każdym razem, gdy będziecie wracać do tych zdjęć, znajdziecie coś nowego.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy elastyczni. Zaczynamy od przygotowań, żeby Was rozgrzać, a kończymy po północy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W każdym, wybranym przez Was pakiecie jest krótka sesja w dniu ślubu. To kilka minut dla Was dwojga. Wtedy jest także chwila na rodzinne zdjęcia z najbliższymi - idealne do albumu!
Przygotowania to także ciekawy, mniej formalny element reportażu ślubnego, który u nas ma na celu odstresowanie Was, a przy okazji upolowanie kilka kadrów - takich Waszych, bardziej domowych :)
Nieodłącznym elementem każdej oferty są także wywołane zdjęcia. Poza cyfrową formą zwracam też uwagę na te bardziej analogowe formy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografia towarzyszyła mi od małego. Godzinami z siostrą przesiadywaliśmy na strychu i oglądaliśmy sterty albumów, które zapełniały się zdjęciami kilku pokoleń. Chciałem być częścią tej tradycji, ale zawsze po tej stronie, której nie widać.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Gdy tylko osiągnąłem pełnoletniość, wykonałem swój pierwszy reportaż ślubny.. i tak się zaczęło! Otwarty Kadr to mój projekt na całe życie, w który angażują się tylko osoby, które czują to coś!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Waszą reakcję na zdjęcia oraz kontakt z ludźmi. Jestem jednym z nielicznych, którzy są przy Was cały dzień tak blisko wydarzeń. Lubię porozmawiać chwilę z gośćmi, czekając na Wasz przyjazd, zagadać Waszą mamę czy opowiedzieć Wam, jak ostatnio młodzi pomylili swoje obrączki!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Bezlusterkowce pełnoklatkowe. Kocham jasne, stałoogniskowe obiektywy, które miękko rozmywają tło. W mojej torbie znajdziecie także 50-letnie, stare obiektywy, które w niektórych sytuacjach dają klimat nie do podrobienia!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dobre zdjęcie, to sprawa oka, nie sprzętu. Jednak gdy spodoba Wam się moje spojrzenie na sytuacje, lepiej, aby oko miało przed sobą narzędzie pozwalające więcej.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zależy od Waszych oczekiwań. Przy aparacie czuwam ja - Jakub, a w razie potrzeby możemy rozszerzyć skład o jednego lub dwóch fotografów, którzy czują fotografię tak, jak ja.
Jeśli chodzi o film, to w podstawowej ofercie jest jedna pani kamerzystka z delikatnym spojrzeniem, a skład filmowy także można rozszerzyć o dodatkowego operatora.

Jak ubieramy się na wesele?

To dla Was jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu, zdajemy sobie z tego sprawę. Nasza ekipa zawsze ubrana jest ze stylem. Nie zobaczycie nas na ślubie w koszulce czy jeansach. Koszula i spodnie w kant to must have i bardzo zwracamy na to uwagę.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Chmura Dropbox oraz galeria internetowa z możliwością pobrania i komunikacji.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Pendrive oraz dysk internetowy z możliwością pobrania.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Średnio jest to około 50 dni roboczych. Staramy się, aby emocje były jeszcze świeże. Zawsze mówię Wam na bieżąco, jaki jest realny czas oczekiwania, jednak nie przekracza on 90 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście! Krótka rozmowa z księdzem przed ślubem to stały punkt w naszym harmonogramie. Działamy tak, aby nikomu nie przeszkadzać oraz aby emocje w stosunku do nas były tylko pozytywne :)

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. Drona obsługuje doświadczony operator z odpowiednimi kwalifikacjami.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

To takie, które wywołuje uśmiech lub łzę wzruszenia. Mam to zawsze z tyłu głowy, więc ta zasada sprawdza się podczas selekcji.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap jest inny i z każdego wyciskamy inne emocje. Przygotowania są mniej formalne, bardziej domowe i osobiste. Ślub to często najbardziej oficjalna część, pełna wzruszeń u Was i najbliższych. Przyjęcie to moment, gdzie wiele jest nietypowych, zabawnych sytuacji, pełny parkiet ekspresyjnych tańców czy przemiłych rozmów.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Naturalnie! Realizowałem już sesje zagraniczne i zawsze poza super kadrami bawiliśmy się ekstra!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Z każdą parą konsultuję to indywidualnie. Podczas spotkań i dniu ślubu poznaję Was i mogę zaproponować Wam coś, co pasuje do Waszych charakterów i estetyki.

Jaki jest styl naszej pracy?

Zawsze z uśmiechem na ustach. Pozytywne nakręcenie moje i Wasze to dla mnie sukces na świetny reportaż. Chociaż w kościele bardziej przypominamy ninja fotografów, to ciągle jesteśmy na nogach w poszukiwaniu perspektywy czy światła.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Klimat, klimat i jeszcze raz dobra muzyka! Najważniejsze jest to, abyście to Wy, jako para młoda wybawili się na swoim weselu najlepiej na świecie!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim. Wykonujemy także śluby międzynarodowe, więc bariera językowa nam nie straszna.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zawsze! Podczas spotkań personalizujemy ofertę według Waszych potrzeb.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Każda pora roku oraz każde warunki mają w sobie coś pięknego i ciekawego. W deszczowy dzień mogą powstać tak samo piękne zdjęcia, jak i w słoneczny dzień - wystarczy chwilę pokombinować.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy z jasnymi obiektywami, więc ciemne kościoły nam nie straszne. Podczas tańca stosuję lampy błyskowe.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Mleczko w tubce, dostęp do Spotify oraz album z ulubionymi zdjęciami.

Nasze pasje.

Oprócz fotografii, kocham motoryzację z lat 80 i 90.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Marsjanin (Andy Weir) i Cud w Andach (Nando Parrado). Atypowy oraz Kiler.

Opinie Otwarty Kadr (2)

Otwarty Kadr - fotografia ślubna nie musi być nudna! id:46274
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łochów
Data dodania: 19-08-2022

To, co ten Pan, widzi przez obiektyw, to nic... to, co z niego finalnie wychodzi - nie z tej ziemi!
Z całego serduszka polecam Kubę i jego spojrzenie na fotografię! Wychwytuje momenty, które zamyka w kadrach tak pięknych, że nie radzę oglądać na bieżąco - tylko narobicie sobie smaka 😅
Jeśli oczekujecie od fotografii ślubnych czegoś więcej, niż przytuleń na ławce przed salą lub uśmiechów przy toastach, to walcie jak w dym! To ktoś, kto otworzy Wam oczy na Wasze uczucie, bliskość i radość z tego wspaniałego dnia.
A my już czekamy na nasz reportaż... z niecierpliwością ❤️

A
Adriana
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 25-02-2021

Jeśli poszukujecie świetnego fotografa - znaleźliście! Na Kubę trafiliśmy zupełnym przypadkiem, gdy musieliśmy zmienić fotografa ze względu na zmieniony termin ślubu. Bardzo się cieszymy, że postawiliśmy właśnie na OtwARTy kadr. Kuba sprawił, że mamy przepiękne zdjęcia z najważniejszego wydarzenia w naszym życiu. Zdjęcia są dokładnie w takim stylu jak chcieliśmy, a współpraca w dniu ślubu oraz na sesji była przyjemnością 🙂 Nawet w momentach kryzysowych Kuba stanął na wysokości zadania. Bardzo polecam!

Kontakt Otwarty Kadr

Nazwa firmy: Otwarty Kadr
Imię i nazwisko: Jakub Chrostowski
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
500-651...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2130
Zadzwoń
500-651...
Napisz

Popularne miasta w okolicy