Paintball Warszawski id:15009

Kontakt

Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 26-05-2015
Liczba odwiedzin: 199

Oferta

dlaczego my ?

1) Leśny Paintball w Centrum Warszawy

2) Świetna zabawa na 0,3 ha otwartej przestrzeni, DODATKOWO SZTUCZNE OŚWIETLENIE umożliwia organizację imprez o dowolnej porze zarówno w dzień jak i w nocy.


3) Duży kompleks sportowo-rekreacyjny (baseny, boiska do piłki nożnej, ręcznej i koszykówki, boiska do siatkówki plażowej, lodowisko oraz najwyższe bungee w Polsce.)
4) Atrakcyjne ceny
5) Wygodny i łatwy dojazd oraz miejsca parkingowe
6) Możliwość organizacji imprez okolicznościowych z zapleczem gastronomicznych ( club muzyczny, restaracja-pizzeria) na miejscu

7) Do niedawna sami byliśmy klientami, którzy mieli na celu aktywne spędzenie czasu oraz świetną zabawę. Problemem był fakt, że za każdym razem spotykaliśmy się z "mechanicznym" podejściem do klienta a ku naszemu rozczarowaniu, zabawa nie grała tu głównej roli. Dlatego też postawiliśmy sobie za cel stworzenie czegoś co w pełni zrealizuje nasze oczekiwania a przy czym dobra atmosfera będzie podstawą całej gry.
Dla nas jest to realizacja tego czego sami oczekiwaliśmy a co nie do końca miało miejsce w realiach. Chcielibyśmy aby po zakończonej grze mogli Państwo powiedzieć "warto było" a nie "nigdy więcej".


Rodzaj:

  • paintball

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Paintball Warszawski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia